Skaistumkonkurss “Mis Eiropa Continental 2018”.

Kā tas bija? Ilgas diskusijas, kastings un ap 100 pretendentu uz vietu…beidzot, konkursa organizatori pieņēma lēmumu, tika atlasīti Prestige modeļu aģentūras pārstāvji. Mis Turcija – Sanktpēterburgas iedzīvotāja Lilija Dikareva un Luckas modele Marija Saviča kļuva par Mis Azerbaidžānu. Biļetes nopirktas, līgums parakstīts, lietas sapakotas, aiziet!!! Neapole mūs sagaidīja ar sauli un siltu jūras gaisu. Likās, ka atvaļinājums ir sācies..tikai atpūtnieki bija modeles un viņu aģenti no 60 pasaules valstīm. Skaista, slaida, spēcīga, un katra ir gatava panākumiem un uzvarai! Saspringts mēģinājumu un skrējienu grafiks, fotosesijas Itālijas kūrorta skaistākajās vietās, režīms – no plkst. 6:00 uz 1 nakti un visur – meitenes vēroja žūrija, soli pa solim pieņemot savu lēmumu. Galu galā konkurss nav tikai fināla izrāde, uzvarētājai visas saspringtās situācijas bija jāiziet ar paceltu galvu, viss bija svarīgs līdz mazākajai detaļai . Lilija un Maša ar uzdevumiem tika galā ar uzviju! Par ko viņi ir ļoti pateicīgi! Meitenes vienmēr ir izcēlušās ar savu nevainojamo izskatu, gatavību strādāt un vienkārši – viņas bija spilgtākās modeles mūsu pazemīgajā izpratnē. Neticams sniegums, centība un dabiskais šarms – darīja savu! Marija iekļuva top 10 daiļavu vidū, līdz uzvarai nedaudz pietrūka! Intervijas un vienkārši personīga komunikācija gan starp meitenēm, gan ar organizatoriem noteica modeles temperamentu, viņas gatavību iegūt Miss Eiropas kontinenta titulu. organizācija dot jums zaimkz.ru aizdevumu Darbs turpinājās līdz brīdim, kad tika pasniegts kronis, un par uzvarētāju kļuva Mis Bosnija – Aracelli del Cont. Modeļu aģentūra Prestige sveic skaisto jaunkundzi! Tā bija nenovērtējama darba pieredze, pavērās jaunas iespējas un ar to mēs neapstāsimies! Esiet pirmais, kas uzzina par pasākumiem, abonējiet mūsu kanālu Telegram &nbsp

wa2 viber2 telegram2
0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus

Klausimai ir atsakymai

Хостес должна заботиться о комфорте гостей в заведении, удовлетворяя их требованиям и запросам, приветствовать и сопровождать людей к столикам, управлять бронированием мест, обеспечивать правильное распределение посетителей, и в целом, создавать приятную атмосферу и первое положительное впечатление о месте.

Для работы хостес важно обладать отличными коммуникативными навыками и знанием английского языка, даже если наниматель из СНГ, поскольку общаться придется не только с местными жителями, но и туристами. Не менее важны презентабельный внешний вид, грамотная речь и хорошая дикция. Детали можно уточнить у менеджеров нашего агентства.

Зарплата хостес зависит от множества факторов, включая страну трудоустройства, класс заведения, опыт работы и уровень обслуживания. В среднем хостесы могут зарабатывать от 7 до 15 долларов в час, плюс чаевые. В некоторых эксклюзивных ресторанах и ночных клубах ставка бывает в разы выше. В среднем зарплата хостес за рубежом колеблется от 3000 до 4500 долларов США в месяц.

0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
 
Модельное Агентство Prestige
 
 
 
 
Модельное Агентство Prestige
переходи на наш тг канал и будь в курсе самых последних новостей и горячих вакансий
 

Перейти на канал