Vai vēlaties uzzināt darba nianses dažādās valstīs? Skaties tiešraides!

Meitenes! Vai zinājāt, ka mūsu menedžeriem patīk uzņemt tiešraides jūsu vietā? Kur viņi runā par pašreizējiem līgumiem, par visiem plusiem un mīnusiem, par riskiem un jūsu bailēm, par viņu pašu pieredzi. Viņi arī dalās noslēpumos par katru valsti. Viņi labprāt atbildēs uz visiem jūsu jautājumiem un gaida viņu raidījumus. Piemēram, mūsu menedžeres Anna Sergejeva un Anastasija Vagapova 11. maijā veidoja kopīgu raidījumu, kurā kārtoja visus jautājumus par līgumiem Grieķijā, dalījās iespaidos un emocijās. Bija jautri un interesanti. Meitenes stāstīja par saviem pirmajiem līgumiem, sagatavotību, kas jāzina, kas vispirms ir nepieciešams, kā vislabāk izkļūt no konkrētām situācijām. Arī 16.05 Anyuta veica tiešraidi par Džordanu. Viņa pieminēja savu līgumu, kura video ir saglabāts viņas Instagram lapā IGTV. Un tagad viņas nākamais raidījums jau notiks 31.05. Kopīga tiešraide ar vienu no mūsu pastāvīgajiem darbuzņēmējiem Ornella. Viņi strādāja kopā četrās valstīs: Singapūrā (divas reizes), Turcijā, Kiprā un Jordānijā! Un tas vēlreiz pierāda, ka mūsu līgumi palīdz atrast patiesu draudzību un vieno meiteņu intereses. Ornellai ir pieredze arī Korejā un Itālijā, bet Anijai Luksemburgā un Grieķijā! Viņiem ir ar ko dalīties un ko pastāstīt! Nepalaidiet garām Instagram lapā @annesergeevaprestige būs ļoti interesanti un jautri! Ar meitenēm jums nebūs garlaicīgi! Abonējiet mūsu kanālu Telegram un uzziniet par notikumiem pirmais.

wa2 viber2 telegram2
0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus

Klausimai ir atsakymai

Į savo sąrašą įtraukėme tokias profesijas kaip internetinės kameros modelis, šeimininkė, go-go šokėja, vokalistė, PJ naktiniame klube.

Atsižvelgiant į tai, kad techninės profesijos neduoda didelių pajamų, patariame įgyti kūrybinės krypties išsilavinimą. Teatro ir kino aktorė, dainininkė, drabužių dizainerė, dizainerė, vokalistė ar šokėja. Tai profesijos, kurios merginoms gali atverti plačias galimybes.

Dėl savo fizinių, protinių ir psichologinių savybių merginos turi didesnį polinkį į kai kurias profesijas nei vyrai. Patariame merginoms apsvarstyti tokias moteriškas profesijas kaip kūrybinės, humanitarinės ir biuro.

0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
 
Модельное Агентство Prestige
 
 
 
 
Модельное Агентство Prestige
переходи на наш тг канал и будь в курсе самых последних новостей и горячих вакансий
 

Перейти на канал