страны

Vajzat e reja nuk duan të vegjetojnë në atdheun e tyre, duke fituar qindarka. Humbja e shëndetit tuaj gjatë punës fizike për të korrur të korrat jashtë vendit nuk është gjithashtu një opsion. Është shumë më premtuese dhe e këndshme tëpunosh jashtë vendit për vajzatnë klube dhe në biznesin e hoteleve dhe restoranteve. Ky drejtim është shumë i rëndësishëm, veçanërisht pasi nuk kërkon arsim të lartë.

Punë për vajza jashtë vendit

Punoni dhe udhëtoni me Prestige Model Agency

Punë për vajza në Evropë

Puna për vajza në Evropë me PMA

Udhëtoni ndërsa punoni në Evropë

Shumë njerëz janë të interesuar se si të gjejnë punë për vajzat në Evropë? Kur punoni me një agjenci, ju duhej të vepronit me rrezikun dhe rrezikun tuaj, të kërkoni vetë vendet e lira pune ose të gjeni punësim nëpërmjet miqve. Sot procesi është thjeshtuar shumë. Mjafton të kontaktoni një agjenci të madhe Agjencia Model Prestige, e cila do të përgatisë shpejt dokumentet e nevojshme dhe do t’u sigurojë vajzave punë absolutisht legale.

Duke përdorur shërbimet e Agjencisë Prestige Model, ju merrni:

 • ndihmë për marrjen e vizës, sigurimin dhe rezervimin e biletave ajrore;
 • mbështetje dhe këshilla gjithëpërfshirëse;
 • kontrolli i kushteve të jetesës dhe zgjidhja e çështjeve në zhvillim.

Falë agjencisë sonë, mijëra vajza tashmë kanë lidhur kontrata fitimprurëse dhe kanë marrë punë të këndshme, të lehtë dhe të sigurt.

 

Punë për vajza të bukura

Работа для красивых девушек - PMA

консумация в ночных клубах

Shumë vende ofrojnë punë jashtë vendit për vajzat. Kryesisht këto janë vendet e lira jashtë vendit në klube nate, restorante, hotele. Lind pyetja: ku mund të shkoni? Zgjedhja është pothuajse e pakufizuar.

Me një vizë pune, udhëtoni në Turqi, Afrikë, Kinë, Tajlandë, Macau, Kamboxhia. Mungesa e vizës së punës nuk është problem. Shumë prej tyre kërkojnë punë sezonalepër vajza pa eksperiencëdhe udhëtime me vizë turistike. Sigurisht, puna në të është e ndaluar, por agjencia jonë zgjedh partnerët me kujdes dhe garanton që nuk do të ketë probleme.

Këto nuk janë të gjitha vendet që ofrojnë vende të lira. Puna jashtë vendit për vajzat pa njohuri të gjuhësështë e mundur në Qipro dhe Maltë, në Singapore, Maqedoni, SHBA, Egjipt. Keni nevojë për më shumë informacion? Pyetni – ne do të përgjigjemi.

 

Punë ligjore jashtë vendit për vajza

Легальная работа для девушек - PMA

Работа и отдых одновременно

Avantazhi i Prestige Model Agency është se ne ofrojmë punë ligjore jashtë vendit për vajza. Çdo aplikant lidh një marrëveshje përpara se të fluturojë për në vend. Ky nuk është vetëm letër, por një dokument ligjor. Ne kemi një licencë për të vepruar, e cila konfirmohet nga firma dhe vula në kontratë.

Kështu, ne ofrojmë punë zyrtare. Dhe vende të lira jozyrtare janë ato që gjenden përmes rekomandimeve të miqve, pa lidhur kontratë.

Shumë njerëz mendojnë se puna si zonja jashtë vendit është apriori e paligjshme. Kjo eshte e gabuar. Nëse klubet e natës nuk janë të ndaluara në vend, puna në to nuk është kundër ligjit.

 

Punë jashtë vendit për vajza

Работа за границей - Prestige Agency

Работа Вашей мечты

Të punosh jashtë vendit për vajza nuk kërkon ndonjë aftësi të veçantë. Shumica e aplikantëve kanë kërkesat më të thjeshta:

 • figura e hollë;
 • pamje e këndshme;
 • Karakter i shoqërueshëm.

Për zonjat, njohja e gjuhës angleze ose e gjuhës amtare të vendit është e dëshirueshme. Por kjo është fakultative. Ka vende që do të pranojnë me kënaqësi bukuroshet pa përvojë.

Sa i përket valerimtarëve, aftësia për të kërcyer është e dëshirueshme për SHBA, Itali dhe Greqi. Kjo kompensohet nga fitime shumë të mira. Zonjat pa aftësi mund të gjejnë lehtësisht një kontratë në Macau ose Tajlandë.

Puna fitimprurësejashtë vendit për vajzat pa njohuri të gjuhësështë e përshtatshme për të gjithë ata që duan të fitojnë të ardhura të mira. Kjo është një mundësi për të udhëtuar, për të kursyer para të mjaftueshme për të studiuar ose blerë pasuri të paluajtshme dhe për të takuar njerëz interesantë.

Ne ofrojmë vende të lira pune të denjë jashtë vendit në institucione prestigjioze pa intimitet.

Striptizi opsional.

 

Komente të punës për vajza jashtë vendit

 Работа для девушек за границей отзывы - PMA

Отзывы реальных людей – лучшая реклама

Mendoni sepunoni jashtë vendit pa përvojë apo njohuri të gjuhësështë një fantazi? Praktika dëshmon të kundërtën. Lexoni se çfarë shkruajnë vajzat që bashkëpunuan me ne.

Natalia

Ka punuar si zonjë në Turqi. Më pëlqeu gjithçka: burrat janë në mungesë të dashuruar me gratë sllave, duke u dhënë atyre dhurata. Ju nuk keni nevojë të dini gjuhën. Udhëtova me vizë turistike, nuk kishte shpenzime shtesë – ushqimi dhe akomodimi ishin falas. Fitimet 2000 dollarë. Punë e shkëlqyer për vajza pa përvojëqë kërkojnë punë me kohë të pjesshme për verën.

Olga

Më pëlqen të këndoj, kështu që gjeta një punë zonjë në një bar karaoke në Kore me ndihmën e Prestige Agjencia Model. Koreanët vlerësojnë vajzat që duan dhe dinë të këndojnë dhe janë bujare me këshilla. Jo faktori i fundit kur zgjedh një vend ishte fakti që gratë ruse nuk kanë nevojë të aplikojnë për vizë. Pagat janë të mira – 2200-3000 dollarë.

Angelica

Spanja është parajsë. Puna për vajza të bukura këtu paguhet për çdo dalje në skenë. Baret dhe klubet janë të vendosura në brigjet piktoreske të detit ose midis maleve. Në të njëjtën kohë, konkurrenca është e vogël, nuk keni nevojë për arsim special ose njohuri të gjuhës, madje as anglisht apo spanjisht.

Ekaterina

Jam i impresionuar nga puna në Itali. Këtu mund të merrni një punë si zonjë, kërcimtare ose një pozicion i kombinuar. Natyrë e bukur, burra të pasur, pushime luksoze dhe të ardhura deri në 3700 €. Kjo është thjesht një punë idealpër vajzat jashtë vendit. Zgjedhja e institucioneve është e madhe, dhe ukrainasit janë pa viza.

Pyetje dhe pergjigje

Zgjedhja e vendit varet nga shumë fakte :

 1. Disponueshmëria e vizave (ose aftësia për t'u hapur shpejt). Ka vende pa viza si Turqia, Armenia, Koreja e Jugut (për Federatën Ruse), me mundësi qëndrimi deri në 60 ditë. Ka vende ku viza lëshohet pas mbërritjes, për shembull, Jordania! Hapja e thjeshtë e vizave për në Qipro (për Rusinë dhe Ukrainën ne bëjmë viza pa pagesë dhe brenda 24 orëve). Zona Shengen tani është e hapur për ukrainasit nëse ka një pasaportë biometrike (mund të qëndroni deri në 90 ditë në gjysmë viti). Ka kontrata në Itali, Spanjë, Luksemburg, Gjermani, Poloni, Maltë etj.
 2. Çmimi i biletës ! Biletat fillojnë nga 50-500 dollarë. Për shembull, shpesh mund të gjeni bileta nga Moska në Stamboll ose Milano nga 50 dollarë. Por për në Singapor apo SHBA, një biletë kushton rreth 400-500 dollarë. Çmimet e biletave mund të shihen në https://www.skyscanner.ru
 3. Preferencat personale për mentalitetin dhe kulturën e vendeve të tjera.
 4. Njohuri të gjuhëve!Për shembull! , në Qipro ose në Singapor ka nevojë për një nivel të lartë të gjuhës angleze (bazë, bazë bisedore, fillore nuk do të funksionojë). Me anglishten bazë është e mundur të merren parasysh Turqia dhe Jordania. Apo ndoshta ju flisni spanjisht ose italisht? Atëherë zgjedhja është e qartë!
 5. Komunikimi personal. Nëse është ky. kontrata juaj e parë ose nuk jeni personi më i shoqërueshëm, atëherë duhet të zgjidhni një sistem me konsum pasiv! Nëse jeni një person aktiv, i shoqërueshëm që nuk keni pengesa gjuhësore, atëherë ju këshilloj të merrni parasysh konsumin aktiv.
 6. Perceptimi i alkoolit. Nëse nuk pini nga alkooli. fjala "fare" , më pas zgjidhni: Itali, Turqi, Korenë e Jugut!
 7. Kushtet e jetesës !Kushtet më të mira në Stamboll (jetoni në një hotel me 4 yje), kushtet më modeste në Singapor (akomodimi për 2-4 persona në dhomë, format bujtinash)
 8. Mundësi për të kompensuar një biletë kthimi. Singapori dhe Koreja e Jugut ofrojnë kushte të tilla.
 9. Vaktet. Është shumë e rrallë që punëdhënësit të ofrojnë vakte. Por është e mundur nëse zgjidhni Stambollin!
 10. Dhe sigurisht prania e detit!> Shumë mesazhe të para njoftojnë se gjëja më e rëndësishme është plazhi! Më pas mund të qëndroni në Singapor (gjatë gjithë vitit) ose Spanjë, disa klube në Itali dhe Turqi (gjatë sezonit të ngrohtë, nga maji në tetor.)

Ju urojmë fluturim të mbarë! Dhe mbani mend, edhe nëse puna në klub, pas mbërritjes, nuk është "opsioni juaj", do të merrni përvojë të paçmuar komunikimi me njerëz të ndryshëm! Dhe nëse gjithçka funksionon, atëherë ju do të kaloni 2-3 vitet e ardhshme duke udhëtuar nëpër botë :)

Agjencia Prestige rekomandon 2 destinacione Itali dhe Turqi.


 • Çmimet e biletave nga Kievi nga 100 dollarë
 • Strehim falas
 • Mund të pini pije joalkoolike

 

Veçoritë e modeleve në Itali?

 • Kërkohet vizë Shengen ose pasaportë biometrike
 • Shujta me shpenzimet e veta
 • Pagesa e pagës një herë në 2 javë
 • Italianja është mjaft e thjeshtë
 • Italianët e duan komplimente
 • Orari nga ora 22:00 deri në 04:00
 • Në Itali, klubet me konsum aktiv dhe të përzier.
 • Në Itali vajzat ftohen nga kamarieri.

Veçoritë e punës në Turqi
 • Regjim pa viza, mund të aplikoni për vizë
 • Vaktet në kurriz të klubit
 • Pagesa e pagës një herë në javë ( +% për gota pa tarifë)
 • Dalja nga shtëpia pas orës 13:00
 • Turqve u pëlqen të shoqërojnë vajzat
 • Unë flas anglisht në Turqi dhe disa flasin rusisht.
 • Sigorta 1 ditë në javë

 

Sa do të fitojë një vajzë varet nga një sërë faktorësh. Kryesorët janë pamja e jashtme, aftësia për të komunikuar dhe shprehur në mënyrë aktive, dhe, natyrisht, kontrata e duhur. Sipas statistikave, ju mund të fitoni një punë zonjë:

-1500-1800 dollarë në muajnëse vajza zgjedh kontrata në Turqi, Gjeorgji, Armeni, destinacione të largëta me një nivel mesatar popullariteti midis turistëve të pasur;

-2000- 3400 USDpër ata që punojnë në Spanjë, Maqedoni, Jordani, punësohen në klube nate dhe bare në Qipro, Singapor dhe Korenë e Jugut.

Nëse jeni të interesuar për një punë me pagesë më të lartë për vajzat jashtë vendit, mund t'i kushtoni vëmendje vendeve të lira të kërcimtareve strip. Në Afrikën e Jugut, Greqi, Gjermani, Shqipëri, Zvicër, si dhe në Maltë, vajzat që kërcejnë strip fitojnë nga 3000 dollarë amerikanë në muaj e më shumë.

Për të gjetur kontratën perfekte për veten tuaj, është nuk mjafton për të studiuar statistikat e fitimeve dhe për të përcaktuar më të madhin. Në çdo vend, në çdo klub ka një sërë kërkesash për aplikantët, tipare të mentalitetit dhe një sërë nuancash të punës. Duhet të lidhni saktë aftësitë tuaja, të dhënat e jashtme dhe talentet tuaja me dëshirat e punëdhënësit - atëherë kontrata do të jetë fitimprurëse dhe do të lërë një përshtypje të këndshme.Kjo është arsyeja pse Agjencia Prestige. menaxherët zgjedhin kontratat individualisht për secilën vajzë .

Модельное Агентство Prestige


переходи на наш тг канал и будь в курсе самых последних новостей и горячих вакансий
 

Перейти на канал

This will close in 26 seconds