CLUB YAR, RYAZAN

Рязань – старинный город и областной центр, расположенный в Средней полосе России и входящий в тридцатку самых крупных городов страны. Рязань стоит на правом берегу реки Оки и удалена от Москвы на 190 км. В этот город приезжает немало российских и иностранных туристов, желающих познакомиться с одной из древнейших русских территорий, а также больше узнать о народных традициях и самобытных промыслах – скопинской керамике, михайловских кружевах, кадомском венизе и изделиях из лозы, которые мастерят в Шиловском районе Рязанской области.

Старинный русский город привлекает путешественников живописной исторической застройкой и древними монастырями.

В городе огромное количество ночных заведений на любой вкус. Если вы хотите совместить работу и отдых, то наше агентство Prestige Model Agency откроет вам двери перед одним из самых популярных клубов Рязани – Яр (Yar).

 

Условия работы в клубе 

Ночной клуб Яр приглашает на занятия вакансий танцовщиц в жанре стрип + хостес.

Основные требования:

– привлекательная внешность

– стройная фигура

– умение красиво танцевать

– умение поддерживать атмосферу праздника

Опыт работы приветствуется, но не является обязательным условием.

Контракт с танцовщицей’ заключается на срок от 2  недель и дольше.

 

График работы 

Пятница, суббота – с 21.00 до 6.00

Остальные дни – с 21.00 до 5.00

Девушкам предоставляют 1 выходной в неделю (заранее обсуждается с администрацией клуба).

При отработке 1 месяца возмещают проезд до Рязани.

ПРОЖИВАНИЕ И ТРАНСФЕР

Проживание предоставляется девушкам бесплатно.

ЗАРПЛАТА И БОНУСНЫЕ ВЫПЛАТЫ

Девушкам выплачивается гарантия 1000 руб. (сгораемая).

За консумацию девушки получают от 500 до 1000 руб -30%.

с бокала вина всегда-30%.

Чаевые идут девушке 50/50.

Крейзи меню (список Крейзи меню есть в клубе) делится 50/50.

Расчёт каждый день.

Приваты длительностью 2 трека, оплата 2500 (из них девушке идёт 50%).

 

ДРЕСС КОД В КЛУБЕ

По отзывам девушек для Prestige Model Agency, стрип-танцовщицы должны выглядеть интригующе, сногсшибательно и заманчиво. Тогда гость будет счастлив расстаться с деньгами и обеспечить девушке крупные бонусные выплаты.  Провокационное боди, эротическое женское белье, прозрачные пеньюары, эффектные стрип – костюмы будут  абсолютно правильным выбором. Главный козырь танцовщицы жанра стрип – ее обувь.  Лучше взять с собой несколько пар. 

Как добраться до г. Рязань

По приезду в г. Рязань вам предоставят адрес апартаментов, по которому вам нужно ехать или адрес клуба.

wa2 viber2 telegram2
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Въпроси и отговори

В клуба Teazers Rivonia в Южна Африка има свободно място за танцьорки на стрийптийз. Дори и да нямате опит, не се притеснявайте – те са готови да ви обучат и да ви кажат всичко, което трябва да знаете за работата в клуба. Мениджърите на клуба канят в екипа си момичета на възраст от 20 до 35 години, с ръст минимум 165 см, с добро владеене на английски език и атрактивен външен вид.

Ако се интересувате от тази възможност, не се колебайте да се свържете с ръководството на консултантската агенция, за да разберете адреса на Teazers Rivonia и допълнителна информация относно процеса на набиране на персонал и изискванията към кандидатите.

Клубът няма фиксирана ценова листа за танцьори на стриптийз. Нашите танцьори имат специална система за заплащане, която ги насърчава да танцуват повече и по-секси. Парите, спечелени от момичетата за техните танцови изпълнения и комисионната от продажбата на шампанско, са на самата танцьорка. Въпреки това, в края на седмицата всяко момиче трябва да плати комисионна от 2400 ZAR на клуба.

Също така е важно да се отбележи, че танцьорите имат възможност да получават съвети от нашите гости. Преди да вземат бакшиша, танцьорите дават 25% или 35% на клуба. Така приходите на всяка танцьорка пряко зависят от броя на танците, които изпълнява през вечерта. Повече информация можете да намерите, като прочетете рецензии на Teazers Rivonia, оставени от момичета, работещи там.

Дрескодът за танцьорите в клуба за възрастни Teazers Rivonia предполага ярък и смел стил. Момичетата трябва да се грижат за ярък грим и прическа, които добавят екстравагантност, сексуалност и увереност към образа. Задължителното облекло включва бельо на райе, рокли на райе и обувки на висок ток.

Teazers Rivonia Sandton Южна Африка също е домакин на тематично парти всяка сряда. По време на неоново парти неоновите елементи трябва да бъдат основният акцент в костюма на танцьора. Затова ви препоръчваме предварително да се консултирате с мениджъра за контакти на Teazers Rivonia и да разберете информация за предстоящи тематични партита и да подготвите подходящите костюми. Това ще ви помогне да привлечете вниманието на вашите гости със стилната ви визия, което означава, че те лесно ще се разделят с парите си.

Модельное Агентство Prestige


переходи на наш тг канал и будь в курсе самых последних новостей и горячих вакансий
 

Перейти на канал

This will close in 26 seconds

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x