KUJDES!!! SUPER ZBRITJE NË BILETA!!

UIA po mban një SHITJE TË MADHE BILETA TË BLACK FRIDAY! ZBRITJE DERI -50% SHITJA FILLON NË 23 NËNTOR!!! PERIUDHA E PROMOVIMIT NGA 23-25 NËNTOR!! Vajzat, keni kohë të blini bileta të lira dhe të fluturoni në vendin tuaj të preferuar për një kontratë me Prestige Model Agency. Për miratim urgjent, ju lutemi kontaktoni menaxherin tuaj personal! Me dashuri dhe kujdes për ju, ekipi i Prestige Model Agency Detajet në https://bit.ly/2DOAA4Y   Bëhuni i pari që dini se çfarë po ndodh, abonohuni në kanalin tonë në Telegram

0 0 votes
Article Rating
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
 
Модельное Агентство Prestige
 
 
 
 
Модельное Агентство Prestige
переходи на наш тг канал и будь в курсе самых последних новостей и горячих вакансий
 

Перейти на канал