Сеул

Pyetje dhe pergjigje

Ne punësojmë modele, mikpritëse, valltare, vokaliste dhe koreografë. Zakonisht kontakti bëhet për të paktën 2 muaj. Sipas kontratës, akomodimi është pa pagesë, në apartamente komode pranë vendit të punës.

Nuk ka kushte strikte në lidhje me gjuhën, por rrjedhshmëria e gjuhës angleze të folur do të jetë një avantazh, para së gjithash, për veten tuaj. Kjo do ta bëjë më të lehtë komunikimin me kolegët dhe klientët, gjë që do të ketë një ndikim pozitiv në pagë.

E gjitha varet nga vendi ku punoni, përvoja dhe aftësitë tuaja. Për shembull, puna si modele në Seul kërkon një pagë minimale mujore prej 3,000 dollarë. Kur merrni parasysh bonuset dhe bakshishët, zonjat fitojnë tarifa më të larta, ndërsa kërcimtarët marrin mesatarisht pagat më të larta.

 
Модельное Агентство Prestige
 
 
 
 
Модельное Агентство Prestige
переходи на наш тг канал и будь в курсе самых последних новостей и горячих вакансий
 

Перейти на канал