страны

Młode dziewczyny nie chcą wegetować w ojczyźnie, zarabiając grosze. Nie można też tracić zdrowia pracując fizycznie przy zbiorach za granicą. O wiele bardziej obiecująca i przyjemna dla dziewcząt jest praca za granicą w klubach oraz w branży hotelarskiej i restauracyjnej. Ten kierunek jest bardzo trafny, zwłaszcza że nie wymaga wyższego wykształcenia.

Praca dla dziewczyn za granicą

Pracuj i podróżuj z Prestige Model Agency

Praca dla dziewczyn w Europie

Jobs for Girls in Europe with PMA

Podróżuj pracując w Europie

Wiele osób interesuje się tym, jak znaleźć pracę dla dziewczyn w Europie? Jeśli pracowałeś z agencją, musiałeś to robić na własne ryzyko i ryzyko, szukać wolnych miejsc pracy na własną rękę lub znaleźć pracę przez znajomych. Obecnie proces ten został znacznie uproszczony. Wystarczy skontaktować się z dużą Agencją Modelek Prestige, która szybko przygotuje niezbędne dokumenty i zapewni dziewczynom całkowicie legalną pracę.

Korzystając z usług Agencji Modelek Prestige, otrzymujesz:

 • szeroki wybór ofert pracy i wakatów: animatorki, modelki, tancerki, hostessy;
 • pomoc w uzyskaniu wizy, ubezpieczenia i biletów lotniczych;
 • ogólne wsparcie i porady;
 • monitorowanie warunków życia i rozwiązywanie wszelkich pojawiających się problemów.

Dzięki naszej agencji tysiące dziewczyn podpisało już lukratywne kontrakty i otrzymało przyjemną, łatwą i bezpieczną pracę.

 

Praca dla pięknych dziewczyn

Работа для красивых девушек - PMA

konsumpcja w klubie nocnym

Wiele krajów oferuje pracę za granicą dla dziewczyn. Są to głównie wolne miejsca pracy za granicą w klubach nocnych, restauracjach i hotelach. Pojawia się pytanie: gdzie można wyjechać? Wybór jest niemal nieograniczony.

Z wizą pracowniczą można wyjechać do Turcji, Afryki, Chin, Tajlandii, Makau, Kambodży. Brak wizy pracowniczej nie stanowi problemu. Wiele osób szuka sezonowejpracy dla niedoświadczonych dziewczyn i podróżuje na wizach turystycznych. Oczywiście praca na niej jest zabroniona, ale nasza agencja starannie dobiera partnerów i gwarantuje, że nie będzie z tym problemu.

Nie wszystkie kraje oferują wolne miejsca pracy. Praca za granicą dla dziewczyn bez znajomości języka na Cyprze i Malcie, Singapurze, Macedonii, Singapurze , USA, Egipcie. Potrzebujesz więcej informacji? Zapytaj nas – odpowiemy.

 

Praca za granicą dla dziewczyn

Легальная работа для девушек - PMA

Работа и отдых одновременно

Agencja modelek Prestige ma tę zaletę, że oferuje dziewczynom legalną pracę za granicą. Wszyscy kandydaci podpisują umowę przed wylotem do kraju. To nie jest tylko papier, to dokument prawny. Posiadamy licencję na prowadzenie działalności, co jest potwierdzone podpisem i pieczęcią na umowie.

W ten sposób zapewniamy oficjalną pracę. Nieoficjalne prace to te znalezione poprzez przyjacielskie rekomendacje bez umowy.

Niektórzy uważają, że praca hostessy za granicą jest nielegalna. Jest to błędne przekonanie. O ile hosting nie jest zakazany w danym kraju, praca tam nie jest niezgodna z prawem.

 

Praca za granicą dla dziewczyn

Работа за границей - Prestige Agency

Работа Вашей мечты

Nie potrzebujesz żadnych specjalnych umiejętności, aby pracować za granicą. Większość kandydatów ma najbardziej podstawowe wymagania:

 • szczupła budowa ciała;
 • przyjemny wygląd;
 • społeczny charakter.

W przypadku hostess pożądana jest znajomość języka angielskiego lub języka ojczystego danego kraju. Nie jest to jednak obowiązkowe. W niektórych krajach mile widziane są piękności bez doświadczenia.

Jeśli chodzi o tancerzy, umiejętności taneczne są pożądane w Stanach Zjednoczonych, Włoszech i Grecji. Rekompensują to bardzo przyzwoite zarobki. Panie bez umiejętności mogą łatwo znaleźć kontrakt w Makau lub Tajlandii.

Lukratywna praca za granicą dla dziewczyn bez znajomości języka jest odpowiednia dla każdego, komu zależy na przyzwoitym dochodzie. Jest to okazja do podróżowania, zaoszczędzenia pieniędzy na studia lub zakup nieruchomości i poznania ciekawych ludzi.

Zapewniamy przyzwoitą pracę za granicą w prestiżowych instytucjach bez intymności.

Studia są opcjonalne.

 

Praca dla dziewczyn za granicą opinie

 Работа для девушек за границей отзывы - PMA

Отзывы реальных людей – лучшая реклама

Myślisz, żepraca za granicą bez doświadczenia i znajomości języka to mrzonka? Praktyka udowadnia, że jest inaczej. Przeczytaj, co mają do powiedzenia dziewczyny, które z nami pracują.

Natalia

pracowała jako hostessa w Turcji. Podobało jej się w tym wszystko: mężczyźni zakochiwali się w słowiańskich kobietach pod ich nieobecność, obdarowując je prezentami. Nie trzeba znać języka. Podróżowałam na wizie turystycznej, bez dodatkowych kosztów – wyżywienie i zakwaterowanie za darmo. 2000 dolarów dochodu. Doskonałapraca dla niedoświadczonych dziewczyn szukających pracy na pół etatu na lato.

Olga

Uwielbiam śpiewać, więc znalazłam pracę jako hostessa w barze karaoke w Korei z Prestige. Agencja modelek. Koreańczycy doceniają dziewczyny, które kochają i potrafią śpiewać i są hojni, jeśli chodzi o napiwki. Nie bez znaczenia przy wyborze kraju był fakt, że Rosjanki nie muszą ubiegać się o wizę. Pensje są przyzwoite – $2200-3000.

Angelika

Hiszpania to raj. Tutaj praca dla pretty girls płaciła za każde pojawienie się na scenie. Bary i kluby można znaleźć na malowniczych plażach lub w górach. Konkurencja jest jednak niewielka i nie są wymagane żadne specjalne kwalifikacje ani znajomość języków, nawet angielskiego czy hiszpańskiego.

Catherine

Byłam pod wrażeniem pracy we Włoszech. Można tu znaleźć pracę jako hostessa, tancerka lub połączyć te zawody. Piękna przyroda, bogaci mężczyźni, luksusowe wakacje i dochód do 3700 euro. To tylko jedna z idealnychprac dla dziewczyn za granicą. Wybór placówek jest ogromny, Ukrainki mają ruch bezwizowy.

Kérdések és válaszok

Az ország kiválasztása számos ténytől függ:

 1. Vízumok rendelkezésre állása (vagy a gyors nyitás lehetősége). Vannak vízummentes országok, mint például Törökország, Örményország, Dél-Korea (az Orosz Föderáció esetében), legfeljebb 60 napos tartózkodási lehetőséggel. Vannak országok, ahol vízumot adnak ki érkezéskor, például Jordánia! A ciprusi vízumok egyszerű megnyitása (Oroszország és Ukrajna számára ingyenesen és 24 órán belül vízumot készítünk). A schengeni övezet ezentúl nyitva áll az ukránok előtt, ha van biometrikus útlevél (fél év alatt legfeljebb 90 napig tartózkodhat). Vannak szerződések Olaszországban, Spanyolországban, Luxemburgban, Németországban, Lengyelországban, Máltán stb.
 2. Jegyár ! A jegyek 50-500 dollártól kezdődnek. Például Moszkvából Isztambulba vagy Milánóba gyakran 50 dollártól lehet jegyeket találni. De Szingapúrba vagy az USA-ba egy jegy körülbelül 400-500 dollárba kerül. A jegyárak a https://www.skyscanner.ru
 3. Személyes preferenciák más országok mentalitásával és kultúrájával kapcsolatban.
 4. Nyelvtudás! Pl. , Cipruson vagy Szingapúrban magas szintű angol nyelvtudás szükséges (alapszintű, alapvető társalgási, elemi nem fog menni). Alapszintű angol nyelven Törökország és Jordánia is szóba jöhet. Vagy beszélsz spanyolul vagy olaszul? Akkor kézenfekvő a választás!
 5. Személyes kommunikáció. Ha ez első szerződésed vagy nem vagy a legszociálisabb ember, akkor válassz passzív fogyasztású rendszert! Ha aktív, társaságkedvelő ember vagy, akinek nincs nyelvi akadálya, akkor azt tanácsolom, hogy fontolja meg az aktív fogyasztást.
 6. Az alkohol érzékelése. Ha nem iszol "egyáltalán" szót, majd válassza ki: Olaszország, Törökország, Dél-Korea!
 7. Életkörülmények ! A legjobb körülmények Isztambulban (egy hotel 4 csillagos), a legszerényebb feltételek Szingapúrban (2-4 fő elhelyezése egy szobában, hostel formátum)
 8. Lehetőség a retúrjegy kompenzálására. Szingapúr és Dél-Korea kínál ilyen feltételeket.
 9. Étkezés. Nagyon ritka, hogy a munkáltatók étkeztetést biztosítanak. De lehetséges, ha Isztambult választja!
 10. És perszea tenger jelenléte!> Sok első üzenet értesíti, hogy a legfontosabb a strand! Ezután Szingapúrban (egész évben) vagy Spanyolországban, néhány olaszországi és törökországi klubban maradhat (a meleg évszakban, májustól októberig.)

Jó repülést kívánunk! És ne feledje, még ha a klubban végzett munka, érkezéskor nem az Ön választása, felbecsülhetetlen értékű tapasztalatot szerezhet a különböző emberekkel való kommunikációban! És ha minden sikerül, akkor a következő 2-3 évet a világ körüli utazásaival töltöd :)

A Prestige Agency 2 úti célt ajánl Olaszországba és Törökországba.

 • Jegyek Kijevből 100 dollártól
 • Ingyenes lakhatás
 • Ihat üdítőt

Az olaszországi modellek jellemzői?

 • Schengeni vízum vagy biometrikus útlevél szükséges
 • Saját költségű étkezés
 • Bér kifizetése 2 hetente
 • Az olasz meglehetősen egyszerű
 • Az olaszok imádják bókok
 • Ütemezés 22:00 és 04:00 között
 • Olaszországban aktív fogyasztású és vegyes klubok.
 • Olaszországban a pincér hívja meg a lányokat.

A törökországi munkavégzés sajátosságai

 • Vízummentesség, kérhet vízumot
 • étkeztetés a klub költségén
 • Bérfizetés hetente egyszer (+% szemüveg díj nélkül)
 • Hazaindulás 13:00 után
 • A törökök szeretnek lányoknak udvarolni
 • Törökországban angolul beszélek, néhányan pedig oroszul.
 • Sigorta heti 1 nap

Az, hogy egy lány mennyit fog keresni, számos tényezőtől függ. A fő szempont a megjelenés, az aktív kommunikáció és önkifejezés képessége, és természetesen a megfelelő szerződés. A statisztikák szerint hostess állást kereshet:

-1500-1800 USD havontaha a lány Törökországban, Grúziában, Örményországban, távoli, a gazdag turisták körében átlagos népszerűségnek örvendő úti célokat választja;

-2000-3400 USD azoknak, akik Spanyolországban, Macedóniában, Jordániában dolgoznak, éjszakai klubokban és bárokban kapnak munkát Cipruson, Szingapúrban és Dél-Koreában.

Ha külföldön jobban fizető lányok állása érdekel, figyelj a sztriptíztáncosok állásara. Dél-Afrikában, Görögországban, Németországban, Albániában, Svájcban és Máltán a sztriptíztáncos lányok havi 3000 USD-tól és még többet keresnek.

Ahhoz, hogy megtalálja a tökéletes szerződést magának, az nem elég tanulmányozni a keresetek statisztikáit és meghatározni a legnagyobbat. Minden országban, minden klubban számos követelmény van a jelentkezőkkel szemben, a mentalitás sajátosságai és a munka számos árnyalata. Helyesen össze kell hangolnia képességeit, külső adatait és tehetségét a munkáltató kívánságaival – akkor a szerződés nyereséges lesz, és kellemes benyomást kelt. Ezért a Prestige Agency a menedzserek minden lány számára külön választják ki a szerződéseket.

Модельное Агентство Prestige


переходи на наш тг канал и будь в курсе самых последних новостей и горячих вакансий
 

Перейти на канал

This will close in 26 seconds