Modelio darbas! Detalės iš pirmų rankų

Mūsų mielosios merginos! Įvedėme taisyklę palepinti jus tiesioginėmis transliacijomis mūsų Instagram puslapiuose. Taigi gegužės 24 dieną buvo tiesioginė transliacija apie mūsų vadybininkę Katrin Solnechnaya, ne visą darbo dieną dirbančią modelių rezervuotoją ir žaviąją gražuolę Katyusha Shcheglovą, kuri svetingajame Stambule baigė savo pirmąją modelio sutartį. Apie šią sutartį merginos kalbėjo labai išsamiai ir neapsimetinėdamos. Atsakė į visus klausimus, kuriuos uždavė laidos žiūrovai, taip pat anksčiau atsiųstas režisuoti. Nepraleido nei vienos bendro darbo akimirkos. Katyusha papasakojo, kaip ji pasiekė šį tikslą, ko jai reikia, į kokius niuansus reikia atsižvelgti ir ko tikėtis. Katjušos atkaklumo ir sunkaus darbo galima tik pavydėti. Ji tiesiog išsikėlė sau tikslą ir jo siekė. Visi, įskaitant vietinius Turkijos agentus, įvertino, kokia ji energinga ir efektyvi. Ją taip pat pastebėjo ir pakvietė vaidinti savo vaizdo klipe garsus turkų dainininkas Muratas Kursunas. Katya atvėrė sau duris į naują gyvenimą, užmezgė daug pažinčių, susirado naujų draugų. Nepaisant nuovargio, ji visada buvo ryškesnė už saulę ir šypsojosi, dirbo atiduodama visas jėgas 200%. Pasimatavusi krūvą gražių apdarų, pailsėjusi didžiausiame Turkijos mieste, suvalgiusi egzotiškiausių patiekalų ir atsipalaidavusi gražiausiose Stambulo vietose, Katjuša namo grįžo kupina jėgų ir emocijų. Tai ne paskutinė mūsų sutartis su ja, esame tuo tikri. Tokiai nuostabiai ir gražiai merginai ir profesionalei sakome „Ačiū! kad pasirinko mus, Prestige Model Agency! Tiesioginės transliacijos įrašą galite žiūrėti mūsų pagrindinėje Instagram paskyroje @_prestige_model_agency , o YouTube kanale https://www.youtube.com/channel/UCoy7pCj8YjO78op5z4c1mBw Taip pat prenumeruokite mūsų kanalą adresu Telegrama ir sužinokite pirmieji.

wa2 viber2 telegram2
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Jautājumi un atbildes

В среднем модели могут зарабатывать от 1700 до 2000 долларов в месяц плюс премии. Это среднестатистическая ставка, но если тусовка у шейха, то заработок всего за пару дней может быть в два раза больше.

Основные требования к девушкам - модельная внешность, отсутствие татуировок и силикона, рост от 174 см, возраст от 18 до 23 лет, умение флиртовать, веселиться. Девушки не должны быть скучными. С ними легко в разговоре, они яркий фейерверк и магнит для мужчин на тусовках.

Модельные тусовки - это мероприятия, на которых красивые и привлекательные девушки создают атмосферу веселья и праздника, развлекают гостей клуба или закрытой вечеринки своим присутствием и танцами.

Модельное Агентство Prestige


переходи на наш тг канал и будь в курсе самых последних новостей и горячих вакансий
 

Перейти на канал

This will close in 26 seconds

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x