Darbs ārzemēs meitenei. Kādi varianti?

rabota_za_graniceyKopš bērnības mūs apvij stereotipi, no kuriem viens ir saistīts ar darbu – valda uzskats, ka darbs ir rutīna piecas sešas dienas nedēļā un tā jau vienpadsmit mēnešus, un tikai divpadsmito varam veltīt atpūtai. Dzīvojot savu dzīvi saskaņā ar grafiku, daudzi pat nenojauš, ka viss var būt pavisam savādāk. Tas nenozīmē, ka biroja darbs ir slikts. Bet ir vērts sev pajautāt: vai esmu pilnībā laimīgs šajā darbā? Vai man pietiek ar to brīvību un naudu, ko birojs man var dot? Bet atvaļinājums, ko gaidāt kā lielus svētkus, lai beidzot izlauztos atvaļinājumā ārzemēs, jums var kļūt par ikdienas realitāti, nevis par ikgadēju sapni – katru dienu izbaudiet ainavas, skatus, eksotiskus ēdienus un jaunas paziņas. Darbs ārzemēs meitenei var būt dažādos virzienos un dažādās jomās, taču ienesīgākie darbi ir izklaides, restorānu un viesnīcu biznesā. rabota_za_graniceyBallīšu meitene – šādas meitenes pienākumos ietilpst iestādes pilnības izskata radīšana. Viņa pārvietojas pa klubu un uzvedas gluži kā tipisks apmeklētājs: dejo, apmainās ar jokiem ar citiem viesiem, flirtē. Viņas darbs no pirmā acu uzmetiena var nebūt pamanāms, taču tas rada atmosfēru. Dejot un izklaidēties visu nakti, un pat par to saņemt naudu, nav slikti, vai ne? Saimniece – meitenei, kura vēlas iegūt šo darbu, jābūt sabiedriskai, ar kompetentu runu un smaidīgai. Saimnieces strādā viesnīcās, restorānos, konferencēs un izstādēs, viņām jāsatiek un jāapbur viesis. Viesnīcā viņi uzrauga viesu uzņemšanu un nosūtīšanu, kā arī to sadali pa istabām. Restorānā jūs sagaida un pavada līdz pasūtītajam galdiņam. Go-go dejotāja – meitene, kura nepārtraukti dejo uz pjedestāla mūzikas pavadībā, visas viņas kustības ir improvizācija, tās ir fona dejas diskotēkās un klubos. Galvenais kritērijs ir horeogrāfiskā sagatavotība un labs izskats. Šāda veida dejotāji ir ļoti populāri ārzemēs, īpaši Korejā un Japānā.

wa2 viber2 telegram2
0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus

Klausimai ir atsakymai

Для работы в клубах Сеула девушкам часто нужны коммуникабельность, привлекательный внешний вид, готовность общаться с разнообразными гостями и танцевать в клубах.

Корейцы идут в клубы расслабляться, поэтому важно владеть хотя бы английским.

Танцовщицы в клубах Сеула могут зарабатывать различные суммы, в зависимости от клуба и условий контракта. В среднем 3000 долларов.

Модельное Агентство Prestige


переходи на наш тг канал и будь в курсе самых последних новостей и горячих вакансий
 

Перейти на канал

This will close in 26 seconds

0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x