Modelēšanas darbs! Sīkāka informācija no pirmavotiem

Mūsu jaukās meitenes! Ieviesām par noteikumu, lai palutinātu jūs ar tiešraidēm mūsu Instagram lapās. Tātad 24. maijā tiešraidē bija redzama mūsu menedžere Katrīna Solņečnaja, nepilna laika modeļu rezervētāja, un burvīgā skaistule Katjuša Ščeglova, kura viesmīlīgajā Stambulā pabeidza savu pirmo modeles līgumu. Meitenes par šo līgumu runāja ļoti detalizēti un bez izlikšanās. Atbildēja uz visiem jautājumiem, kurus uzdeva raidījuma skatītāji, kā arī iepriekš nosūtīja režijai. Nepalaida garām nevienu kopīgo darba mirkli. Katjuša pastāstīja, kā viņa tikusi līdz šim mērķim, kas viņai vajadzīgs, ar kādām niansēm jāņem vērā un ko sagaidīt. Katjušas neatlaidību un smago darbu var tikai apskaust. Viņa vienkārši izvirzīja sev mērķi un devās uz to. Visi, tostarp vietējie Turcijas aģenti, novērtēja, cik viņa bija enerģiska un efektīva. Viņu pamanīja un uzaicināja filmēties savā videoklipā arī slavenais turku dziedātājs Murats Kursuns. Katja atvēra sev durvis uz jaunu dzīvi, ieguva daudzas paziņas, atrada jaunus draugus. Neskatoties uz nogurumu, viņa vienmēr bija spožāka par sauli un smaidīja, viņa strādāja, atdodot visu iespējamo par 200%. Pielaikojusi virkni skaistu tērpu, atpūtusies Turcijas lielpilsētā, paēdusi eksotiskākos ēdienus un atpūtusies Stambulas skaistākajās vietās, Katjuša atgriezās mājās spēka un emociju pilna. Šis nav mūsu pēdējais līgums ar viņu, mēs esam par to pārliecināti. Tik brīnišķīgai un skaistai meitenei un profesionālim mēs sakām “Paldies!” par to, ka izvēlējies mūs, Prestige Model Agency! Tiešraides ierakstu varat noskatīties mūsu galvenajā Instagram kontā @_prestige_model_agency , un YouTube kanālā https://www.youtube.com/channel/UCoy7pCj8YjO78op5z4c1mBw Abonējiet arī mūsu kanālu vietnē Telegram un uzziniet pirmais.

wa2 viber2 telegram2
0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus

Klausimai ir atsakymai

Teazers Rivonia klubas Pietų Afrikoje turi laisvą vietą išsipildymo striptizo šokėjoms. Net jei neturite patirties, nesijaudinkite – jie yra pasirengę jus apmokyti ir papasakoti viską, ką reikia žinoti apie darbą klube. Klubo vadovai kviečia prisijungti prie savo komandos merginas nuo 20 iki 35 metų, ne žemesnio nei 165 cm ūgio, gerai mokančias anglų kalbą ir patrauklios išvaizdos.

Jei susidomėjote šia galimybe, nedvejodami kreipkitės į konsultacijų agentūros vadovybę, kad sužinotumėte Teazers Rivonia adresą ir daugiau informacijos apie įdarbinimo procesą bei reikalavimus kandidatams.

Klubas neturi fiksuoto striptizo šokėjų kainoraščio. Mūsų šokėjai turi specialią mokėjimo sistemą, skatinančią juos šokti daugiau ir seksualiau. Merginų už šokio pasirodymus uždirbami pinigai ir komisiniai iš šampano pardavimo priklauso pačiai šokėjai. Tačiau savaitės pabaigoje kiekviena mergina klubui privalo sumokėti 2400 ZAR komisinį mokestį.

Taip pat svarbu pažymėti, kad šokėjai turi galimybę gauti patarimų iš mūsų svečių. Prieš imdamos arbatpinigių, šokėjai klubui atiduoda 25% arba 35%. Taigi kiekvienos šokėjos uždarbis tiesiogiai priklauso nuo to, kiek šokių ji atlieka vakaro metu. Daugiau informacijos rasite skaitydami „Teazers Rivonia“ atsiliepimus, kuriuos paliko ten dirbančios merginos.

Suaugusiųjų klubo „Teazers Rivonia“ šokėjų aprangos kodas reiškia ryškų ir drąsų stilių. Merginos turėtų pasirūpinti ryškiu makiažu ir šukuosena, kuri įvaizdžiui suteikia ekstravagancijos, seksualumo ir pasitikėjimo. Privaloma apranga apima juostinius apatinius, juostines sukneles ir aukštakulnius batus.

Teazers Rivonia Sandton South Africa taip pat kiekvieną trečiadienį rengia teminį vakarėlį. Neoninio vakarėlio metu neoniniai elementai turėtų būti pagrindinis šokėjos kostiumo akcentas. Todėl rekomenduojame iš anksto pasiteirauti su vadovu Teazers Rivonia kontaktų ir sužinoti informaciją apie artėjančius teminius vakarėlius bei pasiruošti tinkamus kostiumus. Tai padės pritraukti svečių dėmesį savo stilinga išvaizda, o tai reiškia, kad jie lengvai išsiskirs su savo pinigais.

Модельное Агентство Prestige


переходи на наш тг канал и будь в курсе самых последних новостей и горячих вакансий
 

Перейти на канал

This will close in 26 seconds

0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x