Atpūta un darbs Turcijā

Tzilā mošejaTurcija jau sen ir viens no populārākajiem tūristu galamērķiem. Uz šo valsti ceļo ne tikai NVS valstu iedzīvotāji, bet arī daudzi tūristi no Rietumeiropas, jo īpaši no Vācijas, Anglijas un Nīderlandes. Turcija ir saņēmusi tik plašu atzinību no visu valstu tūristiem, pateicoties savam servisam un pievilcīgām cenām brīvdienām vietējās viesnīcās, kas praktizē All Inclusive sistēmu. Ja jūs ierodaties Turcijā darba vai atpūtas nolūkos, jums nav jāuztraucas par to, kādu naudu ņemt līdzi. Vietējā valūta ir Turcijas lira, kuru jebkurā bankā vai valūtas maiņas punktā ir viegli samainīt pret dolāriem vai eiro, arī pretējā virzienā maiņa nesagādās problēmas. Pēdējā desmitgadē Turcija ir ļoti strauji attīstījusies. Stambulā un tās apkārtnē katru gadu tiek veikts daudz būvdarbu: iepirkšanās centri, restorāni, bāri, viesnīcas. Arī citas valsts lielākās pilsētas neatpaliek: Ankara, Izmira, Antālija, Adana attīsta infrastruktūru un tiek pārbūvētas, tādējādi radot daudz darba vietu. stambuls naktīKatru gadu Turcijā ierodas aptuveni 30 miljoni tūristu un vēl vairāk cilvēku, ja saskaita tos, kas ierodas strādāt. Darbs Turcijā ir lieliska iespēja sezonas laikā nopelnīt pamatīgu naudas summu. Dejotājas, viesmīles, saimnieces, tēla modeles, vokālistes – visas šīs vakances ir ļoti pieprasītas un labi apmaksātas. No Turcijas pat pēc viena mēneša darba var paņemt līdzi no 1500 līdz 2000 dolāriem. Šī ir sapņu valsts tiem, kas vēlas apvienot darbu ar atpūtu: siltas pludmales, lēti augļi, garšīgi ēdieni, kas var būt labāks? Līgumdarbs meitenēm, kuras vēlas nopelnīt un labi pavadīt laiku, Turcija ir vienkārši lieliska iespēja. Ir ko redzēt un kur izklaidēties. Stambula vien ceļvedī aizņem vairākus desmitus lappušu. Šī ir īsta tūristu „meka” – abos Bosfora krastos izvietotā pilsēta savā skaistumā var viegli sacensties ar labākajām Rietumeiropas pilsētām. Kā teikts brīnišķīgajā padomju filmā “Dimanta roka”: “Stambula ir kontrastu pilsēta”, šeit saplūda musulmaņu un kristiešu stili arhitektūrā, kultūrā un dzīvē. Stambulas restorānsTurcijas galvaspilsētā ir daudz mošeju un baznīcu. Franciskāņu mūku celtā Sv. Antonija Padujas katoļu baznīca atrodas pilsētas Eiropas daļā un ir venēciešu stilā celtais Giulio Mongeri projekts. Bulgārijas Svētā Stefana baznīca jau ir pareizticīgo baznīca, kas izgatavota tikai no čuguna. Un, protams, Stambulas reliģisko ēku vainags ir Zilā mošeja, kas ir viens no šīs pilsētas simboliem un atrodas tieši Marmora jūras krastā. Neviens sevi cienošs tūrists nelaiž garām iespēju nofotografēties ar šo atrakciju. Arī Stambulas naktsdzīve ir ļoti bagāta, šeit, kā jau jebkurā Turcijas kūrortpilsētā, ir daudz tipisku eiropiešu bāru un klubu, kur var dabūt darbu kā dejotājai, ballīšu meitenei vai saimniecei. Turcijā ir darbs meitenēm, kuras prot austrumu dejas, šeit viņas novērtē vēderdeju izpildītājus un labprāt dodas uz viņu priekšnesumiem.

wa2 viber2 telegram2
0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus

Klausimai ir atsakymai

В среднем модели могут зарабатывать от 1700 до 2000 долларов в месяц плюс премии. Это среднестатистическая ставка, но если тусовка у шейха, то заработок всего за пару дней может быть в два раза больше.

Основные требования к девушкам - модельная внешность, отсутствие татуировок и силикона, рост от 174 см, возраст от 18 до 23 лет, умение флиртовать, веселиться. Девушки не должны быть скучными. С ними легко в разговоре, они яркий фейерверк и магнит для мужчин на тусовках.

Модельные тусовки - это мероприятия, на которых красивые и привлекательные девушки создают атмосферу веселья и праздника, развлекают гостей клуба или закрытой вечеринки своим присутствием и танцами.

Модельное Агентство Prestige


переходи на наш тг канал и будь в курсе самых последних новостей и горячих вакансий
 

Перейти на канал

This will close in 26 seconds

0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x