Аля Аля

Привет всем ))
Хочу написать отзыв о Турции, а именно о клубе Бермуда😀. Ездили с подругой, наш первый контракт конс. Очень долго думали куда, то что Турция это 100% так как мы новички в этом, и не прогадали, для первого раза это самый идеальный вариант. В этом нам очень помогла менеджер Анна Сергеева😀 в последний момент поехали значит в Бермуду так как была именно здесь не плохо повышена ставка. Первые впечатления от квартиры отличные все есть, никакого дискомфорта живя здесь мы не чувствовали, покорило конечно больше всего это вид который открывался нам выходя на террасу😍.
Про клуб изначально так сказать не могу так как привыкла к нашим Киевским, а они ой как отличаются ))) Но когда выключили свет , включили подсветку, музыку и все такое, тут то и началась наша новая жизнь которая затянулась на полтора месяца, хотя планировали только на месяц. Кормят хорошо, я даже успела поправиться 🤣 то ли от питания клуба, то ли от рандеву)) но как есть ))) Будьте осторожны с хлебом он нереально вкусный)))) работа класс, касты добрые, общительные, наглых практически нет. Турки уж очень любят рандеву (свидания), не бойтесь ходить, обычно это простой обед либо экскурсия )) был один не приятный случай это должен был быть депорт… но так как девочек было мало, клуб просто закрыли на 2 дня ну и с нами все хорошо) Босс клуба хороший и добрый, говорит на русском очень даже, главный клуба тоже говорит на русском. Гарсоны классные, всегда помогают девченкам. Ну, и в идеале лучше всего в самом начале зацепиться за хорошего каста постоянника, и хорошее время и на работе и вне Вам обеспечено 😘👍✌С удовольствием вернусь обратно)))
Ссылка на страницу ВК: https://vk.com/id497363926

wa2 viber2 telegram2

Komentet janë të mbyllura.

Pyetje dhe pergjigje

Klubi Teazers Rivonia në Afrikën e Jugut ka një vend të lirë për kërcimtarë të stripeve të konsumimit. Edhe nëse nuk keni përvojë, mos u shqetësoni - ata janë gati t'ju trajnojnë dhe t'ju tregojnë gjithçka që duhet të dini për punën në klub. Menaxherët e klubeve ftojnë vajza të moshave 20 deri në 35 vjeç, të paktën 165 cm të gjata, me njohuri të mira të gjuhës angleze dhe një pamje tërheqëse që t'i bashkohen ekipit të tyre.

Nëse jeni të interesuar për këtë mundësi, mos hezitoni të kontaktoni menaxhmentin e agjencisë konsulente për të mësuar adresën e Teazers Rivonia dhe informacione të mëtejshme në lidhje me procesin e rekrutimit dhe kërkesat për kandidatët.

Klubi nuk ka një listë fikse çmimesh për balerinët e striptizit. Balerinët tanë kanë një sistem të veçantë pagese për t'i inkurajuar ata të kërcejnë më shumë dhe më seksi. Paratë e fituara nga vajzat për shfaqjet e tyre të kërcimit dhe komisioni nga shitja e shampanjës i takojnë vetë balerinës. Megjithatë, në fund të javës, çdo vajzë duhet të paguajë një komision prej 2400 ZAR për klubin.

Është gjithashtu e rëndësishme të theksohet se kërcimtarët kanë mundësinë të marrin këshilla nga mysafirët tanë. Para se të marrin bakshishin, kërcimtarët i japin klubit 25% ose 35%. Kështu, fitimet e secilës balerin varen drejtpërdrejt nga numri i kërcimeve që ajo interpreton gjatë mbrëmjes. Më shumë informacion mund të gjeni duke lexuar komentet e Teazers Rivonia, të cilat u lanë nga vajzat që punonin atje.

Kodi i veshjes për kërcimtarët në klubin e të rriturve Teazers Rivonia nënkupton një stil të ndritshëm dhe të guximshëm. Vajzat duhet të kujdesen për grimin dhe hairstyle të ndritshme, të cilat shtojnë ekstravagancë, seksualitet dhe besim në imazh. Veshjet e detyrueshme përfshijnë të brendshme me shirita, fustane strip dhe këpucë me taka të larta.

Teazers Rivonia Sandton Afrika e Jugut gjithashtu organizon një festë me temë çdo të mërkurë. Gjatë një feste neoni, elementët neoni duhet të jenë theksi kryesor i kostumit të balerinit. Prandaj, ju rekomandojmë që të kontrolloni paraprakisht me menaxherin për kontaktet e Teazers Rivonia dhe të gjeni informacione për festat e ardhshme me tematikë dhe të përgatisni kostumet e duhura. Kjo do t'ju ndihmojë të tërhiqni vëmendjen e mysafirëve tuaj me pamjen tuaj elegante, që do të thotë se ata do të ndahen lehtësisht nga paratë e tyre.

Модельное Агентство Prestige


переходи на наш тг канал и будь в курсе самых последних новостей и горячих вакансий
 

Перейти на канал

This will close in 26 seconds