Šalies pasirinkimo patarimai

  Šalies pasirinkimas priklauso nuo daugelio faktų: 1. Vizų prieinamumo (arba galimybės greitai atsidaryti). Yra bevizių šalių, tokių kaip Turkija, Armėnija, Pietų Korėja (Rusijos Federacijai), su galimybe pasilikti iki 60 dienų. Yra šalių, kur viza išduodama atvykus, pavyzdžiui, Jordanija! Paprastas vizų į Kiprą atidarymas (Rusijai ir Ukrainai vizas išduodame nemokamai ir per 24 val.). Šengeno zona dabar yra atvira ukrainiečiams, jei yra biometrinis pasas (per pusę metų galite likti iki 90 dienų). Yra sutarčių Italijoje, Ispanijoje, Liuksemburge, Vokietijoje, Lenkijoje, Maltoje ir kt. 2. Bilieto kaina! Bilietai prasideda nuo 50-500 USD. Pavyzdžiui, dažnai galite rasti bilietus iš Maskvos į Stambulą ar Milaną nuo 50 USD. Tačiau į Singapūrą ar JAV bilietas kainuoja apie 400–500 USD. Bilietų kainas galite peržiūrėti https://www.skyscanner.ru 3. Asmeniniai pageidavimai kitų šalių mentalitetui ir kultūrai . 4. Kalbų mokėjimas! Pavyzdžiui, Kipre ar Singapūre reikia aukšto lygio anglų kalbos (netiks pagrindinė, pagrindinė šnekamoji, pradinė). Su anglų kalbos pagrindais galima laikyti Turkiją ir Jordaniją. O gal mokate ispaniškai ar itališkai? Tada pasirinkimas aiškus! 5. Asmeniniai bendravimo įgūdžiai. Jei tai jūsų pirmoji sutartis arba nesate pats bendraujantis žmogus, tuomet turėtumėte rinktis sistemą su pasyviu vartojimu! Jei esate aktyvus, bendraujantis žmogus, neturintis kalbos barjero – tuomet patariu pagalvoti apie aktyvų vartojimą. 6. Alkoholio suvokimas. Jei negeriate iš žodžio „absoliučiai“, tuomet rinkitės: Italija, Turkija, Pietų Korėja! 7. Gyvenimo sąlygos! Geriausios sąlygos Stambule (gyvenkite 4 žvaigždučių viešbutyje), greičiausios sąlygos Singapūre (nakvynė 2-4 asmenims kambaryje, hostelio formatas) 8. Galimybė kompensuoti bilietą atgal. Tokias sąlygas siūlo Singapūras ir Pietų Korėja. 9. Mityba. Labai retai būna, kai darbdavys parūpina maistą. Bet tai įmanoma, jei pasirinksite Stambulą! 10. Ir, žinoma, jūros buvimas! Daugelis pirmųjų žinučių praneša, kad svarbiausias dalykas yra paplūdimys! Tada galite apsistoti Singapūre (visus metus) arba Ispanijoje, kai kuriuose Italijos ir Turkijos klubuose (šiltuoju metų laiku, nuo gegužės iki spalio.) Linkime tau geras skrydis! Ir atminkite, net jei darbas klube, atvykus, nėra „Jūsų pasirinkimas“, jūs įgysite neįkainojamos bendravimo su įvairiais žmonėmis patirties! O jei viskas pavyks, tai ateinančius 2-3 metus praleisite keliaudami po pasaulį 🙂

wa2 viber2 telegram2
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Jautājumi un atbildes

Женщинам и девушкам Украины, Прибалтики, России, Молдовы и других стран доступно трудоустройство в Косово в качестве хостес на консумации, танцовщиц, вокалисток, аниматоров.

В среднем за одну смену только на чаевых девушки могут заработать 100 € и больше. Ставка за смену намного выше, чем в других странах Европы и составляет 40-90 €.

Основной задачей девушек, работающих на консумации в Монголии, является обеспечение общения и создание атмосферы веселья для гостей ночных клубов и баров.Посетители оплачивают возможность общения с этими девушками, угощают их выпивкой. Это способствует увеличению выручки, при этом девушки получают часть выручки как свою оплату.

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
 
Модельное Агентство Prestige
 
 
 
 
Модельное Агентство Prestige
переходи на наш тг канал и будь в курсе самых последних новостей и горячих вакансий
 

Перейти на канал