PRESTIGE MODEL AGENCY - Puna jashtë vendit për vajzat

Shtyni, mos tërhiqni
Strehimi për ne

Ne do të zgjedhim dhe rregullojmë strehimin për ju. Arriti - u vendos.

LE TË APLIKOJMË PËR VIZA

Nga ju - vetëm një pasaportë dhe para, ne do ta bëjmë vetë pjesën tjetër.

Menaxherët tanë

Krenaria jonë! Ata do të tregojnë dhe tregojnë gjithçka, do të ndihmojnë në çdo situatë

E gjithë bota është në këmbët tuaja

Një listë e madhe e vendeve ku mund të shkoni. E gjitha varet nga aftësitë tuaja

Shqyrtime video të modeleve tona

Pyet personalisht
OU.. OU... OU... MOS Rrëshqitni kaq shpejt.

Kthehuni dhe shikoni ato fytyra të lumtura. Të gjitha këto vajza janë njësoj si JU! Secili ka historinë e vet unike dhe arsyet pse vendosën të vijnë. Hidhini një sy rezultateve të tyre. Vendosni mendjen tuaj dhe bëhuni pjesë e Agjencisë sonë të madhe miqësore të familjes Prestige Model.
Bashkohu me ne!

Plotësoni një aplikim

Epo, ku pa menaxherët tanë të mrekullueshëm

Adel Zainullina
Inna Kirillova
Katrin Solnechnaya
Asya Anosova

PUNË & UDHËTIMI ME AGJENCINË E MODELIT PRESTIGJ

Ne, Prestige Agency, ju ofrojmë të ndryshoni rrënjësisht jetën tuaj sot 💫 dhe të fitoni para të mëdha 💵 duke punuar jashtë vendit. Shtetësia dhe njohja e gjuhëve nuk ka rëndësi. Ju jeni një vajzë 18-35 vjeç me një pamje tërheqëse, atëherë ky është shansi juaj për një të re jeta.

Vendet e lira të Agjencisë Prestige

Të punosh si modele femër nuk kufizohet në një fushë. Vajzat me pamje modele mund të punojnë jashtë vendit si:

Është interesante se gjithmonë ekziston mundësia e fitimeve shtesë. Valltarët tanë të bukur, që performojnë në klubet e Emirateve të Bashkuara Arabe dhe Turqisë, shpesh ftohen nga burrat në tryezë, duke i trajtuar me pjata të shtrenjta dhe duke mos kursyer bakshish. Shoqërimi për modele, si puna e një kamariereje, gjithashtu nuk kufizohet vetëm me një rrogë sipas kontratës.

Gjithashtu këtu mund të gjeni porosi për modele për montim, reklama, dyqane online dhe oferta të tjera interesante. Ne vazhdimisht plotësojmë bazën e të dhënave tona të modeleve dhe punëdhënësve dhe kontrollojmë personalisht kushtet e punës.

Agjencia Prestige Model – nëLlogaritë sipas shtetit

A mendoni akoma se është e pamundur që rusët të gjejnë punë jashtë vendit pa ditur të paktën anglisht, me të ardhura të mëdha? Më pas shikoni vendet tona të lira pune — ato patjetër do t’ju bindin!

Modelet e partisë kërkohen në shumë vende. Një numër i madh vendesh të lira pune ofrohen nga punëdhënës nga Kina, Spanja, SHBA, Emiratet e Bashkuara Arabe, Turqia. Vajzat me ndihmën tonë mund të gjejnë kontrata në Estoni, Belgjikë, Japoni, Greqi dhe madje edhe Qipro. Agjencia jonë e modelimit ju jep mundësinë të udhëtoni nëpër botë, dhe jo thjesht falas, por edhe të fitoni para të mira!

Agjencia Prestige – kërkesat që modelet të funksionojnë?

Punë për vajza jashtë vendit të përshtatshme për vajzat e moshës 18 deri në 30 vjeç, me lëkurë dhe flokë të rregulluar. Një figurë e mirë, ecje model i sigurt, guxim – gjithçka që nevojitet për punë.

Bashkëpunimi shkon kështu:

 • Një vajzë plotëson një formular;
 • Menaxheri zgjedh vendet e lira të përshtatshme;
 • Së bashku ne nënshkruajmë një kontratë me punëdhënësin;
 • Ndihma me përpunimin e vizave dhe fluturimet;
 • Ju shoqërojmë deri në përfundim të kontratës.

Modeli kërkohet të jetë në përputhje me kushtet e përcaktuara. Nuk kërkohen aftësi dhe aftësi shtesë, njohuri të gjuhëve të huaja, si dhe përvojë në biznesin e modelimit.

Agjencia e Modelimit Prestigepërfitimet

Të punosh me agjencinë tonë të modelimit është e lehtë. Menaxheri do të kontaktojë vajzën pasi të plotësojë pyetësorin dhe të sigurojë një konsultë të plotë. Specialisti do t’ju tregojë se si të lidhni një kontratë, t’ju ndihmojë të merrni një vizë, të porosisni një biletë. Përvoja e dekadave na lejon të shpjegojmë qartë se si vajzat respektojnë kushtet e bashkëpunimit në një vend dhe fushë të caktuar veprimtarie.

Përfitimet e agjencisë sonë janë unike sepse ne:

 • Ndaloni normat më të larta në çdo vend;
 • Ne zgjedhim një model-shoqërues që vajzat të mos mërziten dhe të mos tremben gjatë udhëtimit;
 • Ne ofrojmë mbështetje gjatë gjithë kohëzgjatjes së kontratës;
 • Ne futim të dhënat e vajzave në bazën e të dhënave për t’u siguruar atyre punë në baza të përhershme.
 • Ne organizojmë rrugë transporti, duke përfshirë edhe gjatë karantinës;
 • Aranzhimi i sigurimit;
 • Ne mbikëqyrim kushtet e jetesës së modeleve, zgjidhim problemet që lindin gjatë punës.

Ofertat janë relevante dhe garantojnë fitime të mëdha. Vendet e lira të agjencive për vajza nuk kanë të bëjnë me shoqëruesit – ne punojmë vetëm në industrinë e modës dhe argëtimit.

Mprestigji i agjencisë së modelit – nësondazhet dhe përgjigjet:

Vajzat mund të marrin 2000-6000 euro në muaj me kontratë. Do të jetë e vështirë të fitosh para të tilla në Ukrainë ose Rusi. Dhe jashtë vendit, jo çdo specialist mund të llogarisë në një pagë të tillë. Prandaj, është fitimprurëse dhe prestigjioze të bashkëpunosh me ne. Meqë ra fjala, ne nuk u ngarkojmë vajzave para për këshilla dhe shërbime të tjera. Shërbimet tona paguhen nga punëdhënësit, jo nga punëkërkuesit.

 • Kërkohet përvojë?

Jo jo gjithmonë. Sigurisht, që të punoni në Turqi si kërcimtare ose këngëtare, do t’ju duhet të demonstroni disa aftësi. Megjithatë, ne kemi shumë oferta për vajzat pa përvojë pune, për shembull, hostess për konsum, modele. Këtu vajzat mund të fitojnë përvojë dhe të gjejnë thirrjen e tyre.

 • Cilat janë kushtet e kontratës dhe çfarë garancish ofron ajo?

Me lidhjen e një kontrate me një punëdhënës përmes agjencisë sonë, vajzat marrin garanci për pagesën e tarifave dhe kushte të mira pune. Menaxherët tanë kontrollojnë personalisht kushtet e jetesës, janë gjithmonë në kontakt me vajzat dhe zgjidhin çdo problem që lind në procesin e punës. Nëse punëdhënësi refuzon të punojë me vajzën pas nënshkrimit të kontratës, ne do të kompensojmë mungesën në shumën e rënë dakord dhe do të gjejmë shpejt një kontratë të re.

 • A është e rëndësishme njohja e gjuhës për modelimin jashtë vendit?

Jo, shumë vende të lira janë në dispozicion për vajzat që flasin rusisht. Njohja e gjuhëve të huaja si anglisht dhe turqisht është e mirëseardhur, por jo parakusht për bashkëpunim. Të gjitha detajet negociohen paraprakisht dhe menaxherët tanë do të gjejnë një vend të lirë pune që ju përshtatet.

Shqyrtime

Элеонора

Элеонора

23 / 05 / 2024

Привет) я работаю в  Нью-Йорке, США. В неделю всего 4 дня , по 2 дня в двух разных клубах (...
Lexoni plotësisht
Аня

Аня

22 / 05 / 2024

Оставлю маленький отзыв о баре и моих заработках. Работаю в Констанц, Германия уже 3 третий раз.В октябре вышло 4000 евро.Февраль...
Lexoni plotësisht
Аружан

Аружан

20 / 05 / 2024

Привет 😍. Оставляю отзыв о клубе в Тиране, Албания. Клуб нравится, все отлично! Руководство понимающее, на любые просьбы идет на...
Lexoni plotësisht
Камилла

Камилла

14 / 05 / 2024

Работала в ночном клубе в Кумбургазе, Турция.  Гости вроде хорошие, пока сильно не понятно, но девочки говорят что в данном...
Lexoni plotësisht
Александра

Александра

08 / 05 / 2024

Привет. Хочу оставить отзыв про клуб Dollaro в  Ареццо,  Италии, 🔥.  Если нужно быстро заработать то в этом поможет Prestige...
Lexoni plotësisht
Вероника

Вероника

04 / 05 / 2024

Света🫶спасибо за контракт. За то, что всегда была на связи🫠и помогла уладить моменты по компенсации за билетЯ работала в  клубе...
Lexoni plotësisht
Алена

Алена

01 / 05 / 2024

Привет. Хочу оставить отзыв. Работала месяц в Италии, регион Тоскана.Клуб красивый, большой, что не может не радовать. Апартаменты также хорошие,...
Lexoni plotësisht
Камилла

Камилла

16 / 04 / 2024

Я отработала 2 месяца на Пхукете в клубе Москоу на вакансии стрип 💥. Работа не тяжелая, берут девочек и без...
Lexoni plotësisht
Виктория

Виктория

04 / 04 / 2024

Работа  по контракту клубе в Стамбуле, Турции👍. Прекрасный клуб,самый понимающий и адекватный босс,самые лучшие апартаменты среди всех других клубов.Изначально пришла на...
Lexoni plotësisht
Лена

Лена

19 / 03 / 2024

Привет. Хочу оставить отзыв клуб в Стамбуле 👍.  Работа не сложная, быстро вливаешься в коллектив Хорошее отношение боса и персонала,...
Lexoni plotësisht

Punët

Горячие вакансии

Вакансия хостес в Испании

Города: ЭЛЬ- ЭХИДО, ГРАНАДА, БАРСЕЛОНА, САНТА МАРИЯ ДЕЛЬ АГИЛА, ЛЕРИДА Место работы: Ночной клуб ЗП: от 50€ в день + %
Read More
Горячие вакансии

Вакансия танцовщицы в Таиланд

Города: Пхукет Место работы: Ночной клуб ЗП: от 1000$ в месяц + %
Read More
Горячие вакансии

Вакансия хостес в Греции

Города: Афины, Салоники, о.Закинф, о.Родос Место работы: Ночной клуб ЗП: от 50€-60€ в день + %
Read More
Горячие вакансии

Вакансия танцовщицы в Албании

Города: ТИРАНА, САРАНДА, ДУРРЕС, ВЛЕРА, КОРЧА Место работы: Ночной клуб ЗП: от 40€-50€ в день + %
Read More
Горячие вакансии

Вакансия танцовщиц разных стилей в Турции

Города: Стамбул, Аланья, Анкара, Ушак, Кумбургаз, Люлебургаз, Газинтеп, Менемен, Измир Место работы: Ночной клуб ЗП: от 40$-60$ в день + %
Read More
Горячие вакансии

punë kërcimtare në SHBA

Qyteti: Broussard, Bridgeport, Stanford, NJ Vendi e punës: Klubet e natës Paga: nga 300 dollarë në ditë + %
Read More
Горячие вакансии

Punë kërcimi në Mbretërinë e Bashkuar

Qyteti: Southport Vendi i punës: Klubet e natës RFP: nga 60 dollarë në ditë + %
Read More
Горячие вакансии

Punë kërcimtare në Afrikën e Jugut

Qyteti: Durban, Johannesburg, Cape Town Vendi i puna: Klubet e natës RFP: 700 USD deri në 2000 USD në javë
Read More
Горячие вакансии

Vend i lirë pune për vokalist, balerin dhe mikpritës në Bahrein

Qyteti: Bahrein Vendi i punës: baret e natës, karaoke dhe hotele Paga: nga 600 dollarë në 900 dollarë në muaj...
Read More
Горячие вакансии

Punë modelimi në Los Angeles

Qyteti: Los Angeles Vendi i punës: Karaoke Paga: 60-70 USD në orë +%
Read More

Lajme

Lajme Без категории

Мы точно знаем, где ты 100% сможешь кайфануть и заработать этим летом… в Греции, Халкидики!

Мы точно знаем, где ты 100% сможешь кайфануть и заработать этим летом…в Греции, Халкидики!🇬🇷Только для танцовщиц Prestige model agency доступны...
Read More
Lajme

Самая высокая ставка – 130 € в день! Выше вы не найдёте ни в одной стране! 🇬🇷ГРЕЦИЯ🇬🇷 о. Родос🇬🇷

🔥САМАЯ ВЫСОКАЯ СТАВКА - 130 € в день🔥! Выше вы не найдёте ни в одной стране!⚡️Дополнительно получаете 20% от приватов,...
Read More
Lajme Без категории

Работа в солнечной Испании. Прибрежная зона — идеальное место для летнего сезона!

Работа в солнечной Испании, в прибрежной зоне, что может быть лучше на летний сезон?В 15 минутах езды находится шикарные лазурные...
Read More
Lajme

Окунись в мир турецкого темперамента: возможности работы и отдыха в Турции!

🇹🇷 ТУРЦИЯ 🇹🇷Стамбул, Аланья, Анкара, Ушак, Кумбургаз, Люлебургаз, Газинтеп, Менемен, Измир 🇹🇷Сюда можно поехать или по рабочей визе на 3-6...
Read More
Lajme

Крутое предложение для девушек Италия, Асти!

Асти — это прекрасный город в регионе Пьемонт в Италии, который обладает богатым культурным наследием, прекрасной архитектурой и изысканной кухней....
Read More
Lajme

Чем же привлекателен райский уголок на полуострове Халкидики, в Греции?

Чем же привлекателен райский уголок на полуострове Халкидики, в Греции?🔹Тёплый, мягкий, целебный климат - Лето длинное и сухое: 250 солнечных...
Read More
Lajme

Почему Кипр идеально подходит для летнего контракта?

В первую очередь из-за сезонности заработков в клубах, ведь лето- это период отпусков и туристы с разных стран прилетают отдохнуть...
Read More
Lajme

Прага, Чехия! Акция компенсации за проезд продлена до 15 мая!

Девчонки, кто не успел приехать до 30 апреля, не расстраивайтесь, у вас есть шанс получить компенсацию за проезд до 15...
Read More
Lajme

Почему же уметь танцевать стрип-это круто!

За последние несколько лет мы заметили интересную тенденцию: все больше девушек-хостес начинают заниматься танцами. Почему так происходит? Кто-то вдохновляется успехами...
Read More
Lajme

Испания ждет тебя: Вакансии для клубных хостес и танцовщиц в Мадриде!

А ты бывала в Испании?Если нет, самое время собирать чемоданы, ведь у нас появились вакансии в Мадриде для клубных хостес...
Read More
Lajme

Перспективы работы клубной хостес в прекрасной Австрии!

Австрия, великолепная страна с богатыми перспективами, открывает двери для тех, кто ищет работу клубной хостес.Здесь вас ждут ставки от 60...
Read More
Lajme

Топ-5 причин, почему лететь на контракт лучше весной!

Был ли у вас опыт "открытия сезона" весной? и как он прошел? рассказывайте в комментариях😉Подобрать свой "весенний" контракт в одной...
Read More
Lajme

Открытие Нового клуба в Сердце Праги!

В клубах Праги среднемесячные заработки всегда приятно удивляют. Без особых усилий вы можете заработать от 6000 евро в месяц. И...
Read More
Lajme

Топ – 5 причин, почему не стоит стесняться клубной работы?

Часто встречаем девушек, которые могут реально много, буквально – на порядок больше даже успешного бизнесмена из своего города, хорошо чувствуют...
Read More
Lajme

Остров Родос: Искусство, Красота и Танец. Приглашение для Танцовщиц!

👯‍♀️Танцовщицы, кто готов прилететь на прекрасный греческий остров Родос🇬🇷 ?🔥ПОВЫШЕННАЯ СТАВКА 130 € в день🔥! Выше в Греции, да и...
Read More
Prestige Model Agency 5 306

Pyetje dhe pergjigje

Së pari, vajza plotëson një pyetësor, ku tregon vendin dhe zonën e preferuar të saj. aktivitet.

Menaxherët e agjencive zgjedhin vendet e lira të përshtatshme bazuar në të jashtme të dhënat e vajzës dhe preferencat e saj të treguara në pyetësor.

Menaxherët e agjencive do të flasin për specifikat e punës në çdo klub dhe çdo vend. 9 nga 10 specialistë vetë kanë punuar si artistë dhe mikpritëse nga agjencia dhe janë njohur me të gjitha tiparet, pluset, minuset dhe nuancat e punës.

Vajzës i jepen të dhëna për vendet e lira të punës në dispozicion dhe informacion të detajuar për punëdhënësit PARA punësimit - ju zgjidhni opsionin për veten tuaj .

Gjatë kontratës, vajza nuk do të lihet "në fatin e saj": menaxheri do të ndihmojë në zgjidhjen e pothuajse çdo problem (nga nuancat e përditshme në frymën e funksionimit të dobët të ngrohjes në apartament përpara zgjedhjes së opsioneve të përkthimit, nëse për ndonjë arsye puna "nuk funksionoi" në klubin e zgjedhur).

Kur shkojnë në punë jashtë vendit, vajzat shpesh shqetësohen për sigurinë e tyre.

 • A jeni i sigurt se kjo nuk është intime?
 • A jeni i sigurt se kjo nuk është skllavëri?
 • Nuk tregtoni njerëz?


Këto pyetje shpesh bëhen nga kërcimtarë ose mikpritës për herë të parë në një klub nate të huaj.

Përgjigjemi.

Patjetër "Jo" për të tre pyetjet.

Ne garantojmë 100% siguri për të gjitha vajzat dhe vërtet mundemi.

Agjencia Prestige Model ekziston dhe punon me sukses në nivel ndërkombëtar për më shumë se 10 vjet.

Kemi punësuar disa mijëra vajza, agjencia është e përfaqësuar në konkurse prestigjioze bukurie.

Agjencia vlerëson reputacionin e saj dhe nuk është e interesuar për mënyra të paligjshme të punës.

Agjencia Prestige Model është e regjistruar në MB, zyra ndodhet në Londër - gjithçka është zyrtare dhe jashtëzakonisht transparent. Çdo vajzë punon vetëm ligjërisht sipas një kontrate zyrtare. Ky dokument përmban të gjitha të dhënat e punëdhënësit, si dhe kushtet e punës.

Specialistët tanë kontrollojnë të gjitha kontratat dhe kontrollojnë ekzekutimin e tyre - si nga ana e klubit ashtu edhe nga ana e vajzës.

Një menaxher punon me secilën vajzë. Edhe në fazën e zgjedhjes së një vendi vakant, ju do të njihni personalisht menaxherin, do të njihni të dhënat e pasaportës së tij dhe do të jeni në gjendje të kontrolloni nëse personi real po punon me ju. Ky menaxher do të shoqërojë kontratën tuaj deri në përfundimin e saj 24/7. Ju mund t'i drejtoheni atij në çdo situatë.

Në të gjitha kontratat e modeleve tona, seksi është rreptësisht i ndaluar.

Klientët tanë përfshijnë institucione argëtimi legale nga e gjithë bota. Ne kontrollojmë me kujdes çdo klub me të cilin punojmë.

Kur zgjidhni një punë në një klub jashtë vendit, është naive të besoni se të gjithë rreth jush do ta kuptojnë gjuhën tuaj amtare. Injoranca e gjuhës është shpesh pengesa kryesore për jetën që çdo udhëtar ëndërron. Por kjo nuk do të thotë aspak se nëse në vitet e shkollës “e humbe kohën në mësime të huaja”, tani gjithçka ka humbur për ty. Punë jashtë vendit për konsumim pa njohuri të gjuhës angleze të folur(turqisht, italisht, frëngjisht, gjermanisht, etj.) ËSHTË E MUNDSHME!

Megjithëse, sigurisht, sigurisht. , duke pasur të paktën një nivel bazë trajnimi, do të ndiheni shumë më rehat si zonjë. Është e kotë ta fshehësh këtë fakt.

Pra, çfarë të bësh? Nëse papritur ka ndodhur që niveli juaj i gjuhës nuk është i mjaftueshëm ose thjesht nuk jeni të sigurt se mund ta përballoni, filloni me përgatitjen. Po, po, nuk ishin Zotat që dogjën poçet, siç thonë ata! Nuk është kurrë vonë për të mësuar. Ka një numër të madh burimesh, kursesh dhe udhëzuesish me pagesë dhe falas ku mund të përmirësoni njohuritë tuaja. Regjistrimi në një faqe të huaj takimesh mund të ndihmojë gjithashtu në zbatimin praktik të njohurive. Dhe gjithashtu - në punën e mëtejshme për konsumin)) thjesht tregoni saktë vendndodhjen tuaj dhe "përgatitni terrenin")) Për shembull, nëse do të pushtoni Stambollin - zgjidhni një vendndodhje diku në hapësirat e tij të hapura dhe prisni një mori mesazhesh) Merhaba, e dashur!))

Së dyti, për të punuar në një klub konsumimi, vajzat nuk kanë nevojë të komunikojnë për tema shumë intelektuale dhe të kundërshtojnë në aspektin e biznesit. Përkundrazi. , sa më e thjeshtë, aq më mirë shpesh! Mbani në mend se shumica e të ftuarve, kur komunikojnë në anglisht, nuk janë folës amtare të kësaj gjuhe dhe, për shkak të gjinisë, është jashtëzakonisht e pakëndshme për ta të ndjejnë boshllëqet e tyre në njohuri para një zonje kaq të bukur. Shprehuni thjesht, lëreni mysafirin të ndiejë se ai është më i ftohtë dhe ju do të jeni të lumtur.

Së treti - mjedisi është i favorshëm. Kështu funksionon kur të gjithë përreth flasin një gjuhë. ndryshe nga e juaja, nëse doni - nëse nuk dëshironi, flisni. Dhe ky rregull vlen për të gjithë pa përjashtim. Pasi të keni lidhur një kontratë, mos u kufizoni në komunikimin ekskluzivisht me bashkatdhetarët, dilni me njerëzit, njihuni me vendasit, më besoni, një buzëqeshje e hapur e sinqertë prek të gjithë.

Epo, e katërta është puna jashtë vendit si mikpritëse e klubit, modelet kanë të bëjnë me disponimin.Dhe është shumë më e lehtë dhe më e lehtë të komunikosh në një nivel primitiv me një vajzë të gëzuar, të sjellshme dhe të buzëqeshur, si dukesh dhe si i trajton mysafirët është një pikë shumë më e rëndësishme. Faktori me rëndësi kyçe është se sa GJITHSHËM je në parim për të mësuar dhe për të komunikuar, mos ki turp për gabimet e tua, bëjini ato fusha prioritare dhe mbani mend, guximi për të qenë qesharak ju dekoron

Konsumimi është një shërbim argëtimi për vajzat e reja në klubet e natës dhe lokalet.Vajzat e konsumit quhen vajzat e konsumit. Zotëruese. Detyrat e zonjës në përfundim përfshijnë komunikimin me një mysafir mashkull të një klubi ose lokali.

Si ndodh përfundimi

Kujtojeni veten në klub si mysafir. Ju jeni një bukuroshe, keni shkuar në pasqyrë për 3 orë - grim, manikyr, hairstyle dhe veshje mahnitëse. Dhe kështu ju vini në klub, kërceni, silleni të qetë, buzëqeshni. Një djalë vjen tek ju dhe blen një koktej. Çfarë jeni duke bërë?Duke komunikuar me këtë burrë duke pirë një margarita ose shampanjë.Ai pëlqen shumë të bisedojë me ju dhe ai porosit përsëri. Pra, ky është përfundimi i vërtetë. Vetëm kur ndodh në jetën e zakonshme, motivet e këtij djali nuk dihen, dhe përveç aventurave të natës dhe një hangover në mëngjes, nuk merr asgjë. Kur kjo funksionon, atëherë gjithçka është shumë e qartë. I ftuari vjen në klub për të marrë një pushim nga puna dhe jeta e përditshme dhe rutina e familjes. Ai e di se ku dhe pse po shkon dhe sa është i gatshëm të shpenzojë. Ajo që ai ka nevojë nga ju nuk është seksi për disa gota verë të gazuar, ai thjesht dëshiron të bisedojë me një vajzë të këndshme interesante, të harrojë problemet, të relaksohet, ta trajtojë atë me pije. Dhe ju paguheni. Dhe sa më shumë të pëlqeni, aq më shumë porositë të ftuarit dhe aq më e lartë është përqindja juaj. Pagat janë mjaft të larta, veçanërisht për vajzat nga vendet e CIS që nuk kanë parë kurrë para të tilla në atdheun e tyre. Mesatarisht, një vajzë fiton nga 2,000 dollarë në muaj pa shumë përpjekje.

Por ju ende duhet të kuptoni se konsumi është punë, jo argëtim dhe ka disa nuanca.

Së pari, ju duhet të jeni në gjendje të prezantoni veten në mënyrë që i ftuari të mos ketë dyshime se jeni të denjë dhe interesant. Mos ftoni vajza jointeresante, dhe në përputhje me rrethanat, do të jetë e padobishme për klubin të mbajë një vajzë që nuk i sjell fitim klubit. Dhe shefi mund ta ulë tarifën ose edhe ta pushojë.

Së dyti, duhet të jeni në gjendje të filloni një bisedë dhe të dëgjoni me kujdes të ftuarin. Me gjithë këtë, është e nevojshme të kuptohet pse mysafiri erdhi në klub. Ndonjëherë një njeri vjen për të derdhur shpirtin e tij. Ndodh. Dikush për të biseduar me një vajzë të bukur, dikush për të parë shfaqjen. Thjesht duhet të dëgjoni dikë dhe të buzëqeshni, të qeshni me dikë dhe të shikoni video në Youtube ose të kërceni. Prandaj, çdo mysafir ka nevojë për qasjen e tij.

Së treti, konsumimi është një histori më shumë për alkoolin. Shumë njerëzve nuk u pëlqen që vajza të mos pijë. Prandaj, duhet të kuptoni se ndonjëherë duhet ta bëni këtë. Por gjithmonë ka truke. Diku mund të kullosh, diku mund t'i kërkosh banakierit të mos derdhë shumë alkool.

Së katërti, disa vajza nuk dinë të marrin bakshish, dhurata apo të pranojnë komplimente nga burrat.

em> Fillojnë të skuqen dhe janë të turpshëm, të tjerët sillen si lypës. Ekuilibri është i nevojshëm kudo. Trajnoni feminilitetin tuaj. Një grua e vërtetë duhet të jetë në gjendje të pranojë dhurata, të aludojë në mënyrë elegante "Listën e dëshirave" të saj, të flirtojë në mënyrë të pafajshme dhe të jetë e paarritshme në të njëjtën kohë. Lëreni një mashkull të kujdeset për ju.

Kjo është e gjithë "urtësia" e përfundimit. Siç mund ta shihni, këtu nuk ka asgjë të tmerrshme dhe të qortueshme. Konsumimi nuk ka të bëjë me intimitetin.

Модельное Агентство Prestige


переходи на наш тг канал и будь в курсе самых последних новостей и горячих вакансий
 

Перейти на канал

This will close in 26 seconds