Modelēšanas darbs! Sīkāka informācija no pirmavotiem

Mūsu jaukās meitenes! Ieviesām par noteikumu, lai palutinātu jūs ar tiešraidēm mūsu Instagram lapās. Tātad 24. maijā tiešraidē bija redzama mūsu menedžere Katrīna Solņečnaja, nepilna laika modeļu rezervētāja, un burvīgā skaistule Katjuša Ščeglova, kura viesmīlīgajā Stambulā pabeidza savu pirmo modeles līgumu. Meitenes par šo līgumu runāja ļoti detalizēti un bez izlikšanās. Atbildēja uz visiem jautājumiem, kurus uzdeva raidījuma skatītāji, kā arī iepriekš nosūtīja režijai. Nepalaida garām nevienu kopīgo darba mirkli. Katjuša pastāstīja, kā viņa tikusi līdz šim mērķim, kas viņai vajadzīgs, ar kādām niansēm jāņem vērā un ko sagaidīt. Katjušas neatlaidību un smago darbu var tikai apskaust. Viņa vienkārši izvirzīja sev mērķi un devās uz to. Visi, tostarp vietējie Turcijas aģenti, novērtēja, cik viņa bija enerģiska un efektīva. Viņu pamanīja un uzaicināja filmēties savā videoklipā arī slavenais turku dziedātājs Murats Kursuns. Katja atvēra sev durvis uz jaunu dzīvi, ieguva daudzas paziņas, atrada jaunus draugus. Neskatoties uz nogurumu, viņa vienmēr bija spožāka par sauli un smaidīja, viņa strādāja, atdodot visu iespējamo par 200%. Pielaikojusi virkni skaistu tērpu, atpūtusies Turcijas lielpilsētā, paēdusi eksotiskākos ēdienus un atpūtusies Stambulas skaistākajās vietās, Katjuša atgriezās mājās spēka un emociju pilna. Šis nav mūsu pēdējais līgums ar viņu, mēs esam par to pārliecināti. Tik brīnišķīgai un skaistai meitenei un profesionālim mēs sakām “Paldies!” par to, ka izvēlējies mūs, Prestige Model Agency! Tiešraides ierakstu varat noskatīties mūsu galvenajā Instagram kontā @_prestige_model_agency , un YouTube kanālā https://www.youtube.com/channel/UCoy7pCj8YjO78op5z4c1mBw Abonējiet arī mūsu kanālu vietnē Telegram un uzziniet pirmais.

wa2 viber2 telegram2
0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
0 Komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus

Klausimai ir atsakymai

Женщинам и девушкам Украины, Прибалтики, России, Молдовы и других стран доступно трудоустройство в Косово в качестве хостес на консумации, танцовщиц, вокалисток, аниматоров.

В среднем за одну смену только на чаевых девушки могут заработать 100 € и больше. Ставка за смену намного выше, чем в других странах Европы и составляет 40-90 €.

Основной задачей девушек, работающих на консумации в Монголии, является обеспечение общения и создание атмосферы веселья для гостей ночных клубов и баров.Посетители оплачивают возможность общения с этими девушками, угощают их выпивкой. Это способствует увеличению выручки, при этом девушки получают часть выручки как свою оплату.

0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
 
Модельное Агентство Prestige
 
 
 
 
Модельное Агентство Prestige
переходи на наш тг канал и будь в курсе самых последних новостей и горячих вакансий
 

Перейти на канал