Çfarë janë privatët?

Një balerin privat nuk është thjesht një kërcim erotik, është një kërcim që zgjon një stuhi fantazish dhe dëshirash të një mysafiri të klubit. Në agjencinë tonë, intimiteti dhe manifestimet e saj janë të ndaluara. Niveli i aksesueshmërisë varet drejtpërdrejt nga modeli i vajzës.

Një nga komponentët kryesorë të të ardhurave të kërcimtarëve të striptizit.

Si funksionon? Le të themi se ju pëlqeu i ftuari i klubit. Ai pa një krijesë të bukur të këndshme duke kërcyer jashtëzakonisht bukur në skenë. Ai është i kënaqur dhe i magjepsur. Epo, nëse doni të prekni të bukurën, duhet të paguani. I ftuari paguan klubin dhe, në përputhje me rrethanat, ju për kohën që ai dëshiron të kalojë me ju.

KUJTJE. NË TË GJITHA BARET, PUBET, KLUBET TONA, INTIM ËSHTË RREGULL NDALOHET, DHE CDO MANIFESTIM I TIJ.

Gjithçka varet nga ju dhe dëshirat e të ftuarit. Ju mund ta kaloni këtë kohë ashtu siç vendosni ose bini dakord. Le të themi se ju kërceni dhe bëni një kërcim seksi për të. Si opsion, ju porosisni shampanjë, pije, ushqim dhe thjesht flisni me të këtë herë, njiheni me njëri-tjetrin. Edhe këtu, gjithçka varet nga ju dhe aftësia juaj për të qenë interesant, jo i mërzitshëm, një bashkëbisedues i mirë ose thjesht një dëgjues. Në thelb, gjithçka varet nga vajza dhe nga mënyra se si ajo e vendos veten. Ju vetë tregoni se çfarë është e mundur me ju dhe çfarë jo. Shpesh në privat mund të kërkoni një bakshish të mirë.

wa2 viber2 telegram2

Komentet janë të mbyllura.

Pyetje dhe pergjigje

В среднем модели могут зарабатывать от 1700 до 2000 долларов в месяц плюс премии. Это среднестатистическая ставка, но если тусовка у шейха, то заработок всего за пару дней может быть в два раза больше.

Основные требования к девушкам - модельная внешность, отсутствие татуировок и силикона, рост от 174 см, возраст от 18 до 23 лет, умение флиртовать, веселиться. Девушки не должны быть скучными. С ними легко в разговоре, они яркий фейерверк и магнит для мужчин на тусовках.

Модельные тусовки - это мероприятия, на которых красивые и привлекательные девушки создают атмосферу веселья и праздника, развлекают гостей клуба или закрытой вечеринки своим присутствием и танцами.

Модельное Агентство Prestige


переходи на наш тг канал и будь в курсе самых последних новостей и горячих вакансий
 

Перейти на канал

This will close in 26 seconds