Punë si balerin në Monako

Punë si balerin në Monako

📌 Pse vlen të shkoni në Monako?

🚩 Qyteti-shtet në bregdetin e Detit Mesdhe, i cili mund të shkohet peshkëmbëtore për shkak të madhësisë së tij të vogël. Një vend i jashtëzakonshëm, ku çdo gjë është e përplotur me jetë luksoze dhe të suksesshme.

Garat e “Formula 1”, regatat me anije vela, festivalët e filmit, ekspozitat prestigjioze, kazinotë Monte-Karlo. Çdo ditë në Monako ndodh diçka interesante.

Numri i madh i burrave biznesi nga të gjitha vendet e botës vijnë në Monako për shkak të sistemit të veçantë të tatimeve. Më të suksesshmit ndër ta bëhen rezidentë të Monakos.

Puna për vajzat në Monako është një mundësi për të ndjerë të gjitha pikat e jetës në një nga vendet më të shtrenjta në tokë. Jeni gati ta provoni?

📌 Cilët dokumente janë të nevojshme për të hyrë në Monako?

🚩 Vajzat nga Ukraina mund të punojnë në Monako me vizën e mbrojtjes. Ata gjithashtu punësohen me vizë Shengen dhe pasaportë biometrike. Nuk ka kërkesa shtesë për dokumente.

Vajzat nga Rusia, Kazakistan dhe Bjellorusia kanë nevojë për vizë turistike Shengen ose vizë pune të çdo shteti të Bashkimit Evropian, jo domosdoshmërisht Franca.

Vajzat nga Estonia, Letonia, Lituania, Polonia, Rumunia, Hungaria, Bullgaria dhe vendet e tjera të Bashkimit Evropian nuk kanë nevojë për vizë.

Kontrata minimale e punës me një klub është 3 javë. Në rastin e miratimit të të dyja palëve, puna në Monako mund të vazhdojë për një periudhë më të gjatë.

📌 Cilat pozita punës ofron Prestige Model Agency për vajzat në Monako

  • Kërcimtari striptiz. Kërcimet e nxehta, numrat e ndritshëm nën dritën e neonit nën ritmet e muzikës. Përkatësisht, kërcimtarët krijon një atmosferë të veçantë në klub. Ata japin emocione dhe ndjesi të reja mysafirëve. Çdo vajzë mund të bëhet ylli kryesor i programit.
  • Kërcimtari striptiz + hostes. Performancat në dyneren e dinamikës në skenë në klub. Komunikimi me mysafirët e klubit. Prania e sigurt e rrobave të brendshme të bukura të ngjyrave të ndryshme. Mund të mendoni një kostum të veçantë origjinal për daljet në skenë.

Jeni të gatshëm të provoni veten në një punë interesante dhe të vlefshme në Monako? Agjencia e modeleve Prestige do t’ju ndihmojë të gjeni punën e ëndrrave tuaja. Me ne, do të jeni një hap më afër jetës luksoze.

📌 Çfarë konsumimi ka në klube në Monako?

🚩 Konsumimi i aktivizuar është i mirëpritur, ku vajza vendos vetë për të u ulur në tryezë me cilin mysafir. Pas një kërcimi të këndshëm, vajza kalon në sallë dhe zgjedh kujt t’i japë më shumë vëmendje. Mund të zhvillojë një bisedë të lehtë me mysafirin, të kërkojë një kërcim privat, të pijë një gotë shampanjë.

📌 Çfarë burrash vijnë në klube në Monako?

🚩 Pjesa kryesore e mysafirëve janë francezë të pasur, biznesmenë nga vendet e tjera të Evropës. Burrat që preferojnë pushimet e sofistikuara, alkoolin e mirë dhe bisedat me vajza të bukura. Mysafirët nuk ngurrojnë të japin bahshish, ju pëlqen të porosisin kërcime private.

📌 Detyrat e punës për vajzat

Çfarë vajzash marrin si kërcimtare striptiz në klubet në Monako:

  • Moshë: nga 18 deri në 30 vjeç.
  • Gjatësia: nga 168 cm.
  • Trup i rregullt, pamje e mirëmbajtur.
  • Përvoja në punë në klube është e mirëpritur.

Është e domosdoshme të njihni gjuhën angleze për të komunikuar lirisht me mysafirët. Do të ishte një avantazh nëse vajza fliste edhe frëngjisht.

Nuk ka pije pa alkool për kërcimtaret. Ofron shampanjë të shtrenjtë me alkool, e cila duhet të pihet me mysafirët.

Orari i punës zakonisht është 6 ditë në javë, 1 ditë pushim. Punë në klub për vajzat është në orët e natës deri në mëngjes. Kërcimtaret striptizë nuk lejohet të vonojnë në punë, mund të jenë gjobitur dhe pushuar nga puna për shkelje të rregullave. Nuk lejohet shkëmbimi i kontakteve me vizitorët dhe dalja me ta jashtë territorit të klubit. Intimi, përdorimi i drogës, vjedhja, grindja dhe alkooli janë të ndaluara.

📌 A ka sezon në punën?

🚩 Në Monako mund të punoni gjatë gjithë vitit falë klimit të ngrohtë të këndshëm dhe fluksit të rregullt të turistëve.

Kërcimtaret e klubeve jetojnë në apartamente. Jo më shumë se 2 vajza vendosen në dhomë. Apartamentet e rehatshme me të gjitha nevojat ndodhen pranë vendit të punës. Pagesa për strehim është 50 € në javë.

Asnjë përfaqësues i klubit nuk pret kandidatet në aeroport, por pas mbërritjes mund të marrin autobusin që do t’i çojë drejtpërdrejt në apartamente.

💰 Sa fitojnë kërcimtaret në Monako?

🚩 Tarifa minimale për ditë është 50 €. Gjithashtu, vajza merr % nga alkooli, nga 10 deri në 100 € për mbrëmje.

Kërcimet private ofrojnë mundësinë për të sjellë kënaqësi të veçantë mysafirit dhe për të fituar para shtesë. 30 minuta kërcim privat në një dhomë të veçantë VIP pa veshje mund të kushtojë nga 100 deri në 300 €.

Një burim tjetër i të ardhurave janë bahshishet, të cilat varen plotësisht nga mjeshtria e mysafirëve të veçantë. Kërcimtaret ndajnë bahshishet 50/50 me klubin.

❤️ Sipas vlerësimeve të Agjencisë Prestige, të ardhurat e kërcimtareve striptiz në Monako shkojnë nga 4000 deri në 7000 euro në muaj.

Dëshironi të arrini fatin? Atëherë zgjidhni punën e kërcimtareve striptiz në Monako. Të filloni një jetë të re së bashku me Prestige Model Agency është shumë e lehtë, vetëm dëshira juaj është e nevojshme.

Pozita Të ardhurat
Kërcimtaret nga 4000 – 7000 €

 

wa viber2 telegram2

Pyetje dhe pergjigje

Ne kemi shtuar në listën tonë profesione të tilla si modele webcam, zonjë, valltare go-go, vokaliste dhe mikpritëse e klubeve të natës.

Duke pasur parasysh se profesionet teknike nuk sjellin të ardhura të larta, ju këshillojmë që të arsimoheni në një fushë krijuese. Aktore teatri dhe filmi, këngëtare, stiliste veshjesh, stiliste, vokaliste ose kërcimtare. Janë këto profesione që mund të hapin një gamë të gjerë mundësish për vajzat.

Për shkak të karakteristikave të tyre fizike, mendore dhe psikologjike, vajzat janë më të predispozuara për disa profesione sesa burrat. Ne i këshillojmë vajzat të marrin në konsideratë profesionet e femrës në fusha të tilla si kreative, humanitare dhe zyra.

 
Модельное Агентство Prestige
 
 
 
 
Модельное Агентство Prestige
переходи на наш тг канал и будь в курсе самых последних новостей и горячих вакансий
 

Перейти на канал