Konkursi i bukurisë Miss Europe Continental 2018

Si ishte? Diskutime të gjata, casting dhe rreth 100 pretendentë për vendin…më në fund, organizatorët e konkursit morën një vendim, u përzgjodhën përfaqësues të Agjencisë Model Prestige. Miss Turqia – Lilia Dikareva, banore e Shën Petersburgut dhe Maria Savich – një modele nga Lutsk u bë Miss Azerbajxhani. Biletat janë blerë, kontrata është nënshkruar, gjërat janë të mbushura, shkoni!!! Napoli na priti me diell dhe ajër të ngrohtë deti. Dukej se pushimet kishin filluar..vetëm pushuesit ishin modele dhe agjentët e tyre nga 60 vende të botës. E bukur, e hollë, e fortë dhe secila është e vendosur për sukses dhe fitore! Një orar i ngjeshur provash dhe vrapimesh, sesione fotografish në vendet më të bukura të resortit në Itali, modaliteti – nga ora 6 e mëngjesit1 natë dhe kudo – vajzat u vëzhguan nga juria, duke marrë vendimin hap pas hapi. Në fund të fundit, konkursi nuk është vetëm shfaqja përfundimtare, fituesja duhej të kalonte të gjitha situatat stresuese me kokën lart, gjithçka ishte e rëndësishme deri në detajet më të vogla. . Lilya dhe Masha i përballuan detyrat me zhurmë! Për të cilën ata janë shumë mirënjohës! Vajzat janë spikatur gjithmonë për pamjen e tyre të patëmetë, gatishmërinë për të punuar dhe thjesht – ato ishin modelet më të ndritura për mendimin tonë modest. Performanca e pabesueshme, përkushtimi dhe sharmi natyral – bënë punën e tyre! Maria hyri në top 10 bukuroshet, pak larg fitores! Intervistat dhe thjesht komunikimi personal si mes vajzave ashtu edhe me organizatorët përcaktuan temperamentin e modeles, gatishmërinë e saj për të patur titullin Miss Kontinenti Europian. organizata do ju jap një hua zaimkz.ru Puna vazhdoi deri në minutën e prezantimit të kurorës dhe fituese ishte Miss Bosnja – Aracelli del Cont. Agjencia Prestige Model uron Miss-in e bukur! Ishte një eksperiencë pune e paçmuar, u hapën mundësi të reja dhe nuk do të ndalemi me kaq! Bëhuni i pari që dini për ngjarjet, abonohuni në kanalin tonë në Telegram &nbsp

wa2 viber2 telegram2
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Pyetje dhe pergjigje

Хостес должен заботиться о комфорте гостей в заведении, удовлетворяя их требованиям и запросам, приветствовать и сопровождать людей к столикам, управлять бронированием мест, обеспечивать правильное распределение посетителей, и в целом, создавать приятную атмосферу и первое положительное впечатление о месте.

Для работы хостесом важно обладать отличными коммуникативными навыками и знанием английского языка, даже если наниматель из СНГ, поскольку общаться придется не только с местными жителями, но и туристами. Не менее важны презентабельный внешний вид, грамотная речь и хорошая дикция. Детали можно уточнить у менеджеров нашего агентства.

Зарплата хостес зависит от множества факторов, включая страну трудоустройства, класс заведения, опыт работы и уровень обслуживания. В среднем хостесы могут зарабатывать от 7 до 15 долларов в час, плюс чаевые. В некоторых эксклюзивных ресторанах и ночных клубах ставка бывает в разы выше. В среднем зарплата хостес за рубежом колеблется от 3000 до 4500 долларов США в месяц.

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
 
Модельное Агентство Prestige
 
 
 
 
Модельное Агентство Prestige
переходи на наш тг канал и будь в курсе самых последних новостей и горячих вакансий
 

Перейти на канал