Padomi valsts izvēlei

  Valsts izvēle ir atkarīga no daudziem faktiem: 1. Vīzu pieejamība (vai iespēja ātri atvērt). Ir tādas bezvīzu valstis kā Turcija, Armēnija, Dienvidkoreja (Krievijas Federācijai), ar iespēju uzturēties līdz 60 dienām. Ir valstis, kur ierodoties tiek izsniegta vīza, piemēram, Jordānija! Vienkārša vīzu atvēršana uz Kipru (Krievijai un Ukrainai vīzas izsniedzam bez maksas un 24 stundu laikā). Šengenas zona tagad ir atvērta ukraiņiem, ja ir biometriskā pase (pusgada laikā var uzturēties līdz 90 dienām). Ir līgumi Itālijā, Spānijā, Luksemburgā, Vācijā, Polijā, Maltā u.c. 2. Biļetes cena! Biļetes sākas no 50-500 USD. Piemēram, jūs bieži varat atrast biļetes no Maskavas uz Stambulu vai Milānu no 50 USD. Bet uz Singapūru vai ASV biļete maksā ap 400-500 $. Biļešu cenas var apskatīt https://www.skyscanner.ru 3. Personīgās izvēles citu valstu mentalitātei un kultūrai . 4. Valodu zināšanas! Piemēram, Kiprā vai Singapūrā ir nepieciešama augsta līmeņa angļu valoda (pamata, pamata sarunvalodas, elementāra valoda nederēs). Ar pamata angļu valodu var apsvērt Turciju un Jordāniju. Vai varbūt jūs runājat spāniski vai itāliski? Tad izvēle ir skaidra! 5. Personiskās komunikācijas prasmes. Ja šis ir tavs pirmais līgums vai arī neesi sabiedriskākais cilvēks, tad jāizvēlas sistēma ar pasīvo patēriņu! Ja esi aktīvs, sabiedrisks cilvēks, kuram nav valodas barjeras – tad iesaku padomāt par aktīvu patēriņu. 6. Alkohola uztvere. Ja nedzer no vārda “absolūti”, tad izvēlies: Itālija, Turcija, Dienvidkoreja! 7. Dzīves apstākļi! Labākie apstākļi Stambulā (dzīvo 4 zvaigžņu viesnīcā), ātrākie apstākļi Singapūrā (nakšņošana 2-4 personām istabiņā, hosteļa formāts) 8. Iespēja kompensēt atgriešanās biļeti. Šādus nosacījumus piedāvā Singapūra un Dienvidkoreja. 9. Uzturs. Tas ir ļoti reti, kad darba devējs nodrošina pārtiku. Bet tas ir iespējams, ja izvēlaties Stambulu! 10. Un protams jūras klātbūtne! Daudzas pirmās ziņas informē, ka vissvarīgākā lieta ir pludmale! Tad vari palikt Singapūrā (visu gadu) vai Spānijā, dažos klubos Itālijā un Turcijā (siltajā sezonā, no maija līdz oktobrim.) Mēs vēlamies tev labs lidojums! Un atceries, pat ja darbs klubā, ierodoties nav “Tavs variants”, tu iegūsi nenovērtējamu saskarsmes pieredzi ar dažādiem cilvēkiem! Un ja viss izdosies, tad nākamos 2-3 gadus pavadīsi ceļojot pa pasauli 🙂

wa2 viber2 telegram2
0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
0 Komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus

Klausimai ir atsakymai

Женщинам и девушкам Украины, Прибалтики, России, Молдовы и других стран доступно трудоустройство в Косово в качестве хостес на консумации, танцовщиц, вокалисток, аниматоров.

В среднем за одну смену только на чаевых девушки могут заработать 100 € и больше. Ставка за смену намного выше, чем в других странах Европы и составляет 40-90 €.

Основной задачей девушек, работающих на консумации в Монголии, является обеспечение общения и создание атмосферы веселья для гостей ночных клубов и баров.Посетители оплачивают возможность общения с этими девушками, угощают их выпивкой. Это способствует увеличению выручки, при этом девушки получают часть выручки как свою оплату.

0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
 
Модельное Агентство Prestige
 
 
 
 
Модельное Агентство Prestige
переходи на наш тг канал и будь в курсе самых последних новостей и горячих вакансий
 

Перейти на канал