Kontakta veidošana

Viens no priekšnoteikumiem nodarbinātībai klubos ir darba līguma parakstīšana. Darba līgums ir vienošanās starp darbinieku un darba devēju, saskaņā ar kuras noteikumiem darbinieks apņemas veikt šajā līgumā noteikto darbu, ievērojot iekšējiem darba noteikumiem un darba devējam izmaksāt darba samaksu un nodrošināt šajā līgumā paredzētos darba apstākļus. Slēdzot līgumu ar Prestige Model Agency, ir: 1. jāparaksta darba līgums, kurā ir norādītas pušu saistības, darba apstākļi, dzīves apstākļi, darba samaksa un citi svarīgi punkti. Darba līgums, tāpat kā darba vīza, tiek noformēts un parakstīts pirms došanās uz ārzemēm. 2. Saņemsi skaidru informāciju par darba vietu, algu, darba apstākļiem. 3. Jūs saņemsiet mūsu darbinieku kontaktus un varēsiet ar viņiem sazināties un uzdot savus jautājumus reāllaikā un saņemt atbildes uz saviem jautājumiem. Visi mūsu klubi ir verificēti un licencēti. Ar Prestige Modeļu aģentūras komandu jūs esat drošās un drošās rokās! Uzticieties profesionāļiem.

wa2 viber2 telegram2
0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
0 Komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus

Klausimai ir atsakymai

Женщинам и девушкам Украины, Прибалтики, России, Молдовы и других стран доступно трудоустройство в Косово в качестве хостес на консумации, танцовщиц, вокалисток, аниматоров.

В среднем за одну смену только на чаевых девушки могут заработать 100 € и больше. Ставка за смену намного выше, чем в других странах Европы и составляет 40-90 €.

Основной задачей девушек, работающих на консумации в Монголии, является обеспечение общения и создание атмосферы веселья для гостей ночных клубов и баров.Посетители оплачивают возможность общения с этими девушками, угощают их выпивкой. Это способствует увеличению выручки, при этом девушки получают часть выручки как свою оплату.

0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
 
Модельное Агентство Prestige
 
 
 
 
Модельное Агентство Prestige
переходи на наш тг канал и будь в курсе самых последних новостей и горячих вакансий
 

Перейти на канал