Конкурсы красоты

KONKURSI I BUKURISË “Miss ROSE KHARKOV 2019”

25 / 11 / 2019

24 maj në klubin Bolero u mbajt finalja e sezonit të 6-të të konkursit të bukurisë. Emri i konkursit është më romantiku – Miss Rose…

FITUESJA E KONKURSIT TË BUKURISË “Miss ROSE KHARKOV 2019” – PËRFAQËSUESJA E PRESTIGJIT MA ANNA KARYEVA

09 / 11 / 2019

Mbrëmjen e kaluar vonë në skenën e klubit të natës Bolero konkursi “MISS KHARKIV 2019” Anna Karieva – një pjesëmarrëse nga PRESTIGE MODEL AGENCY zgjodhi…

Konkursi i bukurisë STUD MISS KHARKIV 2019

29 / 08 / 2019

9 gusht 2019, u mbajt konkursi i parë zyrtar i bukurisë midis studentëve të Kharkiv – Student Miss Kharkiv-2019. Shfaqja u zhvillua në Arizona Beach…

Konkursi i Bukurisë MISS SPRING DIAMOND 2019

Konkurset e bukurisë janë një pjesë e rëndësishme e jetës dhe karrierës së çdo modeli të suksesshëm.Kjo është arsyeja pse Prestige Agency vepron vazhdimisht si…

Konkursi i Bukurisë MISS EUROPE CONTINENTAL 2018

28 / 08 / 2019

Pjesëmarrja në një konkurs ndërkombëtar bukurie është një njohje zyrtare e bukurisë, hirit dhe shkëlqimit të një vajze, një shans për të lidhur kontrata me…

Konkursi i bukurisë QUEEN KHARKOV 2019

Drejtim interesant, mjedis përrallor, juri brilante dhe, natyrisht, bukuritë më të këndshme dhe të lezetshme të Kharkiv – e gjithë kjo ka të bëjë me…

 
Модельное Агентство Prestige
 
 
 
 
Модельное Агентство Prestige
переходи на наш тг канал и будь в курсе самых последних новостей и горячих вакансий
 

Перейти на канал