Mūsu dārgās meitenes un sadarbības partneri, Modeļu aģentūras Prestige komanda novēl laimīgu Jauno gadu un priecīgus Ziemassvētkus!

Novēlam, lai Jaunais gads ir labāks, auglīgāks un jautrāks nekā visi iepriekšējie. Galvenais šajā dzīvē ir ticēt sev un savām spējām, un katram ir iespējas, ja tu to vēlies! Novēlam visiem daudz laimes 2019. gadā un daudz ceļojumu, un ceļot, pelnot, ir vēl labāk. Komanda #PrestigeModelAgency jums vienmēr palīdzēs. Un pēc tradīcijas apkoposim aizejošo 2018. gadu! Prestige Model Agency komandai un daudziem no jums viņš bija foršs!!! Šogad paveiktais nevar ietilpt vienā ierakstā, un #partyhard un Olivjē kapāšanas laiks , nevis lasīt. Teiksim īsi – gada laikā veiksmīgi reģistrētas vairāk nekā 1900 meitenes, no kurām aptuveni 68% atgriezās pie līguma, ar ko ļoti lepojamies, lai gan turpinām pilnveidoties – tādu rādītāju nevienai nav, . Izlaistas jaunas norādes — #Mauritius , #Dienvidāfrika , #Maldīvija , #Mali un tikai #PrestigeModelAgency 2018. gadā aģentūra darbojās kā konkursa oficiālais partneris #QueenKharkov un prezentēja divas savas dalībnieces starptautiskajā konkursā #MissEuropeContinental Paldies šim gadam un visiem, kas paliek kopā ar mums, kas seko līdzi attīstībai un raksta laipnus komentārus) mēs ļoti novērtējam un novērtējam katru no jums! Ļaujiet #NewYear2019 kļūs vēl spilgtāks, vēl vēsāks un sniegs vispārēju laimi ikvienam!) Ar mīlestību, jūsu aģentūra “Prestižā modeļu aģentūra”

wa2 viber2 telegram2
0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
0 Komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus

Klausimai ir atsakymai

Женщинам и девушкам Украины, Прибалтики, России, Молдовы и других стран доступно трудоустройство в Косово в качестве хостес на консумации, танцовщиц, вокалисток, аниматоров.

В среднем за одну смену только на чаевых девушки могут заработать 100 € и больше. Ставка за смену намного выше, чем в других странах Европы и составляет 40-90 €.

Основной задачей девушек, работающих на консумации в Монголии, является обеспечение общения и создание атмосферы веселья для гостей ночных клубов и баров.Посетители оплачивают возможность общения с этими девушками, угощают их выпивкой. Это способствует увеличению выручки, при этом девушки получают часть выручки как свою оплату.

0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
 
Модельное Агентство Prestige
 
 
 
 
Модельное Агентство Prestige
переходи на наш тг канал и будь в курсе самых последних новостей и горячих вакансий
 

Перейти на канал