Наталі

Хочу поділитись відгуком про роботу в Стамбулі від менеджера Крістіни. Від цього менеджера працювала вперше і все було чудово. Спочатку були проблеми з покупкою квитка (у березні вони були нереально дорогими), Крістіна терпляче чекала поки я куплю квиток і постійно була на зв’язку зі мною і з босом, так як при подачі анкети мені спочатку було озвучено що вилітати потрібно протягом тижня. На контракті було все точно так як описувала менеджер. Під час роботи в клубі у мене стався неприємний інцидент і Крістіна залагодила всі мої проблеми, також хочу зазначити, що вона завжди була на зв’язку і часто цікавилася моїми справами. Христина дякую тобі велике за хороший контракт і за супровід 🙏🏻

wa2 viber2 telegram2

Коментарите са изключени.

Въпроси и отговори

Ежемесячный доход хостес в Стамбуле может варьироваться от 2000$ до 5000$, в зависимости от условий контракта. Дополнительно можно заработать за счет чаевых, процентов с напитков и премий.

Для работы хостес в Стамбуле знание английского языка желательно, но не всегда обязательно. Важно иметь базовые навыки общения для эффективного взаимодействия с гостями клуба.

Работу хостес в Стамбуле можно найти через специализированные агентства, такие как Prestige Model Agency. Агентство поможет с оформлением всех необходимых документов и предоставит надежные и проверенные контракты.

Модельное Агентство Prestige


переходи на наш тг канал и будь в курсе самых последних новостей и горячих вакансий
 

Перейти на канал

This will close in 26 seconds