Prestige Model Agency

Prestige Model Agency

Ne kemi punuar për ju për 10 vjet tani.

Gjatë dhjetë viteve, ne kemi zhvilluar parime që i ndjekim gjithmonë:

 • Profesionalizëm dhe cilësi e lartë e shërbimeve konsulente;
 • Mbështetje menaxheriale 24/7, shtatë ditë në javë, shtatë ditë në javë;
 • Ne punojmë për ju dhe përmirësojmë vazhdimisht cilësinë e shërbimeve dhe mirëmbajtjes;
 • Rezultati i punës sonë është një bazë klientësh në rritje. Më shumë se 2500 modele në vit zbulojnë botën me Prestige Agency.

Prestige Model Agency

Gama e plotë e shërbimeve

Ne dallojmë në mënyrë të favorshme nga konkurrentët tanë në atë që ofrojmë një gamë të plotë shërbimesh:

 • konsultimi cilësor nga A në Z;
 • qasja individuale;
 • ndihmë e shpejtë nga menaxherët dhe kuratorët;
  lidhjen e kontratës së punës dhe monitorimin e respektimit të kushteve;
 • asistencë për marrjen e vizave (Shengen, Singapor, vizë në Qipro);
 • ndihmë për rezervimin e hoteleve dhe biletat e kthimit; – mundësia për të blerë një biletë me një zbritje nga 10% në 30%

Prestige Model Agency

Një përzgjedhje e madhe e vendeve të lira të punës

Sot, Prestige Agency ka gjithmonë vende vakante aktuale për modele, modele imazhi, modele hostesh, vajza feste, valltare të stileve dhe tendencave të ndryshme, vokaliste, animatore, kamerierë, banakiere në vendet e mëposhtme: SHBA, Singapor, Kore, Japoni, Hong Kong, Kina, Macau, Malta, Malajzia, Turqia, Jordania, Libani, Spanja, Italia, Luksemburgu, Afrika e Jugut, Gjermania, Franca, Emiratet e Bashkuara Arabe, Bahreini, Qipro, Greqia, Portugalia, Gjeorgjia, Armenia, Zvicra, Finlanda, Polonia, India, Anglia , Skocia , Kroacia, Sllovenia, Estonia, Maroku, Belgjika, o. Shën Martin, Rusi, etj.

Mirë se vini në agjencinë tonë

❤️ Agjencia Ndërkombëtare e Modelimit

Prestige Model Agency është një kompani ndërkombëtare e menaxhimit të modeleve. Modelimi i kontratave për modele profesionale dhe aspirante. Tipari kryesor i punës sonë është një kuptim i qartë i detyrave tona dhe fokusimi në detaje të vogla për të arritur atmosferën e dëshiruar.

❤️ Prestige Agency është një agjenci modelimi e licencuar në zhvillim me regjistrim ligjor në Britaninë e Madhe dhe me seli në Londër, e specializuar në shërbimet e informacionit dhe konsulencës për punësimin jashtë vendit të modeleve, modeleve të zonjës, vajzave të festës, kërcimtareve të stileve dhe drejtimeve të ndryshme, vokaliste dhe profesione të tjera. në fushën e modelingut, klubit dhe biznesit argëtues.

❤️ Prestige Agency është sponsor dhe partner zyrtar i konkurseve të bukurisë si: “Miss Europe Continental”, “Queen of Kharkov”, “Miss Spring Diamond”, “Miss Stud Kharkov”. Modelet tona kanë marrë pjesë vazhdimisht në konkurse bukurie dhe janë bërë fituese! Në vitin 2019, falë punës së palodhur të ekipit të Prestige Model Agency dhe modeleve tona të bukura, ne mbuluam valët e televizionit dhe radios evropiane dhe ukrainase. Dhe si shpërblim, në fund të vitit - JEMI NE COSMO UKRAINE. Revista më e njohur në BOTË në numrin e saj të përvjetorit (20 vjet Cosmo në Ukrainë) publikoi një artikull për agjencinë tonë! Ekipi i Agjencisë Prestige në fillim të aktivitetit të saj përbëhej nga pesë punonjës dhe vetëm gjashtë vende me të cilat u lidhën partneritete në aspektin e bashkëpunimit.

📌 Sot Prestige Agency ofron vende vakante aktuale në vendet e mëposhtme: SHBA, Singapor, Kore, Japoni, Hong Kong, Kinë, Maltë, Turqi, Jordani, Spanjë, Itali, Luksemburg, Afrikën e Jugut, Gjermani, Austri, Zvicër, Francë, Bullgari, Bosnja dhe Hercegovina, Emiratet e Bashkuara Arabe, Qipro, Greqia, Portugalia, Gjeorgjia, Armenia, Finlanda, Polonia, India, Anglia, Skocia, Kroacia, Sllovenia, Maqedonia, Shqipëria, Norvegjia, Letonia, Belgjika, o. Saint-Martin, Rusia, Ukraina, Kamboxhia, etj. Ne punojmë me modele dhe artistë nga Rusia, Ukraina, Bjellorusia, Kazakistani, Moldavia, Gjeorgjia, Polonia, Estonia, Letonia, Lituania, Rumania, Republika Çeke, vende të tjera të Evropës Lindore, Shtetet Latine Amerika. Ne ofrojmë punësim ekskluzivisht të verifikuar në klube në Amerikë, Evropë dhe Azi. Metodat moderne të menaxhimit të modelit janë ndërtuar mbi postulatet klasike; ne zgjedhim një sistem pune të drejtpërdrejtë dhe të hapur.

Prestige Agency është një ekip profesionistësh që punojnë mbi parimet e besimit, zbatimin e ndershëm të misionit social të kompanisë - ne me përgjegjësi të plotë ju ndihmojmë të arrini qëllimet tuaja të karrierës dhe financiare, duke kuptuar se mirëqenia e njerëzve të tjerë qëndron në përgjegjësinë tonë.

📌 Prestige Agency ofron punë me pagesë të lartë për vajza. Ofrojmë shumë vende të lira pune në fushën e argëtimit dhe argëtimit, me kushtet që ju përshtaten! Të gjithë punëdhënësit janë partnerët tanë të testuar me kohë, dhe ne gjithashtu lidhim një kontratë që garanton respektimin e kushteve të deklaruara për periudhën e punës suaj. Vendet e lira të punës ofrohen drejtpërdrejt nga punëdhënësi, që do të thotë se nuk duhet të kaloni një sërë intervistash përpara se të pranoheni. Çdo vit ne punësojmë më shumë se 2000 aplikantë në vit.

Agjencia jonë punëson më shumë se 70 punonjës - menaxherët dhe skautët, kuratorët dhe agjentët reklamues më të mirë. Menaxherët profesionistë do të jenë të lumtur t'ju këshillojnë në rusisht, ukrainas, anglisht, turqisht, rumanisht, italisht dhe spanjisht, dhe gjithashtu do t'ju ndihmojnë në organizimin e udhëtimit tuaj: ata do të zgjedhin rrugën optimale, do t'ju ndihmojnë të gjeni bileta fitimprurëse, do të organizoni një takim në aeroporti ose stacioni i trenit etj.

📌 PSE DUHET TË ZGJEDHNI NA

 • Qasje individuale gjatë zgjedhjes së një kontrate.
 • Kryerja e takimeve personale me kandidatët.
 • Mbështetje menaxheriale 24 orë në ditë, 7 ditë në javë.
 • Të gjithë punëdhënësit tanë janë të licencuar në fushën e tyre të veprimtarisë
 • Të gjitha kontratat tona kontrollohen personalisht nga menaxherët tanë.
 • Ne lidhim një kontratë pune.
 • Ne monitorojmë pajtueshmërinë me të gjitha marrëveshjet nga ana e punëdhënësit
 • Seksi është i ndaluar në kontratat tona.
 • 100% garanci për sigurinë e kontratës.
 • Ne garantojmë kushte të shkëlqyera pune, staf miqësor, përshtypje të gjalla të qyteteve dhe vendeve që do t'ju hapen gjatë kontratave tona.
 • Konsulencë me cilësi të lartë nga profesionistë në shtatë gjuhë. Të gjithë menaxherët e ekipit të Prestige punojnë ose kanë punuar më parë sipas kontratave tona.

🚩 Me Prestige Agency ju zgjidhni punësim të sigurt dhe të lehtë, dhe më e rëndësishmja mundësinë për të udhëtuar!

Qëllimi ynë është të ndihmojmë çdo vajzë që dëshiron të ndryshojë jetën e saj për mirë, që dëshiron të zbulojë horizonte të reja, të shohë botën dhe në të njëjtën kohë të bëjë para të mëdha, të bëjë hapin e parë drejt përmbushjes së ëndrrës së saj. Thuaji vetes: "Unë mund ta bëj!" Dua të ndryshoj jetën time!”, dhe besojini ekipit të profesionistëve të Prestige Model Agency.


MENAXHERET TONA

Pyetje dhe pergjigje

Të punosh për vajza në SHBA është absolutisht e sigurt dhe e ligjshme nëse dërgohesh për një kontratë përmes agjencisë Prestige. Ne bashkëpunojmë vetëm me klube të besueshme që garantojnë respektimin e kushteve të kontratës dhe sigurinë e plotë për çdo vajzë. Agjencia jonë do të bëjë gjithçka që është e mundur për të siguruar që ju të keni përvojën më të mirë gjatë punës në një kontratë.

Модельное Агентство Prestige


переходи на наш тг канал и будь в курсе самых последних новостей и горячих вакансий
 

Перейти на канал

This will close in 26 seconds