Grožio konkursas „Mis Europa Continental 2018“.

Kaip tai buvo? Ilgos diskusijos, aktorių atranka ir apie 100 pretendentų į vietą… galiausiai konkurso organizatoriai priėmė sprendimą, buvo atrinkti Prestige Model Agency atstovai. Mis Turkija – Lilia Dikareva, Sankt Peterburgo gyventoja ir Maria Savich – modelis iš Lucko tapo Mis Azerbaidžanu. Bilietai nupirkti, sutartis pasirašyta, daiktai supakuoti, pirmyn!!! Neapolis mus pasitiko saule ir šiltu jūros oru. Atrodė, kad atostogos prasidėjo..tik poilsiautojai buvo modeliai ir jų agentai iš 60 pasaulio šalių. Gražus, lieknas, stiprus ir kiekvienas nusiteikęs sėkmei ir pergalei! Įtemptas repeticijų ir bėgimų grafikas, fotosesijos gražiausiose Italijos kurorto vietose, režimas – nuo 6 val. a> į 1 naktį ir visur – merginas stebėjo žiuri, žingsnis po žingsnio priimdama sprendimą. Juk konkursas nėra tik finalinis pasirodymas, laimėtoja visas stresines situacijas turėjo išgyventi stačia galva, viskas buvo svarbu iki smulkmenų . Lilija ir Maša su užduotimis susidorojo su kaupu! Už ką jie labai dėkingi! Merginos visada išsiskyrė nepriekaištinga išvaizda, pasirengimu dirbti ir tiesiog – jos buvo mūsų kuklia nuomone ryškiausi modeliai. Neįtikėtinas pasirodymas, atsidavimas ir natūralus žavesys – atliko savo darbą! Marija pateko į 10 geriausių gražuolių, o iki pergalės pritrūko! Interviu ir tiesiog asmeninis bendravimas tiek tarp merginų, tiek su organizatoriais lėmė modelio temperamentą, jos pasirengimą turėti „Mis Europos žemyno“ titulą. organizacija lems suteikti jums zaimkz.ru paskolą Darbas tęsėsi iki tos minutės, kai buvo įteikta karūna ir nugalėtoja tapo Mis Bosnija – Aracelli del Cont. Prestige Model Agency sveikina gražuolę Miss! Tai buvo neįkainojama darbo patirtis, atsivėrė naujos galimybės ir tuo nesustosime! Pirmieji sužinokite apie įvykius, užsiprenumeruokite mūsų kanalą Telegramoje &nbsp

wa2 viber2 telegram2
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Jautājumi un atbildes

Mēs esam pievienojuši mūsu sarakstam tādas profesijas kā webcam modelis, hosteses, go-go dejotājas, vokālistes, PJ naktsklubā.

Ņemot vērā to, ka tehniskās profesijas nesniedz augstus ienākumus, mēs iesakām iegūt izglītību radošā virzienā. Teātra un kino aktrise, dziedātāja, modes dizainere, dizainere, vokāliste vai dejotāja. Šīs ir profesijas, kas meitenēm var pavērt plašas iespējas.

Fizisko, garīgo un psiholoģisko īpašību dēļ meitenes ir vairāk tendētas uz dažām profesijām nekā vīrieši. Mēs iesakām meitenēm apsvērt sieviešu profesijas tādos virzienos kā radošās, humanitārās un biroju profesijas.

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
 
Модельное Агентство Prestige
 
 
 
 
Модельное Агентство Prestige
переходи на наш тг канал и будь в курсе самых последних новостей и горячих вакансий
 

Перейти на канал