KUJDES! ESHTE HAPUR REKRUTIMI PER VENDIN E LIRE TE SCOUT TE NJE AGJENCIE MODELING

Agjencia konsulente Prestige Model Agency punëson vajza aktive dhe pozitive për vendin vakant të një agjencie modelimi. Kjo është një punë për ju nëse: Ju ndjeheni të lirë të filloni një bisedë ( korrespondencë) së pari me të huajt Ke 5-6 orë çdo ditë Të pëlqen të aplikoni mjete të reja rekrutimi Mund të komunikoni me vajza të çdo statusi shoqëror, karakteri dhe temperamenti Ju kurrë nuk do të përplaseni me një person joadekuat Ju keni një ndjenjë shijeje Ju flisni mirë dhe shkruani në Rusisht Ajo që ne ofrojmë: Puna për një agjenci me një reputacion i mirë Orari i lirë i punës Aftësia për të kapur të këqijat tona trakte Mund të punoni nga kudo në botë Aftësia për të fituar nga 300 dollarë deri në pafundësi në muaj. Paga varet vetëm nga ju Ju do të punoni në bashkëpunim me një menaxher të kualifikuar Trajnim bazat e zbulimit Përgjegjësitë e skautizmit: Kërkimi për fytyra të reja (postimi i reklamave në speciale burime, duke ofruar bashkëpunim në mesazhet personale në rrjetet sociale) Mbajtja e faqeve në rrjetet sociale Nën mbrojtjen dhe patronazhin e besueshëm të agjencive tona dhe specialistëve tanë, ne ndihmojmë vajzat e reja dhe të talentuara të kuptojnë potencialin e tyre, të zbulojnë botën dhe të marrin të ardhura të mira në këtë kohë të vështirë. Ne jemi të besuar dhe të respektuar.

wa2 viber2 telegram2
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Pyetje dhe pergjigje

Ежемесячный доход хостес в Стамбуле может варьироваться от 2000$ до 5000$, в зависимости от условий контракта. Дополнительно можно заработать за счет чаевых, процентов с напитков и премий.

Для работы хостес в Стамбуле знание английского языка желательно, но не всегда обязательно. Важно иметь базовые навыки общения для эффективного взаимодействия с гостями клуба.

Работу хостес в Стамбуле можно найти через специализированные агентства, такие как Prestige Model Agency. Агентство поможет с оформлением всех необходимых документов и предоставит надежные и проверенные контракты.

Модельное Агентство Prestige


переходи на наш тг канал и будь в курсе самых последних новостей и горячих вакансий
 

Перейти на канал

This will close in 26 seconds

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x