Roma - mūžīgās kustības pilsēta

KolizejsSenatnei bagāta valsts ar brīnišķīgu dienvidu arhitektūru un klimatu – Itālija ir viena no iekārojamākajām valstīm tūrisma maršrutā caur Eiropu ar savu pērli, mūžīgo pilsētu Romu. Burtiski katrs valsts reģions ir interesants un vēlme to apmeklēt: Toskāna, Venēcija, Pjemonta, Sicīlija un citi nosaukumi ir vienkārši magnēts tūristiem. Romā jūs varat atrast daudz interesantu lietu, taču jūs nevarat iet garām trim lietām: Kolizejam, Spāņu kāpnēm, kas vedīs uz Trinita dei Monti katedrāli, Boschetto ielu, kas slavena ar savu “gadatirgu”. modes preču veikaliem un apskatīt Sv. Pētera baziliku, kas ir katrā trešajā romiešu pastkartē un līdzās Kolizejam ir viens no atpazīstamajiem pilsētas simboliem. Turklāt, atrodoties Itālijas galvaspilsētā, jūs varat apmeklēt Vatikāna “Pāvesta pilsētu”, kas teritoriāli atrodas Romas iekšienē. Šī pilsēta ir vienkārši pārpildīta ar tūristiem, un nakts dzīve šeit ir ne mazāk dzīvīga kā dienas laikā. Ja ierodaties Romā strādāt, tad jums jāzina, ka šī pilsēta nekad neapstājas: tūristu plūsmu uz apskates objektiem un arhitektūras šedevriem dienas laikā nomaina tās pašas plūsmas, bet naktī Romas iedzīvotājus un viesus interesē šovs. baleti, klubi, diskotēkas, bāri un restorāni. RomeJa ierodaties Romā strādāt par saimnieci, tad ziniet, ka pilsētas naktsdzīve sākas plkst. 23:00 un apstājas tikai ar rītausmu. Iestādes atrodas dažādās pilsētas daļās, bet lielākā daļa ir koncentrēta ap “vecpilsētu” – Piazza Navona, Trastevere, San Lorenzo, Testaccio un Ostiense rajoniem. Tādi klubi kā La Maison, Gilda, Goa ir vienas no visvairāk apmeklētajām vietām. Piemēram, La Maison ir pazīstama ārpus Itālijas. Šeit pulcējas viss Beau Monde — gan vietējās, gan vieszvaigznes. Šis ir luksusa klubs, kas atrodas tieši vēsturiskajā centrā, ne tikai ar lielisku servisu, bet arī ar lielisku skatu uz Castel Sant’Angelo un Sv. Pētera baziliku. RomeRomā ir arī oriģinālas vietas, kur strādāšana vai vienkārši ciemošanās sagādās patiesu estētisku baudījumu jebkuram cilvēkam. Viens no tiem ir Micca Club – retro stils saskan ar muzikālajiem eksperimentiem, kas tiek piekopti šajā klubā. Šeit jūs varat nokļūt burleskas izrādē, kas dzirkstī gaismā un kvēlo erotikā, un klausīties klavierkoncertu. Šo klubu neapiet arī slavenie dīdžeji, ne velti iestādei ir sava ierakstu studija un pat radiostacija. Cilvēkiem, kas mīl mistiku galvaspilsētā, ir nakts ekskursija ar nosaukumu “Roma ar spokiem”. Tas ietver pastaigas gar Tibru un šampanieša glāzi noslēgumā. Tūristiem tiks izrādītas platānas un pilis, kas saulrietā izskatās pavisam savādāk nekā dienā. Šajās nakts stundās mirušo saimnieku gari, iznākuši no dzimtas kapenes, riņķo pa vecajiem kvartāliem, atgādinot mirušo kardinālu, pāvestu, tirgotāju un aristokrātu tēlus – vismaz tā jums pastāstīs gids.

wa2 viber2 telegram2
0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus

Klausimai ir atsakymai

Į savo sąrašą įtraukėme tokias profesijas kaip internetinės kameros modelis, šeimininkė, go-go šokėja, vokalistė, PJ naktiniame klube.

Atsižvelgiant į tai, kad techninės profesijos neduoda didelių pajamų, patariame įgyti kūrybinės krypties išsilavinimą. Teatro ir kino aktorė, dainininkė, drabužių dizainerė, dizainerė, vokalistė ar šokėja. Tai profesijos, kurios merginoms gali atverti plačias galimybes.

Dėl savo fizinių, protinių ir psichologinių savybių merginos turi didesnį polinkį į kai kurias profesijas nei vyrai. Patariame merginoms apsvarstyti tokias moteriškas profesijas kaip kūrybinės, humanitarinės ir biuro.

0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
 
Модельное Агентство Prestige
 
 
 
 
Модельное Агентство Prestige
переходи на наш тг канал и будь в курсе самых последних новостей и горячих вакансий
 

Перейти на канал