NE GREQI PA VIZA

Komisioni Evropian ka shtrirë hyrjen e thjeshtuar për qytetarët e Federatës Ruse në ishujt grekë të Kios , Lesbos, Samos, Kos, Rodos dhe disa të tjerë. Ai është i vlefshëm nga prilli deri në mes të nëntorit. Nuk do të jetë e mundur të fluturosh drejtpërdrejt nga Rusia pa vizë për në Kos ose Rodos. Por në Turqi, pasi të keni përfunduar një kontratë në një klub , mund të merrni një traget që shkon në nje ishull grek dhe merr vize ne kufi 35 euro . Kjo ju lejon të qëndroni në ishull deri në shtatë ditë. Por mbani në mend, kjo vizë nuk është një vizë Shengen, nuk mund të udhëtoni nëpër Evropë me të. KONTRATA TË MIRA DHE NJË PUSHIM TË BUKUR PËR TË GJITHË!

wa2 viber2 telegram2
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Pyetje dhe pergjigje

Ne kemi shtuar në listën tonë profesione të tilla si modele webcam, zonjë, valltare go-go, vokaliste dhe mikpritëse e klubeve të natës.

Duke pasur parasysh se profesionet teknike nuk sjellin të ardhura të larta, ju këshillojmë që të arsimoheni në një fushë krijuese. Aktore teatri dhe filmi, këngëtare, stiliste veshjesh, stiliste, vokaliste ose kërcimtare. Janë këto profesione që mund të hapin një gamë të gjerë mundësish për vajzat.

Për shkak të karakteristikave të tyre fizike, mendore dhe psikologjike, vajzat janë më të predispozuara për disa profesione sesa burrat. Ne i këshillojmë vajzat të marrin në konsideratë profesionet e femrës në fusha të tilla si kreative, humanitare dhe zyra.

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
 
Модельное Агентство Prestige
 
 
 
 
Модельное Агентство Prestige
переходи на наш тг канал и будь в курсе самых последних новостей и горячих вакансий
 

Перейти на канал