Punë modelimi! Detaje të dorës së parë

Vajzat tona të bukura! E kemi bërë rregull që t’ju përkëdhelim me transmetime të drejtpërdrejta në faqet tona në Instagram. Kështu, më 24 maj, u transmetua drejtpërdrejt nga menaxherja jonë Katrin Solnechnaya, rezervuese modele me kohë të pjesshme dhe bukuroshja simpatike Katyusha Shcheglova, e cila përfundoi kontratën e saj të parë të modelingut në Stambollin mikpritës. Vajzat folën për këtë kontratë me shumë detaje dhe pa pretendime. I janë përgjigjur të gjitha pyetjeve që janë bërë nga shikuesit e transmetimit, si dhe janë dërguar më parë në regji. Nuk humbi asnjë moment të vetëm të punës së përbashkët. Katyusha tregoi se si arriti në këtë qëllim, çfarë i duhej, cilat nuanca të merrte parasysh dhe çfarë të priste. Këmbëngulja dhe puna e palodhur e Katyusha mund të ketë vetëm zili. Ajo thjesht i vuri vetes një qëllim dhe shkoi drejt tij. Të gjithë, duke përfshirë edhe agjentët vendas turq, vlerësuan se sa energjike dhe efikase ishte ajo. Ajo është vënë re dhe e ftuar për të luajtur në videoklipin e saj edhe nga këngëtari i njohur turk Murat Kursun. Katya hapi derën e një jete të re për veten e saj, bëri shumë njohje, gjeti miq të rinj. Pavarësisht lodhjes, ajo ishte gjithmonë më e shndritshme se dielli dhe e ndriçuar me një buzëqeshje, ajo punoi duke dhënë më të mirën në 200%. Pasi provoi një sërë veshjesh të bukura, pushoi në qytetin më të madh të Turqisë, hëngri pjatat më ekzotike dhe pushoi në vendet më të bukura të Stambollit, Katyusha u kthye në shtëpi plot forcë dhe emocione. Kjo nuk është kontrata jonë e fundit me të, ne jemi të sigurt për këtë. Për një vajzë dhe profesioniste kaq të mrekullueshme dhe të bukur, ne i themi “faleminderit!” për të zgjedhur ne, Prestige Model Agency! Regjistrimin e transmetimit të drejtpërdrejtë mund ta shikoni në llogarinë tonë kryesore në Instagram @_prestige_model_agency, dhe në kanalin YouTube https://www.youtube.com/channel/UCoy7pCj8YjO78op5z4c1mBw Gjithashtu abonohuni në kanalin tonë në Telegram dhe ji i pari që e di.

wa2 viber2 telegram2
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Pyetje dhe pergjigje

Ne kemi shtuar në listën tonë profesione të tilla si modele webcam, zonjë, valltare go-go, vokaliste dhe mikpritëse e klubeve të natës.

Duke pasur parasysh se profesionet teknike nuk sjellin të ardhura të larta, ju këshillojmë që të arsimoheni në një fushë krijuese. Aktore teatri dhe filmi, këngëtare, stiliste veshjesh, stiliste, vokaliste ose kërcimtare. Janë këto profesione që mund të hapin një gamë të gjerë mundësish për vajzat.

Për shkak të karakteristikave të tyre fizike, mendore dhe psikologjike, vajzat janë më të predispozuara për disa profesione sesa burrat. Ne i këshillojmë vajzat të marrin në konsideratë profesionet e femrës në fusha të tilla si kreative, humanitare dhe zyra.

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
 
Модельное Агентство Prestige
 
 
 
 
Модельное Агентство Prestige
переходи на наш тг канал и будь в курсе самых последних новостей и горячих вакансий
 

Перейти на канал