Roma – amžinojo judėjimo miestas

KoliziejusŠalis, turtinga senovės, su nuostabia pietietiška architektūra ir klimatu – Italija yra viena geidžiamiausių šalių turistiniame kelyje per Europą su savo perlu, amžinuoju Romos miestu. Žodžiu, kiekvienas šalies regionas domina ir nori jį aplankyti: Toskana, Venecija, Pjemontas, Sicilija ir kiti pavadinimai tiesiog traukia turistus. Romoje galite rasti daug įdomių dalykų, tačiau negalite praeiti pro tris dalykus: Koliziejų, Ispanijos laiptus, kurie nuves jus į Trinita dei Monti katedrą, Boschetto gatvę, garsėjančią savo „muge“. Parduotuvių ir pažiūrėkite į Šv. Petro baziliką, kuri yra kas trečiame romėnų atviruke ir kartu su Koliziejumi yra vienas iš atpažįstamų miesto simbolių. Be to, būdami Italijos sostinėje galite aplankyti Vatikano „popiežiaus miestą“, kuris teritoriškai yra Romos viduje. Šis miestas tiesiog pilnas turistų, o naktinis gyvenimas čia ne mažiau gyvas nei dieną. Jei atvykstate į Romą dirbti, žinokite, kad šis miestas nesustoja: dieną turistų srautus į lankytinas vietas ir architektūros šedevrus keičia tie patys srautai, o naktį Romos gyventojus ir svečius domina šou. baletai, klubai, diskotekos, barai ir restoranai. RomeJei atvykstate į Romą dirbti šeimininke, žinokite, kad naktinis miesto gyvenimas prasideda 23:00 ir sustoja tik auštant. Įstaigos yra skirtingose miesto dalyse, tačiau didžioji dalis sutelkta aplink „senamiestį“ – Piazza Navona, Trastevere, San Lorenzo, Testaccio ir Ostiense rajonus. Tokie klubai kaip La Maison, Gilda, Goa yra vienos lankomiausių vietų. Pavyzdžiui, „La Maison“ yra žinomas už Italijos ribų. Čia plūsta visas beau monde – tiek vietinės, tiek atvykstančios žvaigždės. Tai prabangus klubas, įsikūręs pačiame istoriniame centre, ne tik su puikiu aptarnavimu, bet ir puikiais vaizdais į Castel Sant’Angelo ir Šv. Petro baziliką. RomeRomoje yra ir originalių vietų, kur darbas ar tiesiog apsilankymas kiekvienam žmogui suteiks tikrą estetinį malonumą. Vienas iš jų yra Micca Club – retro stilius dera su muzikiniais eksperimentais, kurie praktikuojami šiame klube. Čia galite patekti į burleskos šou, žaižaruojantį šviesomis ir liepsnojantį erotiškumu, bei pasiklausyti fortepijono koncerto. Šio klubo neaplenkia ir žinomi didžėjai, ne veltui įstaiga turi savo įrašų studiją ir net radijo stotį. Žmonėms, kurie mėgsta mistiką sostinėje, yra naktinis turas „Roma su vaiduokliais“. Tai apima pasivaikščiojimus palei Tibrą ir taurę šampano pabaigoje. Turistams bus rodomi platanai ir rūmai, kurie saulėlydžio metu atrodo visiškai kitaip nei dieną. Šiomis nakties valandomis mirusių savininkų dvasios, išnyrančios iš šeimos kriptų, sukasi aplink senuosius kvartalus, prisimindamos mirusių kardinolų, popiežių, pirklių ir aristokratų atvaizdus – bent jau taip pasakys gidas.

wa2 viber2 telegram2
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Jautājumi un atbildes

Mēs esam pievienojuši mūsu sarakstam tādas profesijas kā webcam modelis, hosteses, go-go dejotājas, vokālistes, PJ naktsklubā.

Ņemot vērā to, ka tehniskās profesijas nesniedz augstus ienākumus, mēs iesakām iegūt izglītību radošā virzienā. Teātra un kino aktrise, dziedātāja, modes dizainere, dizainere, vokāliste vai dejotāja. Šīs ir profesijas, kas meitenēm var pavērt plašas iespējas.

Fizisko, garīgo un psiholoģisko īpašību dēļ meitenes ir vairāk tendētas uz dažām profesijām nekā vīrieši. Mēs iesakām meitenēm apsvērt sieviešu profesijas tādos virzienos kā radošās, humanitārās un biroju profesijas.

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
 
Модельное Агентство Prestige
 
 
 
 
Модельное Агентство Prestige
переходи на наш тг канал и будь в курсе самых последних новостей и горячих вакансий
 

Перейти на канал