Natalia

Chcę podzielić się opinią o pracy w Stambule od menedżera Christiny. To był mój pierwszy raz, kiedy pracowałem z tym menedżerem i wszystko było świetnie. Początkowo były problemy z zakupem biletu (w marcu były nierealistycznie drogie), Christina cierpliwie czekała, aż kupię bilet i była w stałym kontakcie ze mną i z szefem, ponieważ przy wypełnianiu ankiety początkowo powiedziano mi, że ja musiał wylecieć w ciągu tygodnia. Wszystko w umowie było dokładnie takie, jak opisał kierownik. Podczas pracy w klubie miałem nieprzyjemny incydent i Kristina załatwiła wszystkie moje problemy, chcę też zauważyć, że była zawsze w kontakcie i często interesowała się moimi sprawami. Bardzo dziękuję Christina za dobry kontrakt i wsparcie 🙏🏻

wa2 viber2 telegram2

Kommenteerimine on suletud.

Küsimused ja vastused

Ежемесячный доход хостес в Стамбуле может варьироваться от 2000$ до 5000$, в зависимости от условий контракта. Дополнительно можно заработать за счет чаевых, процентов с напитков и премий.

Для работы хостес в Стамбуле знание английского языка желательно, но не всегда обязательно. Важно иметь базовые навыки общения для эффективного взаимодействия с гостями клуба.

Работу хостес в Стамбуле можно найти через специализированные агентства, такие как Prestige Model Agency. Агентство поможет с оформлением всех необходимых документов и предоставит надежные и проверенные контракты.

Модельное Агентство Prestige


переходи на наш тг канал и будь в курсе самых последних новостей и горячих вакансий
 

Перейти на канал

This will close in 26 seconds