Fotosesion me fituesin e konkursit "Fytyra e agjencisë"

#si ishte ⠀⠀⠀ Dhe ishte shumë bukur!) Faleminderit ju @come_in_loft për vendndodhjen atmosferike dhe shumë të lezetshme ⠀⠀⠀ Faleminderit fituesit të konkursit fytyra e #agjencisë – tepër e bukur Sophie @cheburkinasofi – aka #megafox #monicabelucci dhe akoma më cool!)) Për pjesëmarrjen, përgjegjësinë dhe hirin magjik!)) ⠀⠀⠀ Dhe, sigurisht, faleminderit shumë Mjeshtres së zanatit të tij, Zonjës Fotograf ii – @lenamint , nëse dikush nuk është në dijeni – Lena është një nga fotografet më interesante dhe më të suksesshme në Rusi (dhe jo vetëm) , për kohën e saj dhe bashkëpunimin e frytshëm! ⠀⠀⠀ Foto të mrekullueshme, produkte të reja promovuese dhe një epokë e re e punës së modelingut që vjen së shpejti #PrestigeModelAgency Bëhuni i pari që e dini, abonohuni në kanalin tonë në Telegram

wa2 viber2 telegram2
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Pyetje dhe pergjigje

В среднем модели могут зарабатывать от 1700 до 2000 долларов в месяц плюс премии. Это среднестатистическая ставка, но если тусовка у шейха, то заработок всего за пару дней может быть в два раза больше.

Основные требования к девушкам - модельная внешность, отсутствие татуировок и силикона, рост от 174 см, возраст от 18 до 23 лет, умение флиртовать, веселиться. Девушки не должны быть скучными. С ними легко в разговоре, они яркий фейерверк и магнит для мужчин на тусовках.

Модельные тусовки - это мероприятия, на которых красивые и привлекательные девушки создают атмосферу веселья и праздника, развлекают гостей клуба или закрытой вечеринки своим присутствием и танцами.

Модельное Агентство Prestige


переходи на наш тг канал и будь в курсе самых последних новостей и горячих вакансий
 

Перейти на канал

This will close in 26 seconds

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x