Vai vēlaties uzzināt darba nianses dažādās valstīs? Skaties tiešraides!

Meitenes! Vai zinājāt, ka mūsu menedžeriem patīk uzņemt tiešraides jūsu vietā? Kur viņi runā par pašreizējiem līgumiem, par visiem plusiem un mīnusiem, par riskiem un jūsu bailēm, par viņu pašu pieredzi. Viņi arī dalās noslēpumos par katru valsti. Viņi labprāt atbildēs uz visiem jūsu jautājumiem un gaida viņu raidījumus. Piemēram, mūsu menedžeres Anna Sergejeva un Anastasija Vagapova 11. maijā veidoja kopīgu raidījumu, kurā kārtoja visus jautājumus par līgumiem Grieķijā, dalījās iespaidos un emocijās. Bija jautri un interesanti. Meitenes stāstīja par saviem pirmajiem līgumiem, sagatavotību, kas jāzina, kas vispirms ir nepieciešams, kā vislabāk izkļūt no konkrētām situācijām. Arī 16.05 Anyuta veica tiešraidi par Džordanu. Viņa pieminēja savu līgumu, kura video ir saglabāts viņas Instagram lapā IGTV. Un tagad viņas nākamais raidījums jau notiks 31.05. Kopīga tiešraide ar vienu no mūsu pastāvīgajiem darbuzņēmējiem Ornella. Viņi strādāja kopā četrās valstīs: Singapūrā (divas reizes), Turcijā, Kiprā un Jordānijā! Un tas vēlreiz pierāda, ka mūsu līgumi palīdz atrast patiesu draudzību un vieno meiteņu intereses. Ornellai ir pieredze arī Korejā un Itālijā, bet Anijai Luksemburgā un Grieķijā! Viņiem ir ar ko dalīties un ko pastāstīt! Nepalaidiet garām Instagram lapā @annesergeevaprestige būs ļoti interesanti un jautri! Ar meitenēm jums nebūs garlaicīgi! Abonējiet mūsu kanālu Telegram un uzziniet par notikumiem pirmais.

wa2 viber2 telegram2
0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
0 Komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus

Klausimai ir atsakymai

Женщинам и девушкам Украины, Прибалтики, России, Молдовы и других стран доступно трудоустройство в Косово в качестве хостес на консумации, танцовщиц, вокалисток, аниматоров.

В среднем за одну смену только на чаевых девушки могут заработать 100 € и больше. Ставка за смену намного выше, чем в других странах Европы и составляет 40-90 €.

Основной задачей девушек, работающих на консумации в Монголии, является обеспечение общения и создание атмосферы веселья для гостей ночных клубов и баров.Посетители оплачивают возможность общения с этими девушками, угощают их выпивкой. Это способствует увеличению выручки, при этом девушки получают часть выручки как свою оплату.

0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
 
Модельное Агентство Prestige
 
 
 
 
Модельное Агентство Prestige
переходи на наш тг канал и будь в курсе самых последних новостей и горячих вакансий
 

Перейти на канал