KUR KRIEVIEM IR VIEGLĀK NOKļūt AMERIKAS KONSULĀTĀ

„Sankciju karš” un tuvojošā brīvdienu sezona ir padarījusi ASV vīzu iegūšanas procesu krieviem daudz grūtāku. Nevilcinoties Jau aptuveni gadu krievi pieprasa kārotās vīzas trešajā valstī, taču situācija uzkarst, daudzmiljonu lielā Krievija bloķē vietējo tūristu plūsmu un vīzu kvotu. nerezidentiem tiek samazināts. Tā, piemēram, Armēnijā, Gruzijā un Igaunijā – tagad vīzu var saņemt, tikai pierakstoties uz interviju – augusta vidū un vēlāk. Veicot personīgo izpēti par Krievijas Federācijai tuvējo valstu vīzu vēstures statistiku, izdevās noskaidrot, ka vienkāršākais veids, kā iegūt intervija un vīzas saņemšana būtu Azerbaidžānā, Kazahstānā, Polijā un Čehijā, kur ir brīvi datumi pat uz aprīli-maiju. Informācija izplatās ārkārtīgi ātri. , tādēļ, ja plānojat ceļojumu uz štatiem, iesakām nekavēties un veikt savus ierakstus pēc iespējas ātrāk.

wa2 viber2 telegram2
0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus

Klausimai ir atsakymai

Для работы в клубах Сеула девушкам часто нужны коммуникабельность, привлекательный внешний вид, готовность общаться с разнообразными гостями и танцевать в клубах.

Корейцы идут в клубы расслабляться, поэтому важно владеть хотя бы английским.

Танцовщицы в клубах Сеула могут зарабатывать различные суммы, в зависимости от клуба и условий контракта. В среднем 3000 долларов.

Модельное Агентство Prestige


переходи на наш тг канал и будь в курсе самых последних новостей и горячих вакансий
 

Перейти на канал

This will close in 26 seconds

0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x