DĖMESIO! ATVIRTA DARBUOTOJA "PRESTIGE MODEL AGENTŪROS" VADOVĖS-KONSULTANTĖS VIETOJAI

Jei mėgstate keliauti. Jei pavargote sėdėti tvankiame biure ir kasdien matyti tuos pačius veidus, tuomet mūsų pasiūlymas kaip tik jums. Konsultacijų agentūra Prestige Model Agency samdo vadybininkus-konsultantus. Ko mes norime iš jūsų: Jūsų bazė yra laukiama 8 valandos per dieną prisijungus (sulaužoma) Sunkus darbas ir kūrybiškumas Gebėjimas bendrauti su bet kokio socialinio statuso, charakterio ir temperamento merginomis Atsparumas stresui Skonio pojūtis Kompetentingas rusų kalbos ir rašymo mokėjimas Įgūdžiai išsivaduoti iš bet kokio konflikto 500 ir daugiau draugų socialiniuose tinkluose Ką mes siūlome: Darbas patikimoje agentūroje Nemokamos darbo valandos Galimybė vairuoti pagal mūsų sutartis Galite dirbti iš bet kurios pasaulio vietos Galimybė uždirbti nuo 300 USD iki begalybės per mėnesį. Atlyginimas priklauso tik nuo jūsų Dirbsite kartu su aukštos klasės vadovais Vadovo konsultanto pagrindų mokymas   Vadovo konsultanto pareigos: Ieškokite merginų pagal agentūros sutartis, įskaitant skubius prašymus Atnaujintos duomenų bazės tvarkymas Visų sutarties niuansų žinojimas Informacijos apie vizas, bilietus ir jų kainą turėjimas Konsultavimas merginomis dėl agentūros sutarčių Saugodami ir globodami mūsų agentūrą bei specialistus, padedame jaunoms ir talentingoms merginoms realizuoti savo potencialą, atrasti pasaulį ir gauti deramas pajamas. Mumis pasitiki ir mus gerbia.

wa2 viber2 telegram2
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Jautājumi un atbildes

Mēs esam pievienojuši mūsu sarakstam tādas profesijas kā webcam modelis, hosteses, go-go dejotājas, vokālistes, PJ naktsklubā.

Ņemot vērā to, ka tehniskās profesijas nesniedz augstus ienākumus, mēs iesakām iegūt izglītību radošā virzienā. Teātra un kino aktrise, dziedātāja, modes dizainere, dizainere, vokāliste vai dejotāja. Šīs ir profesijas, kas meitenēm var pavērt plašas iespējas.

Fizisko, garīgo un psiholoģisko īpašību dēļ meitenes ir vairāk tendētas uz dažām profesijām nekā vīrieši. Mēs iesakām meitenēm apsvērt sieviešu profesijas tādos virzienos kā radošās, humanitārās un biroju profesijas.

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
 
Модельное Агентство Prestige
 
 
 
 
Модельное Агентство Prestige
переходи на наш тг канал и будь в курсе самых последних новостей и горячих вакансий
 

Перейти на канал