LAJM I MADH! TANI ËSHTË MË LEHTË DHE MË E GJITHSHËM TË APLIKONI PËR SHENGEN. PËR KËTË NUK ËSHTË E NEVOJSHME TË Fluturosh në Moskë.

Gjeografia e qyteteve po zgjerohet. Hapja e vizave Shengen: Francë, Itali . Qytetet për të aplikuar: Moskë; Shën Petersburg; Kazan; Rostov; Yekaterinburg; Vladivostok; Nizhny Novgorod; Novosibirsk, Krasnodar dhe të tjerë. Ne ju ofrojmë një paketë të plotë dokumentesh për dorëzim, ju duhet vetëm një pasaportë e huaj Çmimi 160 € Përgatitja e paketës – jo më shumë se një ditë. Konsideroni 3-5 ditë Nëse planifikoni të hapni një vizë nëpërmjet nesh, shkruani menaxherit tuaj personal.   Asistencë për viza në Singapor : Vizat përpunohen nga distanca: ju mund të aplikoni nga kudo qytet dhe çdo vend ! Ne ju ofrojmë një paketë të plotë dokumentesh për dorëzim, ju duhet vetëm një pasaportë e huaj Kosto 160$. Përgatitja e paketës – jo më shumë se një ditë. Konsiderohet 3-5 ditë. Nëse planifikoni të hapni një vizë nëpërmjet nesh, shkruani menaxherit tuaj personal.

wa2 viber2 telegram2
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Pyetje dhe pergjigje

Ne kemi shtuar në listën tonë profesione të tilla si modele webcam, zonjë, valltare go-go, vokaliste dhe mikpritëse e klubeve të natës.

Duke pasur parasysh se profesionet teknike nuk sjellin të ardhura të larta, ju këshillojmë që të arsimoheni në një fushë krijuese. Aktore teatri dhe filmi, këngëtare, stiliste veshjesh, stiliste, vokaliste ose kërcimtare. Janë këto profesione që mund të hapin një gamë të gjerë mundësish për vajzat.

Për shkak të karakteristikave të tyre fizike, mendore dhe psikologjike, vajzat janë më të predispozuara për disa profesione sesa burrat. Ne i këshillojmë vajzat të marrin në konsideratë profesionet e femrës në fusha të tilla si kreative, humanitare dhe zyra.

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
 
Модельное Агентство Prestige
 
 
 
 
Модельное Агентство Prestige
переходи на наш тг канал и будь в курсе самых последних новостей и горячих вакансий
 

Перейти на канал