Ar norite sužinoti darbo įvairiose šalyse niuansus? Žiūrėkite tiesiogines transliacijas!

Merginos! Ar žinojote, kad mūsų vadybininkai mėgsta filmuoti tiesiogines transliacijas už jus? Kur jie kalba apie dabartines sutartis, apie visus privalumus ir trūkumus, apie riziką ir jūsų baimes, apie savo patirtį. Jie taip pat dalijasi paslaptimis apie kiekvieną šalį. Jie mielai atsako į visus jūsų klausimus ir laukia jų laidų. Pavyzdžiui, mūsų vadybininkės Anna Sergeeva ir Anastasija Vagapova gegužės 11 d. surengė bendrą laidą, kurioje išsprendė visus klausimus apie sutartis Graikijoje, dalijosi įspūdžiais ir emocijomis. Buvo smagu ir įdomu. Merginos kalbėjo apie pirmąsias sutartis, pasirengimą, ką reikia žinoti, ko pirmiausia reikia, kaip geriausiai išsisukti iš konkrečių situacijų. Taip pat 16.05 Anyuta atliko tiesioginę transliaciją apie Jordaną. Ji paminėjo savo sutartį, kurios vaizdo įrašas yra išsaugotas jos „Instagram“ puslapyje IGTV. O dabar kita jos laida vyks jau 31.05 d. Bendra tiesioginė transliacija su vienu iš mūsų nuolatinių rangovų Ornella. Jie kartu dirbo keturiose šalyse: Singapūre (du kartus), Turkijoje, Kipre ir Jordanijoje! Ir tai dar kartą įrodo, kad mūsų sutartys padeda užmegzti tikrą draugystę ir suvienyti merginų interesus. Ornella taip pat turi patirties Korėjoje ir Italijoje, o Ania – Liuksemburge ir Graikijoje! Jie turi kuo pasidalinti ir ką papasakoti! Nepraleiskite Instagram puslapio @annesergeevaprestige bus labai įdomu ir smagu! Su merginomis nenuobodžiausite! Prenumeruokite mūsų kanalą Telegramoje ir pirmieji sužinokite apie įvykius.

wa2 viber2 telegram2
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Jautājumi un atbildes

В среднем модели могут зарабатывать от 1700 до 2000 долларов в месяц плюс премии. Это среднестатистическая ставка, но если тусовка у шейха, то заработок всего за пару дней может быть в два раза больше.

Основные требования к девушкам - модельная внешность, отсутствие татуировок и силикона, рост от 174 см, возраст от 18 до 23 лет, умение флиртовать, веселиться. Девушки не должны быть скучными. С ними легко в разговоре, они яркий фейерверк и магнит для мужчин на тусовках.

Модельные тусовки - это мероприятия, на которых красивые и привлекательные девушки создают атмосферу веселья и праздника, развлекают гостей клуба или закрытой вечеринки своим присутствием и танцами.

Модельное Агентство Prestige


переходи на наш тг канал и будь в курсе самых последних новостей и горячих вакансий
 

Перейти на канал

This will close in 26 seconds

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x