Të dashura vajza dhe partnere tona, ekipi i Prestige Model Agency ju uron Vitin e Ri dhe Krishtlindjet!

Urojmë që Viti i Ri të jetë më i mirë, më i frytshëm dhe më argëtues se të gjitha vitet e kaluara. Gjëja kryesore në këtë jetë është të besoni në veten tuaj dhe aftësitë tuaja, dhe të gjithë kanë mundësi nëse dëshironi! I urojmë të gjithëve shumë lumturi në vitin 2019 dhe shumë udhëtime, dhe të udhëtosh duke fituar është edhe më mirë. Komanda #PrestigeModelAgency do t’ju ndihmojë gjithmonë me këtë. Dhe sipas traditës, le të përmbledhim 2018-ën që po largohet! Për ekipin e Prestige Model Agency dhe për shumë prej jush, ai ishte i lezetshëm!!! Ajo që është bërë këtë vit nuk mund të futet në një postim dhe koha e #partyhard dhe e prerjes së Olivierit , jo duke lexuar. Le të jemi të shkurtër – gjatë vitit u regjistruan me sukses më shumë se 1900 vajza, nga të cilat rreth 68% iu kthyen kontratës, për të cilën ne jemi shumë krenarë, megjithëse vazhdojmë të përmirësohemi – askush nuk ka tregues të tillë, #competitorsweeds . U lëshuan udhëzime të reja – #Mauritius , #Afrika e Jugut , #Maldives , #Mali dhe vetëm #PrestigeModelAgency Në vitin 2018 – agjencia veproi si partner zyrtar i konkursit #QueenKharkov dhe prezantoi dy garuesit e saj në konkursin ndërkombëtar #MissEuropeContinental Faleminderit për këtë vit dhe për të gjithë ata që qëndrojnë me ne, që ndjekin zhvillimin dhe shkruan komente të sjellshme) ne e vlerësojmë dhe vlerësojmë vërtet secilin prej jush! Le të #NewYear2019 do të bëhet edhe më e ndritshme, edhe më e freskët dhe do të sjellë lumturi universale për të gjithë!) Me dashuri, agjencia juaj “Agjencia Prestige Model”

wa2 viber2 telegram2
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Pyetje dhe pergjigje

Женщинам и девушкам Украины, Прибалтики, России, Молдовы и других стран доступно трудоустройство в Косово в качестве хостес на консумации, танцовщиц, вокалисток, аниматоров.

В среднем за одну смену только на чаевых девушки могут заработать 100 € и больше. Ставка за смену намного выше, чем в других странах Европы и составляет 40-90 €.

Основной задачей девушек, работающих на консумации в Монголии, является обеспечение общения и создание атмосферы веселья для гостей ночных клубов и баров.Посетители оплачивают возможность общения с этими девушками, угощают их выпивкой. Это способствует увеличению выручки, при этом девушки получают часть выручки как свою оплату.

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
 
Модельное Агентство Prestige
 
 
 
 
Модельное Агентство Prestige
переходи на наш тг канал и будь в курсе самых последних новостей и горячих вакансий
 

Перейти на канал