Dëshironi të dini nuancat e punës në vende të ndryshme? Shikoni transmetimet drejtpërdrejt!

vajza! A e dini se menaxherëve tanë u pëlqen të bëjnë transmetime të drejtpërdrejta për ju? Ku ata flasin për kontratat aktuale, për të gjitha të mirat dhe të këqijat, për rreziqet dhe frikën tuaj, për përvojat e tyre. Ata gjithashtu ndajnë sekrete për secilin vend. Ata janë të lumtur t’u përgjigjen të gjitha pyetjeve tuaja dhe mezi presin transmetimet e tyre. Për shembull, menaxherët tanë Anna Sergeeva dhe Anastasia Vagapova bënë një transmetim të përbashkët më 11 maj, ku zgjidhën të gjitha pyetjet në lidhje me kontratat në Greqi, ndanë përshtypjet dhe emocionet e tyre. Ishte argëtuese dhe interesante. Vajzat folën për kontratat e tyre të para, gatishmërinë, çfarë duhet të dini, çfarë keni nevojë në radhë të parë, si të dilni më mirë nga situata specifike. Gjithashtu më 16.05 Anyuta bëri një transmetim të drejtpërdrejtë për Jordaninë. Ajo përmendi kontratën e saj, video e së cilës është ruajtur në faqen e saj në Instagram në IGTV. Dhe tani transmetimi i saj i radhës do të bëhet më 31.05. Transmetim i përbashkët i drejtpërdrejtë me një nga kontraktorët tanë të përhershëm Ornella. Ata punuan së bashku në katër vende: Singapor (dy herë), Turqi, Qipro dhe Jordani! Dhe kjo dëshmon edhe një herë se kontratat tona ndihmojnë në gjetjen e miqësisë së vërtetë dhe bashkimin e interesave të vajzave. Ornella gjithashtu ka përvojë në Kore dhe Itali, dhe Ania në Luksemburg dhe Greqi! Ata kanë diçka për të ndarë dhe diçka për të thënë! Mos e humbisni faqen në Instagram @annasergeevaprestige do të jetë shumë interesante dhe argëtuese! Nuk do të mërziteni me vajzat! Abonohu në kanalin tonë në Telegram dhe bëhu i pari që di për ngjarjet.

wa2 viber2 telegram2
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Pyetje dhe pergjigje

Klubi Teazers Rivonia në Afrikën e Jugut ka një vend të lirë për kërcimtarë të stripeve të konsumimit. Edhe nëse nuk keni përvojë, mos u shqetësoni - ata janë gati t'ju trajnojnë dhe t'ju tregojnë gjithçka që duhet të dini për punën në klub. Menaxherët e klubeve ftojnë vajza të moshave 20 deri në 35 vjeç, të paktën 165 cm të gjata, me njohuri të mira të gjuhës angleze dhe një pamje tërheqëse që t'i bashkohen ekipit të tyre.

Nëse jeni të interesuar për këtë mundësi, mos hezitoni të kontaktoni menaxhmentin e agjencisë konsulente për të mësuar adresën e Teazers Rivonia dhe informacione të mëtejshme në lidhje me procesin e rekrutimit dhe kërkesat për kandidatët.

Klubi nuk ka një listë fikse çmimesh për balerinët e striptizit. Balerinët tanë kanë një sistem të veçantë pagese për t'i inkurajuar ata të kërcejnë më shumë dhe më seksi. Paratë e fituara nga vajzat për shfaqjet e tyre të kërcimit dhe komisioni nga shitja e shampanjës i takojnë vetë balerinës. Megjithatë, në fund të javës, çdo vajzë duhet të paguajë një komision prej 2400 ZAR për klubin.

Është gjithashtu e rëndësishme të theksohet se kërcimtarët kanë mundësinë të marrin këshilla nga mysafirët tanë. Para se të marrin bakshishin, kërcimtarët i japin klubit 25% ose 35%. Kështu, fitimet e secilës balerin varen drejtpërdrejt nga numri i kërcimeve që ajo interpreton gjatë mbrëmjes. Më shumë informacion mund të gjeni duke lexuar komentet e Teazers Rivonia, të cilat u lanë nga vajzat që punonin atje.

Kodi i veshjes për kërcimtarët në klubin e të rriturve Teazers Rivonia nënkupton një stil të ndritshëm dhe të guximshëm. Vajzat duhet të kujdesen për grimin dhe hairstyle të ndritshme, të cilat shtojnë ekstravagancë, seksualitet dhe besim në imazh. Veshjet e detyrueshme përfshijnë të brendshme me shirita, fustane strip dhe këpucë me taka të larta.

Teazers Rivonia Sandton Afrika e Jugut gjithashtu organizon një festë me temë çdo të mërkurë. Gjatë një feste neoni, elementët neoni duhet të jenë theksi kryesor i kostumit të balerinit. Prandaj, ju rekomandojmë që të kontrolloni paraprakisht me menaxherin për kontaktet e Teazers Rivonia dhe të gjeni informacione për festat e ardhshme me tematikë dhe të përgatisni kostumet e duhura. Kjo do t'ju ndihmojë të tërhiqni vëmendjen e mysafirëve tuaj me pamjen tuaj elegante, që do të thotë se ata do të ndahen lehtësisht nga paratë e tyre.

Модельное Агентство Prestige


переходи на наш тг канал и будь в курсе самых последних новостей и горячих вакансий
 

Перейти на канал

This will close in 26 seconds

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x