Trabajos para chicas en Filipinas

Trabajos para chicas en Filipinas
📌 Úžasné Filipíny

🚩 Ostrovní stát ukrytý v jihovýchodní Asii. Extrémní zábava, malebná příroda, rajský odpočinek. Manily, Cebu, Luzon, Mindanao, Mindoro, Palawan si rozhodně zaslouží návštěvu.

Filipíny jsou sedmitisícovými rájem ostrovy. Nevídané západy slunce, korálový útes, teplé a jemné moře, bílý písek. V této úžasné zemi si můžete užít odpočinek na neobydleném ostrově.

Práce pro dívky na Filipínách není-li to pravé potěšení? Prestige Model Agency vám pomůže získat nejlepší práci na rájových ostrovech.

📌 Jaké dokumenty jsou potřebné pro práci na Filipínách?

🚩 Dívky z Ruska a Kazachstánu mohou na Filipínách pobývat až 30 dní bez víza. Pro tanečnice z pobaltských zemí (Lotyšsko, Litva, Estonsko) platí stejné pravidlo, ale na dobu 21 dní.

Kandidátky z Ukrajiny a Běloruska musí před odletem získat turistické vízum. Po příletu klub zajistí povolení na práci na 3 měsíce. Náklady spojené s vyřízením dokumentu hradí zástupci klubu.

📌 Jaké volná místa jsou otevřena na Filipínách?

🚩 Hosteska. Dívka si užívá čas s hosty, zpívá v karaoke, pije koktejly, hraje hry. Právě hosteska vytváří atmosféru a zvláštní náladu pro hosty. Otevřená, komunikativní a schopná skvěle si užít čas v přítomnosti cenných hostů klubu.

Důležitým detailem je, že na Filipínách není striptýz, takže nejsou nabírány tanečnice strip klubů v této zemi. Pozice tanečnice go-go, belly dance, pole dance také nejsou běžné na Filipínách, na rozdíl například od Číny.

📌 Jaká konzumace je prioritní?

🚩 Na Filipínách se preferuje pasivní konzumace. To znamená, že dívky sedí nebo tančí v klubu a manažeři je přisedávají k hostům ke stolům. Poté dívky komunikují s muži, nabízejí pití, zpívají v karaoke, tančí. Je důležité, aby každý zůstal v plusu: muž dostane svou porci pozornosti od dívky a ona dostane spropitné.

Je také možná nealkoholická konzumace. Aktivní konzumace je vyloučena, protože není žádoucí, aby dívka přistupovala k hostům první.

📌 Co byste měli vědět o mužských hostech?

🚩 Hlavní část hostů na Cebu jsou mladí Korejci, kteří rádi tráví čas zábavně. Korejští muži nejsou lakomí a odvážně nechávají dívky spropitné. V Manile převažují místní podnikatelé a obchodníci z asijských zemí, stejně jako z evropských zemí a Indie.

Do klubů na Filipínách také chodí bohatí Filipínci, turisté z Evropy a asijských zemí.

Hostesky na Filipínách musí mluvit anglicky, aby snadno komunikovaly s hosty. Znalost korejštiny je vítána.

📌 Pracovní povinnosti dívek

🚩 Hostesky na Filipínách se starají o stůl a nalévají nápoje hostům. S návštěvníky je třeba pít. Můžete se naučit neviditelně vyprázdnit sklenici pro hosta. Nebo se domluvit s barem na nealkoholických koktejlech nebo s minimálním obsahem alkoholu.

Evropský typ je velmi žádaný: štíhlé, roztomilé, upravené dívky. Pro asijské muže jsou exotikou. Kromě Rusů, Ukrajinců a Bělorusek pracují na Filipínách také thajské dívky.
Dívka by měla být aktivní, komunikativní, nezůstávat na místě. Umět zaujmout hosta, zabavit ho, pomoci mu uvolnit se a dobře se bavit.

Na Filipínách jsou velmi populární KTV. Co je KTV? Jsou to karaoke kluby s oddělenými místnostmi s pohodlnými pohovkami uvnitř, kam lidé chodí v partách trávit čas. Muži rádi v KTV zpívají, baví se s dívkami a pijí dobré nápoje.

V klubech na Filipínách je běžný dotek. Muži se mohou dotýkat dívek, ale nedovolují si nic víc.

Dotek” – pochází z angličtiny “touch”. Filipínci a Korejci jsou lidé plní lásky. Projevuje se to nekonečnými objetími a doteky mezi sebou. Tímto způsobem projevují své přátelství a sympatie. V karaoke se muži stále snaží přes oblečení dotknout dívky. Je to projev sympatie.

Minimální délka smlouvy je 3 měsíce. Plně oficiálně zaměstnáni.

📌 Existuje sezónnost v práci na Filipínách?

🚩 Na Filipínách lze pracovat celoročně, není zde sezóna. Nějaké zklidnění nastává během čínského Nového roku.

Mezi dívkami v kontraktech se vytvářejí různé vztahy, stejně jako u jakéhokoli jiného kontraktu. Občas dochází k neshodám, ale vše se řeší mírumilovně. Většinou se ruské mluvící dívky ubytovávají společně v jednom bytě, takže je snazší najít společnou řeč.

Dívky bydlí v bytech, často s bazénem, zdarma. V bytech je domácí spotřebiče, nábytek, internet. Někdy je klub a apartmány ve stejné budově, takže nemusíte trávit čas a peníze na cestování do práce.

Zástupci klubů vítají dívky na letišti. Je možné kompenzovat náklady na letenky po skončení 3měsíčního kontraktu.

Pohovory o zaměstnání pro Rusa a Ukrajince na Filipínách lze absolvovat online. Můžete poslat několik úspěšných fotografií z různých úhlů a také videoprezentaci v plném vzrůstu v angličtině.

📌 Kolik hostesky na Filipínách vydělávají?

❣ Podle zpětné vazby dívek z Agentury Prestige Models hostesky na Filipínách v průměru vydělávají od 2000 $ měsíčně. 💰 Dívky si ponechávají spropitné zcela pro sebe. Také si mohou vydělávat procentem z prodaných nápojů hostům.

Volné místo Příjem
Hosteska                     od 2000 – 3000 $

 

wa viber2 telegram2

Preguntas y respuestas

Hemos añadido a nuestra lista profesiones como modelo webcam, azafata, bailarina go-go, vocalista, PJ en un club nocturno.

Teniendo en cuenta que las profesiones técnicas no reportan grandes ingresos, aconsejamos formarse en una dirección creativa. Actriz de teatro y cine, cantante, diseñadora de moda, diseñadora, vocalista o bailarina. Estas son las profesiones que pueden abrir un amplio abanico de oportunidades a las chicas.

Debido a sus características físicas, mentales y psicológicas, las chicas están más predispuestas a algunas profesiones que los hombres. Aconsejamos a las chicas que consideren profesiones femeninas en direcciones como la creativa, la humanitaria y la de oficina.

 
Модельное Агентство Prestige
 
 
 
 
Модельное Агентство Prestige
переходи на наш тг канал и будь в курсе самых последних новостей и горячих вакансий
 

Перейти на канал