Fotosesija ar konkursa "Aģentūras seja" uzvarētāju

# kā tas bija ⠀⠀⠀ Un tas bija ļoti forši!) Paldies tu @come_in_loft par atmosfērisko un ļoti foršo vietu ⠀⠀⠀ Paldies konkursa uzvarētājam #aģentūras seja — neticami skaista Sofija @čeburkinasofi — arī #megafox #monicabelucci un vēl foršāk!)) Par jūsu līdzdalību, atbildību un maģisko žēlastību!)) ⠀⠀⠀ Un, protams, liels paldies sava amata meistarei, fotogrāfei. ii – @lenamint, ja kāds nezina – Ļena ir viena no stilīgākajām un veiksmīgākajām fotogrāfēm Krievijā (un ne tikai) , par viņas laiku un auglīgo sadarbību! ⠀⠀⠀ Krāšņi kadri, jauni reklāmas produkti un jauns modeles darba laikmets drīzumā #PrestigeModelAgency Esiet pirmais, kas uzzina, abonējiet mūsu kanālu vietnē Telegramma

wa2 viber2 telegram2
0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
0 Komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus

Klausimai ir atsakymai

Женщинам и девушкам Украины, Прибалтики, России, Молдовы и других стран доступно трудоустройство в Косово в качестве хостес на консумации, танцовщиц, вокалисток, аниматоров.

В среднем за одну смену только на чаевых девушки могут заработать 100 € и больше. Ставка за смену намного выше, чем в других странах Европы и составляет 40-90 €.

Основной задачей девушек, работающих на консумации в Монголии, является обеспечение общения и создание атмосферы веселья для гостей ночных клубов и баров.Посетители оплачивают возможность общения с этими девушками, угощают их выпивкой. Это способствует увеличению выручки, при этом девушки получают часть выручки как свою оплату.

0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
 
Модельное Агентство Prestige
 
 
 
 
Модельное Агентство Prestige
переходи на наш тг канал и будь в курсе самых последних новостей и горячих вакансий
 

Перейти на канал