Si të punoni me një agjenci?

Si ta bëni rrugën drejt suksesit dhe ndryshimit efektiv, ku të filloni?

Për t’u konsideruar për vendin e lirë të zgjedhur, ju duhet të ndërmerrni disa hapa të thjeshtë: 1. Zgjidhni një Kontrata, vendet e lira të punës dhe kushtet e punës, zgjidhni vendin dhe kontratën e dëshiruar. 2 Zgjidhni një menaxher. 3. Plotësoni formularin në faqe Kujdes! Duke plotësuar formularin, ju konfirmoni se jeni mbi 18 vjeç! Pyetësori duhet të përmbajë informacion të besueshëm për ju: përvojën e punës, detajet e kontaktit, pamjen dhe parametrat. Fotografitë duhet të përputhen me pamjen tuaj aktuale. Përdorimi i Photoshop-it dhe redaktuesve të tjerë grafikë është i ndaluar. Mos harroni se fotot dhe profili juaj janë burimi i vetëm i informacionit për ju për punëdhënësin! Fotot nuk duhet të jenë foto grupore, me syze të zeza, kapele, etj. 4. Kush të bëjë pyetje? Sipas të gjitha kushteve të kontratës, menaxheri do t’ju konsultojë në detaje dhe do t’ju përgjigjet të gjitha pyetjeve tuaja.

A tarifojmë për shërbimet tona?

Jo, të gjitha shërbimet e këshillimit për punëkërkuesit janë absolutisht falas

wa2 viber2 telegram2
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Pyetje dhe pergjigje

Ne kemi shtuar në listën tonë profesione të tilla si modele webcam, zonjë, valltare go-go, vokaliste dhe mikpritëse e klubeve të natës.

Duke pasur parasysh se profesionet teknike nuk sjellin të ardhura të larta, ju këshillojmë që të arsimoheni në një fushë krijuese. Aktore teatri dhe filmi, këngëtare, stiliste veshjesh, stiliste, vokaliste ose kërcimtare. Janë këto profesione që mund të hapin një gamë të gjerë mundësish për vajzat.

Për shkak të karakteristikave të tyre fizike, mendore dhe psikologjike, vajzat janë më të predispozuara për disa profesione sesa burrat. Ne i këshillojmë vajzat të marrin në konsideratë profesionet e femrës në fusha të tilla si kreative, humanitare dhe zyra.

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
 
Модельное Агентство Prestige
 
 
 
 
Модельное Агентство Prestige
переходи на наш тг канал и будь в курсе самых последних новостей и горячих вакансий
 

Перейти на канал