Mūsų mielos merginos ir partneriai, Prestige Model Agency komanda linki jums laimingų Naujųjų metų ir linksmų Kalėdų!

Linkime, kad Naujieji metai būtų geresni, vaisingesni ir linksmesni nei visi ankstesni metai. Pagrindinis dalykas šiame gyvenime yra tikėti savimi ir savo sugebėjimais, ir kiekvienas turi galimybių, jei to nori! Linkime visiems daug laimės 2019-aisiais ir daug kelionių, o keliauti uždirbant – dar geriau. Komanda #PrestigeModelAgency visada padės tai padaryti. Ir pagal tradiciją apibendrinkime išeinančius 2018 metus! Prestige Model Agency komandai ir daugeliui jūsų jis buvo šaunus!!! Tai, kas nuveikta šiais metais, netelpa į vieną įrašą, o laikas #partyhard ir Olivier kapojimo laikas , neskaitęs. Trumpai pasakysime – per metus sėkmingai užregistruota daugiau nei 1900 merginų, iš kurių apie 68% grįžo į kontraktą, kuo labai didžiuojamės, nors tobulėjame ir toliau – tokių rodiklių niekas neturi, . Pristatytos naujos nuorodos – #Mauritijus , #Pietų Afrika , #Maldyvai , #Malis ir tik #PrestigeModelAgency 2018 m. agentūra veikė kaip oficialus konkurso partneris #QueenCharkov ir pristatė savo dvi dalyves tarptautiniame konkurse #MissEuropeContinental Ačiū šiemet ir visiems, kurie lieka su mumis, kurie seka plėtrą ir rašo malonius komentarus) labai vertiname ir vertiname kiekvieną iš jūsų! Leiskite #NewYear2019 taps dar ryškesnis, dar vėsesnis ir visiems suteiks visuotinės laimės!) Su meile, jūsų agentūra „Prestižinė modelių agentūra“

wa2 viber2 telegram2
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Jautājumi un atbildes

Ежемесячный доход хостес в Стамбуле может варьироваться от 2000$ до 5000$, в зависимости от условий контракта. Дополнительно можно заработать за счет чаевых, процентов с напитков и премий.

Для работы хостес в Стамбуле знание английского языка желательно, но не всегда обязательно. Важно иметь базовые навыки общения для эффективного взаимодействия с гостями клуба.

Работу хостес в Стамбуле можно найти через специализированные агентства, такие как Prestige Model Agency. Агентство поможет с оформлением всех необходимых документов и предоставит надежные и проверенные контракты.

Модельное Агентство Prestige


переходи на наш тг канал и будь в курсе самых последних новостей и горячих вакансий
 

Перейти на канал

This will close in 26 seconds

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x