Darbas uzsienyje merginai. Kokie variantai?

rabota_za_graniceyNuo vaikystės mus supo stereotipai, vienas iš kurių susijęs su darbu – įprasta manyti, kad darbas yra kasdienybė penkias šešias dienas per savaitę, ir taip vienuolika mėnesių, tik dvyliktą galime skirti poilsiui. Gyvendami pagal grafiką, daugelis net neįtaria, kad viskas gali būti visiškai kitaip. Tai nereiškia, kad darbas biure yra blogas. Tačiau verta savęs paklausti: ar aš esu visiškai laimingas šiame darbe? Ar man pakanka laisvės ir pinigų, kuriuos man gali suteikti biuras? Tačiau atostogos, kurių laukiate kaip didelė šventė, kad pagaliau ištrūktumėte atostogauti užsienyje, jums gali tapti kasdiene realybe, o ne kasmetine svajone – kasdien mėgaukitės peizažais, reginiais, egzotišku maistu ir naujomis pažintimis. Darbas užsienyje merginai gali būti įvairių krypčių ir skirtingų sričių, tačiau pelningiausi darbai yra pramogų, restoranų ir viešbučių versle. rabota_za_graniceyŠventė – į tokios merginos pareigas įeina įstaigos pilnatvės įvaizdžio kūrimas. Ji juda po klubą ir elgiasi lygiai taip pat, kaip įprasta lankytoja: šoka, juokauja su kitais svečiais, flirtuoja. Jos darbai iš pirmo žvilgsnio gal ir nepastebimi, bet sukuria atmosferą. Visą vakarą šokti ir linksmintis, ir net už tai gauti atlygį, nėra blogai, ar ne? Šeimininkė – mergina, norinti gauti šį darbą, turi būti bendraujanti, kompetentinga kalba ir besišypsanti. Šeimininkės dirba viešbučiuose, restoranuose, konferencijose ir parodose, turi susitikti ir sužavėti svečią. Viešbutyje jie stebi svečių priėmimą ir išsiuntimą bei paskirstymą į kambarius. Restorane jus sutinka ir palydi prie užsakyto staliuko. Go-go šokėja – mergina, kuri nuolat šoka ant podiumo pagal grojančią muziką, visi jos judesiai yra improvizacija, tai foniniai šokiai diskotekose ir klubuose. Pagrindinis kriterijus – choreografinis išsilavinimas ir gera išvaizda. Šio tipo šokėjos labai populiarios užsienyje, ypač Korėjoje ir Japonijoje.

wa2 viber2 telegram2
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Jautājumi un atbildes

Женщинам и девушкам Украины, Прибалтики, России, Молдовы и других стран доступно трудоустройство в Косово в качестве хостес на консумации, танцовщиц, вокалисток, аниматоров.

В среднем за одну смену только на чаевых девушки могут заработать 100 € и больше. Ставка за смену намного выше, чем в других странах Европы и составляет 40-90 €.

Основной задачей девушек, работающих на консумации в Монголии, является обеспечение общения и создание атмосферы веселья для гостей ночных клубов и баров.Посетители оплачивают возможность общения с этими девушками, угощают их выпивкой. Это способствует увеличению выручки, при этом девушки получают часть выручки как свою оплату.

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
 
Модельное Агентство Prestige
 
 
 
 
Модельное Агентство Prestige
переходи на наш тг канал и будь в курсе самых последних новостей и горячих вакансий
 

Перейти на канал