UZMANĪBU! PIEŅEMŠANA IR ATVĒRTA "PRESTIGE MODEĻU AĢENTŪRAS" VADĪTĀJA-KONSULTANTA VAKANCEI

Ja jums patīk ceļot. Ja jums ir apnicis sēdēt piesmakušā birojā un katru dienu redzēt vienas un tās pašas sejas, tad mūsu piedāvājums ir domāts jums. Konsultāciju aģentūra Prestige Model Agency aicina darbā menedžerus-konsultantus. Ko mēs vēlamies no jums: Jūsu bāze ir laipni gaidīta 8 stundas katru dienu tiešsaistē (salaužams) Smags darbs un radošums Spēja sazināties ar jebkura sociālā statusa, rakstura un temperamenta meitenēm Izturība pret stresu Gaumes izjūta Kompetenta krievu runas un rakstīšanas prasme Prasme izkļūt no jebkādiem konfliktiem 500+ draugu sociālajos tīklos Mēs piedāvājam: Darbs cienījamā aģentūrā Bezmaksas darba stundas Iespēja ievērot mūsu līgumus Jūs varat strādāt no jebkuras vietas pasaulē Iespēja nopelnīt no 300 USD līdz bezgalībai mēnesī. Alga ir atkarīga tikai no jums. Tu strādāsi plecu pie pleca ar augstas klases vadītājiem Apmācība par vadītāja-konsultanta pamatiem   Vadītāja konsultanta pienākumi: Meiteņu meklēšana saskaņā ar aģentūras līgumiem, tostarp steidzami pieprasījumi Savas atjauninātas datu bāzes uzturēšana Zinot visas līguma nianses Informācijas iegūšana par vīzām, biļetēm un to izmaksām Meiteņu konsultēšana par aģentu līgumiem Mūsu aģentūras un speciālistu uzticamā aizsardzībā un aizbildniecībā mēs palīdzam jaunām un talantīgām meitenēm realizēt savu potenciālu, atklāt pasauli un saņemt pienācīgus ienākumus. Mēs esam uzticami un cienīti.

wa2 viber2 telegram2
0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
0 Komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus

Klausimai ir atsakymai

Женщинам и девушкам Украины, Прибалтики, России, Молдовы и других стран доступно трудоустройство в Косово в качестве хостес на консумации, танцовщиц, вокалисток, аниматоров.

В среднем за одну смену только на чаевых девушки могут заработать 100 € и больше. Ставка за смену намного выше, чем в других странах Европы и составляет 40-90 €.

Основной задачей девушек, работающих на консумации в Монголии, является обеспечение общения и создание атмосферы веселья для гостей ночных клубов и баров.Посетители оплачивают возможность общения с этими девушками, угощают их выпивкой. Это способствует увеличению выручки, при этом девушки получают часть выручки как свою оплату.

0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
 
Модельное Агентство Prestige
 
 
 
 
Модельное Агентство Prestige
переходи на наш тг канал и будь в курсе самых последних новостей и горячих вакансий
 

Перейти на канал