UZMANĪBU! MODELĒŠANAS AĢENTŪRAS SKAUTA VAKANCE IR ATVĒRTA

Konsultāciju aģentūra Prestige Model Agency aicina darbā aktīvas un pozitīvas meitenes uz modeļu aģentūras skautu vakanci. Šis ir darbs jums, ja: Jūs jūtaties brīvi sākt sarunu ( sarakste) vispirms ar svešiniekiem Jums ir 5-6 stundas katru dienu Jums patīk lietot jaunus darbā pieņemšanas rīkus Jūs varat sazināties ar meitenēm ar jebkādu sociālo statusu, raksturu un temperamentu Jūs nekad nesadursities ar neadekvātu cilvēku Jums ir gaumes izjūta Jums labi runāt un rakstīt krieviski Mēs piedāvājam: Darbs aģentūrā ar laba reputācija Bezmaksas darba grafiks Spēja pārvarēt mūsu mīnusus traktāti Jūs varat strādāt no jebkuras vietas pasaulē Iespēja nopelnīt no 300 USD līdz bezgalībai mēnesī. Alga ir atkarīga tikai no jums. Tu strādāsi kopā ar kvalificētu vadītāju Apmācība izlūkošanas pamati Skautu pienākumi: Jaunu seju meklēšana (sludinājumu ievietošana īpašās resursus, piedāvājot sadarbību personīgajos ziņojumos sociālajos tīklos) Lapu uzturēšana sociālajos tīklos Mūsu aģentūru un speciālistu uzticamā aizsardzībā un aizbildniecībā mēs palīdzam jaunām un talantīgām meitenēm realizēt savu potenciālu, atklāt pasauli un gūt pienācīgus ienākumus šajā grūtajā laikā. Mēs esam uzticami un cienīti.

wa2 viber2 telegram2
0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus

Klausimai ir atsakymai

Į savo sąrašą įtraukėme tokias profesijas kaip internetinės kameros modelis, šeimininkė, go-go šokėja, vokalistė, PJ naktiniame klube.

Atsižvelgiant į tai, kad techninės profesijos neduoda didelių pajamų, patariame įgyti kūrybinės krypties išsilavinimą. Teatro ir kino aktorė, dainininkė, drabužių dizainerė, dizainerė, vokalistė ar šokėja. Tai profesijos, kurios merginoms gali atverti plačias galimybes.

Dėl savo fizinių, protinių ir psichologinių savybių merginos turi didesnį polinkį į kai kurias profesijas nei vyrai. Patariame merginoms apsvarstyti tokias moteriškas profesijas kaip kūrybinės, humanitarinės ir biuro.

0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
 
Модельное Агентство Prestige
 
 
 
 
Модельное Агентство Prestige
переходи на наш тг канал и будь в курсе самых последних новостей и горячих вакансий
 

Перейти на канал