Mos e humbisni shfaqjen madhështore "Mbretëresha e Kharkovit"!!!

Me datë 17 Dhjetor 2018 ejani dhe përkrahni modelen tonë Ksenia Zhidkova! Rezervoni një biletë online në internet dhe përfitoni 10% zbritje nga Prestige Model Agency – partneri kryesor i konkursit.   Bëhuni i pari që dini për ngjarjet, abonohuni në kanalin tonë në Telegram

0 0 votes
Article Rating
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
 
Модельное Агентство Prestige
 
 
 
 
Модельное Агентство Prestige
переходи на наш тг канал и будь в курсе самых последних новостей и горячих вакансий
 

Перейти на канал