МАЛИ, БАМАКО, КЛУБ ЧИКАГО, БОСС НАДЖЕТ

Отзывы девушек работы в клубах на Мали:

«1. Мали, Бамако.

2. клуб Чикаго. 

3.  +223 73 00 36 03 -Наджет ( босс клуба)

Хочу написать отзыв о работе в Мали, Бамако, клуб Чикаго. 

Зря я не почитала отзывы о Чикаго перед поездкой. 

Босс этого места, Наджет, совершенно непостоянный человек, каждую неделю вводит новые правила, и меняет свои решения на следующий день. Приезжая на контракт в Чикаго на 6 месяцев, нельзя быть уверенной ни в чем, вы можете проработать там 4 месяца, два или же уехать ни с чем сразу после того как отработаете свой билет. В условиях обговаривается, что жильё и еда за счёт работодателя, но по факту девочки платят сами за свет, который в Мали не дешевый, еду и уборку апартаментов, дошло даже до того, что за бутилированную воду в клубе, после кучи выпитого шампанского, девочки платили полный прайс.

Самое ужасное, что никогда не знаешь что у него на уме. В какой то момент, у кого-то в конце контракта, у кого-то в начале он решил закрыться на ремонт, и попросил всех девочек подождать. Обещанная в начале неделя превратилась в 1,5 месяца ожидания, без зарплаты, без еды, он оплатил на это время только аренду апартаментов. Потом он позвал на собрание и уволил ВСЕХ, дав девочкам 3 дня чтобы они освободили апартаменты. Он сказал, что по-дружески может поменять девочкам билеты…но визы делать никому не будет. Все продлевали визы самостоятельно.

До этого девочки тоже улетали также: без виз и без билетов (слава богу у нас были кредитованные билеты). Но в целом, человек он не честный, не порядочный. По началу работа хорошая, пока его не начнёт крыть, когда этот момент наступит – никому не известно.

Если хотите в Бамако, то тут достаточно других клубов с нормальной репутацией. До этого про Чикаго ходила дурная слава, все надеялись, что босс изменился, но изменился он совсем ненадолго.»

wa2 viber2 telegram2
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Питања и одговори

Клуб Теазерс Ривониа у Јужној Африци има упражњено место за потпуне стриптизете. Чак и ако немате искуства, не брините - спремни су да вас обуче и кажу све што треба да знате о раду у клубу. Менаџери клубова у свој тим позивају девојке од 20 до 35 година, високе најмање 165 цм, добро говоре енглески и атрактивног изгледа.

Ако сте заинтересовани за ову прилику, не устручавајте се да контактирате менаџмент консултантске агенције како бисте сазнали адресу Теазерс Ривониа и даље информације о процесу запошљавања и захтевима за кандидате.

Клуб нема фиксни ценовник за стриптиз играче. Наши плесачи имају посебан систем плаћања који их подстиче да плешу више и сексипилније. Новац који су девојке зарадиле за своје плесне наступе и провизију од продаје шампањца припада самој плесачици. Међутим, на крају недеље од сваке девојке се тражи да плати клубу провизију од 2400 ЗАР.

Такође је важно напоменути да плесачи имају прилику да добију напојнице од наших гостију. Пре него што узму напојницу, играчи дају 25% или 35% клубу. Тако зарада сваке плесачице директно зависи од броја плесова које изведе током вечери. Више информација можете пронаћи читајући критике Теазерс Ривониа, које су оставиле девојке које тамо раде.

Кодекс облачења за плесаче у клубу за одрасле Теазерс Ривониа подразумева светао и смео стил. Девојке треба да воде рачуна о светлу шминку и фризуру, које додају екстраваганцију, сексуалност и самопоуздање на слику. Обавезна одећа укључује доњи веш, стриптиз хаљине и ципеле са високим потпетицама.

Теазерс Ривониа Сандтон Јужна Африка такође је домаћин тематске забаве сваке среде. Током неонске забаве, неонски елементи би требало да буду кључни акценат костима плесача. Зато вам препоручујемо да унапред проверите код менаџера за контакте Теазерс Ривониа и сазнате информације о предстојећим тематским забавама и припремите одговарајуће костиме. Ово ће вам помоћи да привучете пажњу гостију својим стилским изгледом, што значи да ће се лако одвојити од новца.

Модельное Агентство Prestige


переходи на наш тг канал и будь в курсе самых последних новостей и горячих вакансий
 

Перейти на канал

This will close in 26 seconds

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x